Skocz do zawartości

Polecane posty

benio1967    22

mam drugi do kupna a na tym parę złotych zarobię

Edytowano przez benio1967

soltys48    315
11 godzin temu, migacz napisał:

podpucha dzwoniłem 10  minut po ukazaniu się ogłoszenia i od tamtej poru dzwoniłem jeszce ze 30 razy i zero tak jakby nr błędny

3 godziny temu, benio1967 napisał:

wystawiłemn na oxlciągnik case ih 1055AXLH z 1982 r ,105 km -super stan tel.517798840

Do super stanu to mu sporo brakuje ........np opon

jahooo    254

Bo to nie istniejący numer, kierunek jest na stacjonarny do Poznania, ale w Polsce nie ma takiej numeracji w strefie 0-61.

jahooo    254

Pan wpłacić zaliczka, my przysłac maszyna

Przez telefon się kapniesz, że rozmawiasz z naciągaczem, a tak wszystko przez e-mail, ładnie pięknie ze wzorca napisane. To się nazywa "przekręt nigeryjski" tylko ma różne formy w necie.

Ja zawsze wciskam "zgłoś naruszenie" jak widzę takie kwiatki.

soltys48    315

ja już zgłosiłem..........

szukam kombajnu na mace się nie skupiam , i po prawie dwóch miesiącach ręce opadają nie wiem  co Ci ludzie sobie myślą WYSTAWIAJĄC OGŁOSZENIA

soltys48    315
3 godziny temu, zetorki12 napisał:

No bez jaj . Tyle miesięcy i taka waga ? Jakiś chory był , czy jak ?O.o

starsze się kupowało w takiej wadze........ale nie w takiej kasie^_^

Agrest    357

Są jeszcze uczciwi handlarze. Chociaż jeden wie że  dobrze zarabia, chce się zyskiem podzielić i  bez targowania robi upust 23 % xD -  w opisie minus vat od faktury  https://www.olx.pl/oferta/fendt-310-tuz-wom-nie-case-john-deere-ursus-zetor-mf-nh-sprowadzony-z-CID757-IDpIE1P.html#17a5c75f4c

A tu super ursus https://www.olx.pl/oferta/ursus-1224-agregat-expom-CID757-IDpqa7X.html#f81e26221f

bratrolnika    1864

Chłopaki z poprzednich stron szukali dobrego fotela do Ursusa, niech do niego piszą, może bez oryginalnego fotela a z takim od c360 będzie można jeszcze taniej. Albo jakby do skrzyni używany olej wlal to byłoby znowu taniej parę stówek 

• Like 1

Mikruss    58

a co sie dziwicie, gdyby nie bylo amatorów na takie rzeczy to by o tym nie pisał. Wiadomo ze czesto jest opcja dolozenia albo ściągniecia tura  a z oponami.... hmmm panie drogo ale sasiad ja takiego to ja nie bede gorszy, a na opony moze kiedys sie uskrobie......

handlarze dobra kase na maszynach robia i jeszcze takie głupoty piszą,,inny to nowe opony wsadzi żeby sie sprzedał,,ludzie zapominaćie że to on jest dla nas a nie my dla niego,,

kedziorek    79

A ja jak patrzę na ceny używanego sprzętu to myślę że handlarze robią nas chłopów w c***a i jeszcze się z tego śmieją. Kto to widział, żeby za stare zajeżdżone trupy tylko z nową farbą brać takie kosmiczne pieniądze. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się