Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
NOWY
sladan    8

Gogisiov, ceny kosmos ma koleś, niczym sie nie różnią od krajowych. Zazwyczaj nie mają wałka na 1000 obr. Nie mają zaczepów, tylko hitch. Kabiny w naszych "krajowych" są większe. Fakt, niewymęczone są ze Skandynawii. 

Posiadałem 7745 z Finlandii, spóźniłeś się trochę, za 4 dyszki miałbyś świetny ciągnik z napędem i 4 nowymi radialnymi oponami...

bratrolnika    1893

Ktoś tu pisal ze niektóre eksportowe zetory miały inne graty w skrzyni, i jest problem z częściami, miej to na uwadze

zetorki12    2039
Napisano (edytowany)

Tylko ciekawe ile w tym prawdy . Na szczęście ja jeszcze nie musiałem się o tym przekonywać B|.

Edytowano przez zetorki12

withanight    283
10 godzin temu, mickas092 napisał:

Ma transport ale mi za 350km w jedną stronę  powiedział cene 2 koła ;)  Volvo FM to było chyba platforma. 

No to dużo nie powiedział , jeżeli to był zestaw ciągnik + naczepa. U nas ceny za zwykły najazd od 1,2-2 zł , o większej ładownosci 1,5 -3 a zestaw od 3 do nawet 10 zł za kilometr w obie strony. Cena zależy też od ilości kilometrów.

daron64    111
2 godziny temu, bratrolnika napisał:

Ktoś tu pisal ze niektóre eksportowe zetory miały inne graty w skrzyni, i jest problem z częściami, miej to na uwadze

Nawet pisał, że część rzeczy trzeba dorabiać, bo nigdzie nie można ich dostać.

stempos1980    38

Zetor zetorem a jakieś zachodnie ciągniki oglądał w tej cenie bo koleś ma ceny z kosmosu a patrząc na fotki niektórych ciągników to nawet połowy nie są warte tej ceny

daron64    111
12 godzin temu, kedziorek napisał:

Ja mam do niego niedaleko ale mnie nie ciągnie. Uważam, że sprzęt ma bardzo drogi a w opisy, że ciągnik służył tylko do odśnieżania to średnio wierzę...

Nawet miałem tam jechać jak swojego szukałem, ale ceny miał i ma nadal niekiedy wręcz zaporowe. Też na forum krążyła opinia że pan jest bardzo ciężki w rozmowie

daron64    111

https://www.olx.pl/oferta/ursus-1014-nie-zetor-case-CID757-IDpNGbn.html

Jak za swoim szukałem to zajechalem tego też zobaczyć. Było to w grudniu ubiegłego roku. Też był wtedy na sprzedaż z powodu likwidacji gospodarstwa. Drugi ciągnik to samo. 

Tylko wyjechał nim z garazu-mial wodę spuszczona. Z wierzchu wyglądał przyzwoicie, bez większych wycieków. Krótka rozmowa i cena praktycznie nie do negocjacji, do tego opony z tyłu do wymiany na już, jeśli ktoś chce nim robić, także nawet go dokładniej nie sprawdzaliśmy.

zetorki12    2039
11 minut temu, Gogisiov napisał:

Co powiedzie panowie na to : https://www.otomoto.pl/oferta/zetor-5211-zetor-5211-7211-ursus-2812-3512-massey-ID6z4hKq.html#febf177889

Ze szwecji tyle ze wg mnie to nie jest rocznik 90 .. stary typ kratek w masce chyba ze dluzej je montowali niz do 87 roku.

Z rocznikiem masz rację . Na pierwszy rzut oka też bardzo dobrze wygląda .

Thomas2135    1224

Hehe ten łursus całkiem niedaleko mnie. Myśałem, że niedawno go wystawił. Znajomy też wywalił 41 tyś za 1614 i do tej pory się nie sprzedał. Za dużo w swojego zainwestowałem, bo bym się zamienił.

