Skocz do zawartości

Polecane posty

zetorki12    1932

Ale ja nie dziwię się że chce akurat taki kupić i nie szukałem alternatywy . Sam ciekaw jestem co za to można kupić .

Gogisiov    6

Powiem tak napedu nie potrzeba , w niedalekiej przyszlosci bedzie mial tura 2 sekcyjnego ale tylko do bel i do lekkiego zaladunku. Bedzie to ciagnik w zamian za c-360 ktora tez była z turem , bedzie to wszystkich prac a glownie rotacyjna i przetrzasarki oraz transport gdyz czasami trafiaja mi sie dluzsze trasy uslugowo. Zachodniego nie che gdyz czesci sa drogie a wole kupic cos starszego sprawdzonego i dac wiecej za dobry stan. Myślalem nad MF 675 ale troche sie obawiam o czesci typu pompy czy jakies inne tryby czy cos z tych powazniejsztch bo z tego co wiem to te 675 to to samo co nasze 5312 czy 4512 wiec z ekspolatacja nie bedize problemu a ze zetory pala to jestem swiadomy :D Ale co znajde  prostego taniego w utrzymaniu i z takim komfortem ? W porownaniu do 360 to jest niebo a ziemia :) Jeśli macie jakies opcje to mozecie mi podrzucic. Z góry mowie ze nie chce C-330 oraz mf 255 czy U 3512 oraz U4512 :)

krzysiek1979    33

MF 675 bardzo fajny ciagnik duzo biegow synchronizowana skrzynia-normalna hydraulika szybki na szosie .Wczoraj targalem nim 6 ton nawozu i powiem szczerze lepiej sobie radzil niz 8111 na tej samej trasie .Niby slabszy od 80-tki ale nie ma szans zetor z nim w trasporcie .

• Like 1

Mikruss    55

Z zycia przyklad masz w mojej galerii  mf 675 bez napedu. Sprzedalem go za 24 tysie 88 rok. Ori czesci do niego kosztowaly na poziomie ori zetorowskich czesci a spalanie mniejsze, wiecej biegow, szybszy bo 32 km/h, mocniejsza hydraulika.

zetorki12    1932
Napisano (edytowany)

Okej , fajny . Ale tak przejrzałem ogłoszenia to powyzej 35tys cenią coś na oko w miarę . Wydaje mi się że tanio sprzedałeś . Czemu cena niska była ?

Edytowano przez zetorki12

Mikruss    55

Bo to normalna cena za 675. 375 sa duzo drozsze.

Jak pisalem wczesniej ok 30 tys to 675 ale z napedem .

Zefir    13

Mikruss tobie chyba się nie śpieszy ze sprzedaża bizona :D

Mikruss    55

Przyjedz porownaj do innych szmelcow i w tedy podyskutujemy na temat ceny tego egzemplarza....

Zefir    13

Kombajnu nie szukam tylko sam wiem po sobie ile chodzą 

Gogisiov    6

O kurde :D tapicerka jak w jakims Ferrari czy innym Lambordzini xD Kogoś poniosła fantazja :D  (pilnie sprzedam) xD to mnie zawsze zastanawia :D

daron64    105

Jeszcze przydałaby się kierownica w różowym pluszu :)

pawel885    376

Nic mnie tak nie drażni jak żukowskie opony w ciągniku.... To tylko świadczy że właściciel oszczędza na czym się da

• Like 1

zetorki12    1932
9 godzin temu, Czarek525 napisał:

@zetorki12   Wszystko fajnie wymalowane, ale te przednie koła...:ph34r:

Koła ? On cały ma wygląd jak dla ... specyficznych klientów .xD

Zefir    13

nowy 1100 l jak dobrze pamiętam koło 49 

Uziu92    1357

tyle kasy za tego ulepa ? :D Powodzenia w sprzedaniu :D Kazda zainwestowana złotowka w c 360 nigdy sie nie zwróci, mnie do tej pory kurwica bierze ze nie sprzedałem swojej razem z c 330 i nie kupiłem czegos normalnego.

pawelec1997    4

Uziu92.Ja jak to zobaczyłem też nie dowierzałem:),co byś nie włożył to i tak dalej będzie 60-tka.

Za takie pieniądze można już mieć ciągnik z napędem,ja też żałuję,że swojej nie sprzedałem.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się