Skocz do zawartości

Polecane posty

zetorki12    1938

Jak się kończy to pół biedy , bo naprawić idzie , ale znam takich co po ich "radosnej twórczości" to diabli wiedzą od czego części dopasowane i poprzerabiane żeby weszły . :P:D

Mikruss    57

sami sobie teorie do wszystkiego dorabiacie....

Od rolnika nie bo sie konczy

od handlarza nie bo ulep....

Jak sie ktos nie zna i napala jak szczerbaty na suchary to juz jego wina i tyle...

Nie znasz sie, weź mechanika ze sobą i głupoty z głowy wybije jak trzeba.

zetorki12    1938

No właśnie , nie ma reguły , Wszędzie może się różnie trafić , a bywa że i nówka się zepsuje .

pawel885    376

Cena to w 90% wyznacznik stanu i tyle, u niemca za ciągnik z lat 90-tych z przebiegiem poniżej 10tys h trzeba dać nie rzadko sporo ponad 100tys zł a u nas kupisz taki za 70... Co handlarz wyjął katalizator i  sprzedał złoto i platynę z niego za 70 tys?  :)Co do Polaków - jak był prow na maszyny to vat-owcy sprzedawali naprawdę niezjeżdżone ciągniki bo trzeba nowy brać, sam znam przypadek JD od nowości 2006r co ma 3700h, jak ruszy nabór to pewnie pójdzie w handel 

migacz    2

Mam pytanie mam okazję kupić kombajn Laverda. Nie wiem o nim nic ale jest świeżo przyciągnięty bo się trafiła okazja znajomemu na zachodzie. mam pytanie czy ktoś takowy użytkuje. Chyba 3650 albo 3750 ma symbol. gdzie do tego części szukać i jak to się sprawuje.

zetorki12    1938

Musi być . W dobie internetu ciężko jest tak bezmyślnie rypnąć się na cenie . Nawet jakby chciał szybko sprzedać to wystarczyło by puścić kilka tysięcy taniej , a nie za pół ceny .

Baks00    37

Urzekł mnie ten opis.... <_<Ja osobiście po przeczytaniu straciłem chęć oglądania zdjeć,nie wspominająć o zainteresowaniu......

Marl    15

od rolnika kupić leciwą maszynę to głupota można być pewnym że już się kończy 

Byłem ogladać to cudo. Sprzęt "od rolnika" co mu sie dzierżawa skończyła... 

Absolutnie nic nie psuł się twierdził wlasdciciel...

wytrząsacze to prawie starły sie jeden od drugiego bo panewki siadły. Silnik zamęczony od przegrzania bo na osłonie chłodnicy szmate zawiesili aby plewy nie spadały (padł silniczek wentylatora od oczyszczania siatki chłodnicy ).Bardzo duże przedmuchy na odmie.

Nie wyczyszczony z kuku, spleśniał w srodku, dziury w zbiorniku ziarna. heder zbożowy niekompletny... W wentylacji czuć "siki" gryzoni, podgryziona elektryka :/ szok, tak zniszczonej maszyny dawno nie widziałem. Sorki, tak ZANIEDBANEJ... aż żal, taki sprzęt sie zmarnował. :/

Własciciel komisu sie przyznał, ze nawet ukraińcy nie chcieli go...

Pojechałem na darmo 300 km :/

Maszyny nie polecam, chyba ze ktoś ma spory portfel i sporo czasu na odrestaurowanie JD :)

https://www.olx.pl/oferta/kombajn-zbozowy-john-deere-2264-heder-820-CID757-IDp0yux.html#6db724e241

pawel885    376

Trochę go odmłodził.... Skup się na skrzyni czy biegi nie wyskakują po gwałtownym ujęciu/dodaniu gazu, czy przy zmianie nie ma ostrego zgrzytu. Wzmacniacz czy działa, po rozgrzaniu sprawdź podnośnik czy szybko unosi i nie drga. Silnik - odpalenie na zimno i wygląd spalin, po rozgrzaniu spójrz na odmę czy nie sadzi dymem... @Marl tak jak pisałem wcześniej - zobacz po ile chodzą takie kombajny - jedź obejrzeć taki sam model za 170tys to będziesz pan zadowolony . 

jahooo    254

Dzięki, ale to norma co napisałeś. Chodzi mi raczej o "smaczki" tej serii. Niekoniecznie ten egzemplarz, ale widziałem kilka ciekawych z serii 26xx i 27xx . Taki o mocy około 115KM w zupełności by mi wystarczał . Ma to jakieś półbiegi czy tylko wzmacniacz jak nasze C385 ? Ze sprzęgłem czy bez ?

AdeXZet    40

Szczerze to wolałbym unikać, maszyny stoją po kilka lat, ceny także zawyżone w stosunku do stanu, kumpel kiedyś jeździł w tej firmie i woził qq ich sprzętem to opowiadał że kiedyś mieli jakiegoś case 150 koni i podczas wożenia zapaliła się instalacja, a po pół roku stał odmalowany i naprawiony po łepkach na sprzedaż, byłem tam na wiosnę i oglądałem zetora który miał zmieniony blok i obudowę skrzyni o czym nie pisało w ogłoszeniu, a gdy zapytałem serwisanta co mu dolegało odpowiedział że nie wie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się