Skocz do zawartości

Polecane posty

Mikruss    57

Zaraz 50 tys.... wez 83 rok.....cena wg mnie i tak za duza wlasnie ze wzgledu na kola....

Luke16    144

Mikruss tylko zauważ że maszyny używane z roku na rok zamiast tanieć one drożeją, na zachodzie też ceny poszły do góry. Z resztą kolega kupował ostatnio nowego Case 95KM?? dał 200 tyś zł...

Peteer18    0

Ale warto jechać go obejrzeć czy bez sensu. poszukuję czegoś takiego w zamian za Zetora 5211 bo i tak mało go uzywam a takie 90 koni by się zdało z agregatem i siewnikiem dałby sobie radę. a do tura by się nadawał?

Jarek1893    7
Napisano (edytowany)

Ale warto jechać go obejrzeć czy bez sensu. poszukuję czegoś takiego w zamian za Zetora 5211 bo i tak mało go uzywam a takie 90 koni by się zdało z agregatem i siewnikiem dałby sobie radę. a do tura by się nadawał?

Oczywiście że warto. Ja posiadam 85.14 tylko że jak mówiłem, ma żółw zająć ale tylko dwa zakresy. Nie powiem sprzęgło (jest z turem) i górę silnika niestety już robiliśmy ale na prawde wdzięczny traktor. A co do Zetora to patrząc na ich ceny to jeszcze koleś przy zamianie powinien Ci dołożyć:D Edytowano przez Jarek1893

Marek8606    0

W tym temacie jest duży ruch więc spytam się tu. Któryś z użytkowników może mnie przekierować na odpowiedni temat(jak istnieje) o aplikacjach na smartfony  do  mierzenia powierzchni działek i prowadzenia równoległego maszyn. Czy ktoś testował takowe apki a może użytkuje i jest zadowolony z ich działania czy to gra nie warta świeczki i zostaje tylko kosztowne alternatywy?

daron64    106

Masakra. Jak tu nie możesz znalezc, to spytaj wujka google o "GPS Agrofoto" i wybieraj do woli.

szymon09875    95

Pokręć reka walkiem lub talerzem i zobacz jak reaguje drugi talerz, bedzie wiadomo w jakim stanie mniej więcej jest przekladnia.

Mikruss    57

Nie reka a podlaczyc do ciagnika i ma byc cicho. Reka to sobie mozesz krecic.... mam 2 rozsiewacze kuhna i luz jest relatywnie duzy jakby sie moglo wydawac.
Jezeli jest w dobrym stanie blacharskim to tylko brac w tej kasie.

Panowie ile trzeba dac za dobre lampy led do traktora w sensie chodzi mi o ladnie swiecace, kierowac sie marka czy jednak macie jakies swoje upatrzone ktore by dobrze swiecily

daron64    106

Mercedes niezły, nie ma co. Chciałbym zobaczyć jak on go użytkuje

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się