Skocz do zawartości

Polecane posty

adamekx    1
benio1967    22

1055xla tylko że w starszej masce ,105 km w podobnym stanie sprowadzonego z Francji orginalny rocznik 1982 kupiłem za 22,5 tys z dostawą do domu,tłumaczeniem i przeglądem.

daron64    106

Chyba kogoś powaliło z ceną jak i rocznikiem max maxow 92.

Wczesniej już chyba posialem-to szukałem to handlarz chciał za 82r. 37tys zł. Fakt, że wyglądał oryginalnie, no ale..

Thomas2135    1194

Napisane jest, że ma uszkodzony silnik. Migacz tak trudno znaleźć kombajn, bo już z rok szukasz?

szymon09875    95

Zależy jaki silnik... W 105 ktora kosilem w tym roku jest mercedes 170 km i wedlug mnie to za malo bo w lepszym zbożu temperatura szla bardzo do góry... Na olx widzialem takiego mercedesa za 8 tyś z gwarancja rozruchowa

benio1967    22

Za 45-50 tys znajdziesz sprawnego,a tego nie sprawdzisz ani skrzyni,ani maszyny po zapuszczeniu a to jest duży kombajn i u małego gospodarza on na pewno nie chodził-musiał sporo kosić.Kolega robił w firmie do JD 965 6 cyl cały to rachunek był prawie na 13 tys,a używkę miał za 8 tys do kupienia i zrezygnowal ,bo kombajn robił sobie nie do handlu.

jahooo    254

Na taki trochę większy remont można spokojnie liczyć 10 tys, silnik można kupić, tylko nie wiadomo, jaki stan

jahooo    254

Jakby ktoś miał ochotę na remontowanie trupa chciałes napisać ?

zetorki12    1938

No nie wiem co On tam picuje , ale wygląd to ma zawsze dopracowany do ostatniego szczegółu . Tylko pytanie - Kto aż tyle za to płaci ? Bo co jakiś czas ogłoszenia się zmieniają , czyli ruch w interesie ma .

benio1967    22

Wszystko wypicują,myślę że, z babci co ma 70 lat zrobią 40 letnią laskę-jeśli to są fachowcy z Kalinowic

Luke16    144

Bo to Zetor xD kumpel co praktycznie sprowadzi idzie od ręki. Ostatnio 7245 86r z turem w stanie 2+ na 5 poszedł bez ogłoszenia prosto z lawety za 34500zl

https://www.olx.pl/i2/oferta/case-cx90-cx-90-100-massey-ferguson-renault-zetor-ursus-deutz-fahr-CID757-IDp959z.html#:7c083091e8
Jeżeli mową o artystach malarzach tego znam osobiście. Widywałem ciągniki które kupował pozostawię to bez komentarza, byle tanio było a później lepiej niż nowy u dealera wygląda

Edytowano przez Luke16

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się