Skocz do zawartości

Polecane posty

Belaruss820    7

Mam pytanie odnośnie zetora 9540. Czy sprzęt warty uwagi? Miałby chodzić z turem, pługiem 4x35(zagonowy), agregat uprawowo-siewny 3m, ścierniskowy 2,6m. Tur jedynie załadunku bel i obornika z pryzmy(do obory się nie zmieści). Powierzchnia gospodarstwa ok.25 ha. Co sądzicie o tym modelu? rocznik 99, niby 1200mth od nowości, garażowany. Czekam na pomoc bo szukamy z teściem ciągnika ok. 100 KM.

jahooo    246

Dużo zależy od ceny tego ciągnika. Opinie są różne , ale ci, którzy mieli tę serię ciągników , twierdzą, że po tyle co stoją w ogłoszeniach, to nie warto. Nie jest to ciągnik uniwersalny, silniki dość paliwożerne . Są problemy w częściami , zwłaszcza do skrzyń biegów.  Dość dobra kabina i ogólnie ciągnik wygodny w pracy.  W cenie 40k PLN (po tyle +/- chodzą) można znaleźć lepsze opcje , chyba że kupujesz od pierwszego użytkownika z pewną historią napraw.

Luke16    144

jahoo potwierdzam Twoje słowa i dodam od siebie, skrzynie biegów awaryjne, sprzęgła też, paliwożerne strasznie i nie ma co liczyć na tanie części.

stuart    37
21 minut temu, Luke16 napisał:

jahoo potwierdzam Twoje słowa i dodam od siebie, skrzynie biegów awaryjne, sprzęgła też, paliwożerne strasznie i nie ma co liczyć na tanie części.

One chyba były robione dla John Deera w ich barwach i sprzedawane na inny kontynent i musiały spełniać ich standardy. 

3 godziny temu, Luke16 napisał:

To jest ciagnik Twojego kolegi handlarza ?? Ma może jakieś ciagniki do sprzedania z 6 cylindrami moc tak od stu kucy ??

Belaruss820    7

Cena 9540 z turem 3-letnim bodajże 67tys. No właśnie ten dostęp części najgorszy, nie wiem czy juz lepiej proxime 100 kupić nową. Wiecie może czy dalej mają te kredytowanie fabryczne?

daron64    106

Gdzie wy 9540 czy inny z tej serii macie po około 40tys?

szczypka    58

/www.agrogrosik.pl/maszyny-rolnicze/ciagniki-ursus/6450/ursus-1134

cena lekka przesada

farmtrac8244    96

@ up No przecież w tych pieniądzach to coś fajnego zachodu by już co z tego ,że z lat 80 ale jak tylko sprawny i nic mu innego nie dolega to ok.

benio1967    22

dziś oglądałem mf 590 z turem 3 sekc koło Siedlec za 26500-masakra,rano jadę 300 km oglądać deutza dx 90 .

TheMariko12    409

Napisał, że nowa ponad 40 tyś :D  95 rok, więc jeszcze może cena była przed denominacją :D  Jeszcze trochę ją po sprzedaje

Thomas2135    1190
18 godzin temu, benio1967 napisał:

dziś oglądałem mf 590 z turem 3 sekc koło Siedlec za 26500-masakra,rano jadę 300 km oglądać deutza dx 90 .

Powodzenia w znalezieniu niezajeżdżonego deutza.

benio1967    22

Deutz był w miarę,ale miał zajeżdżoną skrzynie i nie kupiłem-szkoda zrobionych prawie 700 km i 10 godzin w samochodzie.Ciągnik stoi koło Żuromina,okolice Siemiątkowa.

zetorki12    1932
41 minut temu, Thomas2135 napisał:

Powodzenia w znalezieniu niezajeżdżonego deutza.

Czyli co , z zasady to wszystkie są zajeżdżone ? Czy po prostu mało wytrzymałe ? Pytam z czystej ciekawości .

Thomas2135    1190

W budżecie do 40 tyś nic godnego uwagi nie mogłem znaleźć. Maszyny twarde i proste, ale mocno wysłużone a ceny części do skrzyni biegów bardzo wysokie.

benio1967    22

nie wszystkie,ale tutaj facet mnie przez telefon oszukał bo miała być zablokowana dżwignia od zmiany biegów to się zdarza i z tym bym poradził a jak zajechałem to zobaczyłem że biegi na pusto normalnie wchodzą a po zapaleniu włączeniu biegu silnik gaśnie,miał być dekiel nie ruszany,a zauważyłem pod nim świeży silikon i zdejmowana była kabina,

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się