Skocz do zawartości
News

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
NOWY
benio1967    129

case ih,david brown 1694,112 km 6 cyl z wywloną uszczelka pod glowica,opony ładne,kompletna kabina -uszczelka zrobiona .

soltys48    848
9 minut temu, Thomas2135 napisał:

Co kupiłeś?

Ja??Czy benio?

KOLOR POTĘGI JEST TYLKO JEDEN............................NIEBIESKI!!!!!!!!!!!!!!

3000 postów

mam nadzieję, że  chociaż w części z nich pomogłem

pawelec1997    7

Nigdy w życiu nie dał bym tyle za głupiego bizona,nie wiem skąd oni biorą te ceny,chyba z kosmosu.Za te pieniądze a nawet taniej można mieć john deere 1075.

szczypka    132

/www.olx.pl/oferta/bizon-super-z056-CID757-IDj6jPH.html#78741a1e11 

ten już od ponad roku sprzedaje 

kiko80    18
1 godzinę temu, szczypka napisał:

/www.olx.pl/oferta/bizon-super-z056-CID757-IDj6jPH.html#78741a1e11 

ten już od ponad roku sprzedaje 

i bedzie sprzedawał jeszcze długo

szymon09875    165
15 godzin temu, kedziorek napisał:

Cena dość wysoka ale ogólnie jak na ceny tych ciągników to nie az taka straszna :o patrząc na to : https://www.olx.pl/oferta/ursus-385-914-1014-zetor-massey-claas-john-deutz-volvo-fahr-CID757-IDpNIbd.html to az szkoda mi tych 30 zl co facet na ogloszenie wydal xD

solek01    32
19 godzin temu, benio1967 napisał:

gdzie case 5140 jest tańsza od case 1594-chyba żle czytam ogłoszenia.Mam 1694 i chętnie przy zamianie na 5140 władimirca dołożę

Nie napisałem że jest tańszy  tylko porównując wiek ciągnika to za niedużo większe pieniądze są ciągniki o ponad 10 lat młodsze

soltys48    848
19 godzin temu, Thomas2135 napisał:

Ty, bo wywnioskowałem, że już nie szukasz kombajnu.

Tak kupiłem,a włąściwie zadatkowałem teraz kombinuje transport żeby go sprowadzić

18 godzin temu, benio1967 napisał:

Czym więcej kasy,tym gorzej znależć zawsze jest coś nie tak.Ja szuka kombajnu ihc 933,943 lub 953.

Te modele dość ciężko w dobrym stanie znaleźć gdzieś blisko mnie był 953

KOLOR POTĘGI JEST TYLKO JEDEN............................NIEBIESKI!!!!!!!!!!!!!!

3000 postów

kiko80    18
7 minut temu, soltys48 napisał:

Tak kupiłem,a włąściwie zadatkowałem teraz kombinuje transport żeby go sprowadzić

Te modele dość ciężko w dobrym stanie znaleźć gdzieś blisko mnie był 953

Sołtys co tam zakupiłeś transport najlepiej na powrocie cos zlapac nie szarpie tak kieszeni.

soltys48    848

Na powrocie niema szans potrzebne niskie podwozie...na normalne kubajn nie wejdzie.....

Panowie może orientujecie się ile u Was liczą za taki transport??

3000 postów

soltys48    848

Raczej nie dojadę na kołach bo po pierwsze niema wózka do hederu- to jeszcze da się obejść ale odległości już nie przeskoczysz

18 minut temu, szymon09875 napisał:

Skąd masz go do przywiezienia ?

Germania, okolice Frankfurtu/Mainz'a

3000 postów

soltys48    848

Gadałem z USZATEM z Tarnówki to cena zabiła mnie, byłem też w Pokrzywnicy taniej ale dalej szukam-podeślij mi jak masz namiary na Kujawę

3000 postów

jahooo    438

wejdź na Clicktrans.pl wrzuć ofertę skąd dokąd i poczekaj 1-2dni, czasem ktoś ma powrót na pusto, generalnie można z 1/3 stawki ubić

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez damianTDD
      tak jak w temacie (jeśli taki temat byl proszę go usunąć)
    • Przez 3039023
      Witam 
      Posiadam od nie dawna Case 956 z 85r  i mam problem z podnosnikiem.
      Podnosi ramiona ale nie opuszcza , chyba że przez cały dzien.filtry hydrauliki nowe , olej nowy . Pokrętłem na blotniku kręciłem nic to nie daje chyba że zakręcę maksymalnie w lewo to wtedy nie podnosi wgl. Drożność przewodów sprawdzałem . 
      Ramiona podniesione do góry olej wypuściłem ze zbiornika i podnosnika, nic to nie dało nie opuścił ramion.

Może ktoś miał podobny problem 
      Prosze o pomoc, z góry dziękuję.
      Pozdrawiam 
      Ps.wrazie potrzeby wstawię zdjęcie.
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
    • Przez michal009
      Witam. Planuję zakup przyczepki lekkiej. Zazwyczaj będę woził malinę i inne i inne lekkie rzeczy. (50-100kg) Parę razy do roku coś cięższego jak kukurydzę, nawozy, itp. Z wymogów top trwałość i plandeka. Jakie firmy lub modele polecacie? Może macie jakieś konkretne modele i sprawują się super? Czy hamulec jest konieczny (trochę droga opcja)? Z przyczepką robię niewiele kilometrów i w większości "koło domu".
    • Przez TOME11
      j/w jeśli znacie Szwecja, Norwegia, Finlandia ewentualnie Dania

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.