Skocz do zawartości

Polecane posty

soltys48    315
22 godziny temu, Thomas2135 napisał:

Jak to jeden rolnik mi powiedział, że jakieś koła zębate do skrzyni kosztują w serwisie 24 tyś i zmuszony był kupić używane za 2,5 tyś. Wtedy któreś biegi mu wyskakiwały. Inny znów pisał na AF, że znajomy wymieniał synchronizator i jakieś koło zębate. Koszt ok 14 tyś. 

Zakup ciągnika na razie odwleczony w czasie, ale za deutzem raczej nie będę się rozglądał.

Potwierdzam ceny części do skrzyni biegów DF to masakra, silnik tani w naprawie jednak skrzynia zabija ceną i co lepsze używek jak na lekarstwo

Tomasz78    287
Dnia 11.11.2017 o 11:53, stuart napisał:

To jest wersja na Europe i pewnie ma rozdzielacz przy prawej ręce koło prawego słupka w joysticku (2 sekcje) jak jest zrobione w ładowaczach a 1 sekcja w swoim miejscu czyli przy desce rozdzielczej . Niedaleko mnie taki pracował. I stąd że były to modele montowane z mostami włoskiego producenta wzięło się stwierdzenie że INNE mosty pseudo Carraro krzyżakowe to Carraro a w rzeczywistości są to białoruskie produkcje nie mające nic wspólnego z włochami (obudowa dyferencjału, oraz sam mechanizm taki sam jak w mostach stożkowych) . Tylko jakiś dealer usłyszał o mostach carraro w MTZ i tak drogą pantoflową wytworzyła się legenda że to Carraro, jeszcze padały hasła w ogłoszeniach "Typu Carraro".

To akurat orginalne Carraro

farmtrac8244    96
Napisano (edytowany)
Dnia 11.11.2017 o 14:23, stuart napisał:

https://agri24.pl/wojsko-sprzedalo-przyczep-kolejny-przetarg-nowych-cenach/
Mienie wojskowe za jakie grosze wyprzedają. Osie i borty są więcej warte jak te przyczepy. 

Nie jest to sprzęt funkiel nówka jednak fakt faktem to trochę mało. Zważywszy na to ,że nie wyglądają najgorzej ktoś sie może zainteresować.

Edytowano przez farmtrac8244

farmtrac8244    96
gosciu506    22
@farmtrac z agencji mienia wojskowego sa to ceny wywolawcze na przetargu więc znajdzie się paru mądrych co nabija te przyczepy po 6 tyś

izydor6280    464

wini    10

Taka perełka że ma aż 10KM więcej niż powinien mieć ten model :)

benio1967    22

a ja dziś kupiłem case 1694 w super stanie,opony bardzo dobre,do wyminy jedna z uszczelek pod  głowicą 115 km za cenę wypicowanej 60 siątki jak ktoś pisał-byłem po drodze też w draganach koło lublina i nikomu nie polecam już tam jechać a ciągnikami -zlom i pies

Thomas2135    1194

Super wizualnie czy mechanicznie? Robiłeś już coś nim? Nie za wcześnie na ten zachwyt?

• Like 1

soltys48    315
Napisano (edytowany)

1694 to nie przypadkiem Dawid Brown w farbie case??

16 godzin temu, RadekRenault napisał:

no i to sporo

3 godziny temu, izydor6280 napisał:

pytanie jaki stan, osobiście wolałbym przepłacić nieco za perełkę niż kupić trupa i dokładać co roku

1 godzinę temu, izydor6280 napisał:

widać że picowany przez handlarza, ale ktoś w dobrą gumę zainwestował kilka lat wcześniej, więc może nie być tragedii

ten dopiero zaszalał z ceną https://www.olx.pl/oferta/renault-155-54-turbo-CID757-IDpYMvL.html#95f7a122f3

Przepłacić ok ale nie za wiele jednak zobacz ,ze ta pierwsza jest netto czyli koniec końców tańsza od drugiej ^_^

Edytowano przez soltys48

witejus    113
3 godziny temu, izydor6280 napisał:

pytanie jaki stan, osobiście wolałbym przepłacić nieco za perełkę niż kupić trupa i dokładać co roku

w Pakości i okolicach same ,,perełki"

izydor6280    464
36 minut temu, benio1967 napisał:

a ja dziś kupiłem case 1694 w super stanie,opony bardzo dobre,do wyminy jedna z uszczelek pod  głowicą 115 km za cenę wypicowanej 60 siątki jak ktoś pisał-byłem po drodze też w draganach koło lublina i nikomu nie polecam już tam jechać a ciągnikami -zlom i pies

Dragany, Nowy dwór i okoliche Chełma, Pan Robert ma te 3 składy i na wszystkich graty wrastają w ziemię, byłem w żniwa po oponę, ceny zaporowe za gorszy śmieć niż zrzucałem

benio1967    22

sołtys masz rację,jak go zwał tak zwał ale to jest super maszyna za małe pieniądze,jutro przywiozą zmienię uszczelkę i zobaczę.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się