Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
NOWY
rafix255    17

https://www.olx.pl/oferta/zetor-5211-z-turem-1990r-polecam-CID757-IDpVyjH.html#3bb42aee77

kolejny, którego Bóg opuścił chyba się pomylił..... To ja z 1989 roku sprzedałem ciagnik Same Explorer 70  z napedem 4x4 chłodzony powietrzem w idealnym stanie wizualnym i techniczym tylko dlatego że kupiłem nowego New Hollanda TD5 105. Poszedł dokładnie za 33 500zł bez żadnych wad..... to był ten ciagnik.... Sorry ale niech sobie wsadzą w d..e ceny tych zetorów.....image.thumb.jpeg.3869fcf0d0f8e1cdca136a8b240c8875.jpeg

Uziu92    1411

noo mozna, ewentualnie cos by dolozyl i by bylo cos konkretniejszego. Ale trudno, orzeł wylądował :D Teraz nie sprzedam bo oddac za grosze to nie ma sensu, jak wszystko zrobione, a wystawić za tlye co ten ktos tego z linku to patologia :D

rafix255    17

Dlatego zobacz chłopaku nikt dla ciebie nie chce zle (bynajmniej ja) zetor to nie koniec swiata a sa inne wsietne marki. Częsci kupisz np w Granicie tak jest prawie wszystko, ja sietam zaopatruje i sa ceny do zachodnich ciagników do przezycia.... dobrze sobie to przemysl pojezdzij różnymi ciagnikami z rewersem nawet mechanicznym to sam sie odwrócisz od zetorów....

Gogisiov    7

Właśnie to Renault zwróciło moja uwage. Kiedyś pamiętam byl jakis Case o mocy ok 60 km z roku 91 juz w nowszej budzie też fajna sprawa, ale juz go nie widze.

rafix255    17

mówie ci zalezy kto u Ciebie decyduje Ty czy ojciec ale najlepiej pojezdzic u handlarzy róznymi traktorami. Ty np do zetora mnie nie przekonasz. Mam Case 4220 z turem agram z 1994 roku i jest super a był w cenie zetorów. Renault na MWM są mega. brat ma 105 54 6 cyl 98 albo 92KM silnik chodzi jak w ciężarówce tylko mruczy i bardzo szczedny napewno oszczedniejszy od Case na Cuminsie

MF675ursus    76
49 minut temu, rafix255 napisał:

lhttps://www.olx.pl/oferta/landini-7550-renault-case-international-same-zetor-ursus-tur-ladowacz-CID757-IDpJ1iN.html#2432d8bda5

to jest to samo co MF 675, i z turem może warto zainteresowac sie tego typu sprzetem?? cena normalna a stan wiadomo trzeba zobaczyć na miejscu. napewno nie gorszy od zetora

Ta... To samo... Nawet nie wiesz jak się mylisz. No chyba że dla Ciebie to samo to podobna kabina i silnik

Gogisiov    7

Decyzja jest wspolna choc ciagnikiem pracuje tylko ja i chcemy go kupić juz na dłużej. O silnikach MWM tez slyszałem dobre opinie w okolicy sa Renault z 6 cyl silnikami właśni i też sobie je chwalą.

Mikruss    71

Ten landini to tylko labine i silnik ma wspólny z mf reszta to wlaszczyzna ale tez dobra

MF675ursus    76

Ogołocony z obciążników i zaczepów, rejestracji też nie widać. Daj sobie spokój z ciągnikiem 45 KM bez przedniego napędu za 30 000 zł. To delikatnie mówiąc nierozsądne...

Gogisiov    7

W moich warunkach naped jest  niepotzrebny , a ciagnik o mocy max 60 km mi wystarczy bo bedzie to nasz jedyny ciagnik w zastępstwie za c-360. A z tym egzemplarzem nie ma co polemizować , widać ze typowe podszykowanie i brak wielu elementów.

Agrest    410

Napęd jest zawsze niepotrzebny dopóki się choć raz nie jechało z napędem.

pawel885    380

Jeździłem kiedyś u znajomego taką 30-tką z przebiegiem poniżej 1000mth - szczerze - gorzej skrzynia/most rzęzi i gorzej zarzygana niż te z lat 60/70 z nieznanym przebiegiem, szmelc i tyle 

szczypka    60
9 minut temu, Agrest napisał:

Napęd jest zawsze niepotrzebny dopóki się choć raz nie jechało z napędem.

święte słowa jak zapomnę włączyć przedni to czasem nawet nie ruszy tylko grzebie  

gosciu506    22
@agrest dobrze mówi z tym napędem. @gogisiov jak juz szukasz czegoś na dłużej to patrz na. sprzęt 4x4 co do marki to na używanych to bardziej na stan bym patrzył a nie na markę

KlimekPL    123

Zależy jak ciągnik dociążony. Jeździłem w pewnym gospodarstwie Zetorem 7711 i z dłużycą do bel podjeżdżał spokojnie pod stromą górę, a Deutz Fahr Agroplus 85 w takiej samej sytuacji ma bardzo ciężko jeśli się nie włączy napędu.  Ale jednak napęd to napęd - gdy już się w tym drugim go włączy to jest nie do zatrzymania, wszędzie wjedzie i (prawie) zewsząd wyjedzie.

stempos1980    38

Klimek przecież to normalne że ciągnik 2WD będzie szedł pod gurę czy w obciążeniu a 4WD bez załączonego przodu nawet nie ruszy jak ma ciężko

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez oszukana
      Poszukuję osób poszkodowanych w sprawie sprzedaży traktorów sprowadzonych z Hiszpanii przez firmę gospodarstwo rolne Katarzyna Cupał a także ich wspólników podajacych się za allegro sabinusia127@wp.pl
    • Przez silver95
      jestem szczesliwym posiadaczem simsona s51b z 1984r. i chicalbym wiedziec czym inni jezdza ???
    • Przez Adrianos
      szukam samochodu, najlepiej jakiś suv i wtedy 7osób ewentualnie jakiś duży sedan, nie chce kombi,
      kryteria to:
      -silnik między 2a3 litra pojemności
      -diesel
      -skrzynia manual 6biegowa
      -cena max 100tyś im taniej ty lepiej:D
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
    • Przez GroszekCukrowy
      Cześć.
      Podczas spokojnej jazdy na pole nagle silnik w moim Ursusie zaczął głośno stukać. Ciągnik zaczął mocno dymić. Wystraszyłem się i zgasiłem go. Nie chciał już odpalić. Rozrusznik nie mógł okręcić. Zapalił dopiero na zapych. Stukot zelżał trochę ale nadal był słyszalny.
      Zagrałem się za remont. Stopniowo zacząłem odkręcać silnik. W misce olejowej znalazłem takie części? Co to może być? Pokazywał w sklepie z częściami i zaprzyjaźnionemu mechanikowi od Ursusów ale nie mieli pojęcia co to.
      Nie chciałbym rozkręcać całego silnika aby znaleźć miejsce ubytku? Może kojarzycie skąd te fragmenty pochodzą. Są aluminiowe lub z jakiegoś podobnego stopu, bo zdecydowanie lżejsze od żelaza.