Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
gosciu506    196
@farmtrac z agencji mienia wojskowego sa to ceny wywolawcze na przetargu więc znajdzie się paru mądrych co nabija te przyczepy po 6 tyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154
13 godzin temu, RadekRenault napisał:

pytanie jaki stan, osobiście wolałbym przepłacić nieco za perełkę niż kupić trupa i dokładać co roku


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wini    59

Taka perełka że ma aż 10KM więcej niż powinien mieć ten model :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154
1 godzinę temu, daron64 napisał:

Tylko czy to jest perelka?

widać że picowany przez handlarza, ale ktoś w dobrą gumę zainwestował kilka lat wcześniej, więc może nie być tragedii

ten dopiero zaszalał z ceną https://www.olx.pl/oferta/renault-155-54-turbo-CID757-IDpYMvL.html#95f7a122f3


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benio1967    154

a ja dziś kupiłem case 1694 w super stanie,opony bardzo dobre,do wyminy jedna z uszczelek pod  głowicą 115 km za cenę wypicowanej 60 siątki jak ktoś pisał-byłem po drodze też w draganach koło lublina i nikomu nie polecam już tam jechać a ciągnikami -zlom i pies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Super wizualnie czy mechanicznie? Robiłeś już coś nim? Nie za wcześnie na ten zachwyt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19702

1694 to nie przypadkiem Dawid Brown w farbie case??

 

16 godzin temu, RadekRenault napisał:

no i to sporo

3 godziny temu, izydor6280 napisał:

pytanie jaki stan, osobiście wolałbym przepłacić nieco za perełkę niż kupić trupa i dokładać co roku

 

1 godzinę temu, izydor6280 napisał:

widać że picowany przez handlarza, ale ktoś w dobrą gumę zainwestował kilka lat wcześniej, więc może nie być tragedii

ten dopiero zaszalał z ceną https://www.olx.pl/oferta/renault-155-54-turbo-CID757-IDpYMvL.html#95f7a122f3

Przepłacić ok ale nie za wiele jednak zobacz ,ze ta pierwsza jest netto czyli koniec końców tańsza od drugiej ^_^

Edytowano przez soltys48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8520
3 godziny temu, izydor6280 napisał:

pytanie jaki stan, osobiście wolałbym przepłacić nieco za perełkę niż kupić trupa i dokładać co roku

w Pakości i okolicach same ,,perełki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154
36 minut temu, benio1967 napisał:

a ja dziś kupiłem case 1694 w super stanie,opony bardzo dobre,do wyminy jedna z uszczelek pod  głowicą 115 km za cenę wypicowanej 60 siątki jak ktoś pisał-byłem po drodze też w draganach koło lublina i nikomu nie polecam już tam jechać a ciągnikami -zlom i pies

Dragany, Nowy dwór i okoliche Chełma, Pan Robert ma te 3 składy i na wszystkich graty wrastają w ziemię, byłem w żniwa po oponę, ceny zaporowe za gorszy śmieć niż zrzucałem


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benio1967    154

sołtys masz rację,jak go zwał tak zwał ale to jest super maszyna za małe pieniądze,jutro przywiozą zmienię uszczelkę i zobaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19702
4 minuty temu, benio1967 napisał:

sołtys masz rację,jak go zwał tak zwał ale to jest super maszyna za małe pieniądze,jutro przywiozą zmienię uszczelkę i zobaczę.

Ze słyszenia wiem,że te Dawidy mają słabe sprzęgła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108
54 minuty temu, kedziorek napisał:

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-jednoosiowa-wywrotka-CID757-IDiS17p.html#d74c273456

Dobry bajkopisarz.

Takiego śniegu w tym roku chyba jeszcze nie było, to już rok szuka na nią frajera. 

 

 

"Pake  stawia do pionu " chyba jak rękami zaczep uniesie

i te mokre deski , które się zeschły i pianą poklejone :D Pianka dobra na wszystko :)


Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benio1967    154

to bajka taka jak  mf 3080 słaba skrzynia itp.

Edytowano przez benio1967

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stuart    121

Jak usunąć komentarz? 

Edytowano przez stuart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stuart    121
21 godzin temu, Tomasz78 napisał:

To akurat orginalne Carraro

 "I stąd że były to modele montowane z mostami włoskiego producenta wzięło się stwierdzenie że INNE mosty pseudo Carraro krzyżakowe to Carraro a w rzeczywistości są to białoruskie produkcje nie mające nic wspólnego z włochami" Właśnie miałem na myśli to że to jest oryginalne carraro. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj