Skocz do zawartości

Polecane posty

pawel885    376
2 godziny temu, farmtrac8244 napisał:

cenić sobie można ile sie chce ale nigdy nie sprzeda sie za cenę wystawioną

Ja jak kupowałem kombajn to handlarz nawet złotówki nie opuścił, powiedział że jak nie masz tyle to obok stoi tańszy :)

farmtrac8244    96
1 godzinę temu, pawel885 napisał:

Ja jak kupowałem kombajn to handlarz nawet złotówki nie opuścił, powiedział że jak nie masz tyle to obok stoi tańszy :)

Prosta piłka odchodzisz i koniec tyle ,że on i tak prędzej czy później puści chociaż wziąć ogłoszenia ciągników lokalizacja zamość znana max 500 zł. Powiem tak nie daleko mnie jest handlarz co też ma "rodzynki" na placu ciągnik  crystal coś takiego jak 1634  niebieski stoi tam odkąd jeździliśmy za ciągnikiem 10 lat temu czy lat temu 4 czyli w 2013 chieliśmy kupić pająka do siana u niego tak jest super stan co się okazało zaczęło się wrastać w ziemię felgi pognite a chciał 1000.

Podobnie wózek widłowy.

pawel885    376

Tylko że ten kombajn był naprawdę ładny i niezjechany chociaż drogi jak na swój rocznik, odszedł bym i robił kolejne setki km oglądając złomy ? 

jahooo    251
8 godzin temu, farmtrac8244 napisał:

Konedata podaje ,że a6.3544 miał moc od 95 do 105km i to by się zgadzało.http://www.konedata.net/puimurit/claas/claas-protectormercatorsenator/

Ja się nie sugeruję Konedata tak  do końca. Przeglądam dane producenta. A silnik 6.372 to ten sam blok co 6.354 tylko włożone większe tuleje i już moc bez turbo około 140KM . Dlatego w ciągnikach z wierzchu identyczne silniki a moce różne. I pojemność 5.8 albo ponad 6l.

A co do kupowania to handlarz po prostu wziął cię klasycznie pod włos zagrywką na honor. No bo co - ja, nie mam kasy, ja nie mam kasy ?

W pokera byś da dużo widzę nie ugrał. Klasyczna zagrywką w takim przypadku - chodź ojciec. W X stoi taki sam za dychę mniej weźmiemy tamtego. Najlepiej jak x to znany handlarz gdzieś dalej. Nic tak nie boli sprzedawcy jak zarobek innego sprzedawcy. 

A co do kupowania to ja też wolę kupić droższy sprzęt w lepszym stanie ale bez przesady. Nie o połowę drożej.

Edytowano przez jahooo

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się