daron64    111

W ubiegłym roku/na początku tego dość długo wisiał, potem zniknął. Pewnie nie bylo chętnych i na sezon odpuścił ze sprzedażą, a po sezonie temat powrócił. Tak czy siak-zaporowo podszedł z cena do tego

rafix255    17

https://www.olx.pl/oferta/john-deere-5070m-jak-nowy-polbiegi-ehr-pierwszy-wlasciciel-CID757-IDpAirh.html#591c3c4f37

spójrzcie na to ogłoszenie. Gościu grubo przesadził dla mnie z cena. Za takie pieniądze lekko już kupi New Hollanda T4 lub nawet poniżej tej ceny Deutz Fahra 5080d Ecolin bądź coś bogatszego. Ja wolałbym np pomimo 3 cyl Nowego john deera 50673 lub 5075e który ma prawie że identyczna prawą konsole, jest nowy i ma gwarancję producenta...

kedziorek    79
3 godziny temu, Gogisiov napisał:

Co powiedzie panowie na to : https://www.otomoto.pl/oferta/zetor-5211-zetor-5211-7211-ursus-2812-3512-massey-ID6z4hKq.html#febf177889

Ze szwecji tyle ze wg mnie to nie jest rocznik 90 .. stary typ kratek w masce chyba ze dluzej je montowali niz do 87 roku.

Bardzo ładny kolego ale z całym szacunkiem dać 30 tyś za ciągnik o mocy 50 km.... moim zdaniem marnowanie kasy.

patrykjd    2
W skandynawii duzo jest zetorow ktore mozna wyrwac w dobrej cenie. Znajomy mieszka w norwegii to czasami cos sciaga i czesto sa to ciagniki ktore pracowaly przy odgarnianiu sniegu z posesji albo drogi dojazdowej. Teraz mial ladnego zetorka ktory ciagal lodzie, mozna powiedziec nowka sztuka. Tylko trzeba tam na okraglo siedziec i przegladac ogloszenia.

izydor6280    485
5 godzin temu, Gogisiov napisał:

serio chcesz wydać tyle kasy na ciągnik bez fajerwerków, ani to młode, ani oszczędne, części nie tanie i do pracy w polu to skrzynia oraz hydraulika trochę bida

zetorki12    2039

Może daj przykład jakiejś alternatywy , a nie tylko z krytyką wyjeżdżasz . Pokaż co byś proponował i napisz dlaczego to będą lepiej wydane pieniądze .

• Like 1

Mikruss    71

Fergusona 675 z napedem za to kupi lub renie o mocy ok 70 km.

Jak bez napedu moze by znalazl fergusona 375 ...

Przykladow mnostwo...

zetorki12    2039
Napisano (edytowany)

No jakoś nie widzę tu żadnego , żeby coś porównać . Nie mówię że nie , ale może jakiś rzeczywisty przykład ?

Edytowano przez zetorki12

witejus    123

a Ty jaki przykład jaką alternatywę byś podał , pytam z czystej ciekawości

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez oszukana
      Poszukuję osób poszkodowanych w sprawie sprzedaży traktorów sprowadzonych z Hiszpanii przez firmę gospodarstwo rolne Katarzyna Cupał a także ich wspólników podajacych się za allegro sabinusia127@wp.pl
    • Przez silver95
      jestem szczesliwym posiadaczem simsona s51b z 1984r. i chicalbym wiedziec czym inni jezdza ???
    • Przez Adrianos
      szukam samochodu, najlepiej jakiś suv i wtedy 7osób ewentualnie jakiś duży sedan, nie chce kombi,
      kryteria to:
      -silnik między 2a3 litra pojemności
      -diesel
      -skrzynia manual 6biegowa
      -cena max 100tyś im taniej ty lepiej:D
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
    • Przez GroszekCukrowy
      Cześć.
      Podczas spokojnej jazdy na pole nagle silnik w moim Ursusie zaczął głośno stukać. Ciągnik zaczął mocno dymić. Wystraszyłem się i zgasiłem go. Nie chciał już odpalić. Rozrusznik nie mógł okręcić. Zapalił dopiero na zapych. Stukot zelżał trochę ale nadal był słyszalny.
      Zagrałem się za remont. Stopniowo zacząłem odkręcać silnik. W misce olejowej znalazłem takie części? Co to może być? Pokazywał w sklepie z częściami i zaprzyjaźnionemu mechanikowi od Ursusów ale nie mieli pojęcia co to.
      Nie chciałbym rozkręcać całego silnika aby znaleźć miejsce ubytku? Może kojarzycie skąd te fragmenty pochodzą. Są aluminiowe lub z jakiegoś podobnego stopu, bo zdecydowanie lżejsze od żelaza.