Skocz do zawartości

Polecane posty

Ursusc385    514

i jeszcze własciciel.. jak cos powiesz złego na maszyne to sie obraz i wcale nie rozmawia.

To to fakt sam sie przekonałem ;) Powiesz, że coś w maszynie nie tak to zaraz z mordą skacze, że gówno się znasz ;) Tak to używany to loteria, znajomy od niego kupił fendta na vario i póki co zadowolony ;)

Luke16    144

http://allegro.pl/wspomaganie-podnosnika-kompletne-ursus-mf-i5116861546.html Czemu to takie drogie :blink: bo nie bardzo kumam co w tym jest że cena powala :huh:

Też tego nie mogę zrozumieć, ostatnio robimy mały remont hydrauliki unhzeta to siłownik nowy to koszt 250zl. Dorobienie węża to też nie majątek zaś podporę można samemu zrobić. To tak jak ze wspomaganiem śmiech mnie ogarnia jak ktoś życzy sobie praktycznie pół wartości C360 xD a kuzyn kupił od widlaka cały komplet za 500zl.

Gospodar55    1

Witam mam pytanie czy nie ma ktoś na sprzedaż spulchniacza pokosów do kosiarki famarol 1.65 m lub nie wie kto ma takie coś?

RasPutin    0

Witam, kupię 4 koła 550/60/22,5 lub inne balonówki z felgami na 10 szpilek. Ewentualnie same felgi. Ktoś, coś?

daron64    105

@klimek
Koleś ma więcej takich. Wczoraj oglądałem.

@up bylo już pierdylion razy

lukbold    399

Tak, tak.... oryginał tylko już nawet siedzenie mu się rozleciało... A do czego to chcesz? jeśli w polu wystarczy Ci 1bieg to kupuj bo raczej tam się nie ma co zepsuć bo też nic w nim nie ma

soltys48    315

Witam, kupię 4 koła 550/60/22,5 lub inne balonówki z felgami na 10 szpilek. Ewentualnie same felgi. Ktoś, coś?

mam 4 koła 1100/20 na 10 szpilek tanio sprzedam(rozstaw jak w ciężarówkach)

mi się wydaje czy on ma turbo założone??

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się