Skocz do zawartości

Polecane posty

matetar94    1

w tych oponach zaciekawiła mnie nośność 900 kg to jednak sporo więcej niż w przypadku kabatu a przy turze to ma znaczenie.

Oponki zamówiłem zobaczymy jak się spiszą.

daron64    106

Nic tylko brać. To moze i ja swoje wystawie jak to takie pieniądze kosztuje :)

benio1967    22

Jak ktoś chodż raz orał z przednim napędem to ciągnikiem bez napędu już nie zechce chyba że siła wyższa.Ja w swoim 105 km ihc 1055 pługi 4x45 jak wyłącze napęd to prawie nie czuję że mam coś pod prawą nogą,a jak załączę to się aż wyrywa i napewno w zbiorniku zostanie.

lukasz222    2345

@szymon Łatwiej napędzać dwa koła niż cztery, ale za to pokonać tarcie i siłę o przeciwnym kierunku działania jest łatwiej napędzając cztery koła, niż dwoma pchając dodatkowo dwa pozostałe. Właśnie stwierdziłeś, że koń ma łatwiej ciągnąć mając dwie nogi skrępowane tak, że może nimi tylko powłóczyć i utrzymywać równowagę.

szymon09875    95

To nie wiem co ja mam za ciagnik w takim razie :o ruszam z przyczepami zaczyna sie kopać, wlaczam napęd i chwilowo schodzi z obrotów. O to mi chodzilo

lukasz222    2345

To nie wiem co ja mam za ciagnik w takim razie :o ruszam z przyczepami zaczyna sie kopać, wlaczam napęd i chwilowo schodzi z obrotów. O to mi chodzilo

Łapie przyczepność i zaczyna nagle ciągnąć ciężar to wzrasta mu obciążenie, rozkopywanie ziemi pod kołami do męczących raczej nie należy

bocianlask    3

Panie i Panowie znacie może jakieś składy używanych opon do ciągników w woj. łódzkim?
Dzisiaj poszła mi w ciągniku i coś czuję, że będzie nie do naprawy....
Aktualnie mam założone Pirelli TM 600 600/65 r38 i najlepiej byłoby znaleźć taką samą, a jak nie to trzeba będzie kupić komplet na tył...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się