Skocz do zawartości

Polecane posty

bober3060    1

Ja byłem oglądać, gość szanuje sprzęt to widać po innych maszynach wszystko sprawne, komp działa poprawnie, ale jest jedno ale nie przebija na żółwia na krótko przełączyłem, i nie wiem co sądzić.
Malowany ma tył, na silniku kolor nie ruszany, blachy polerował tak twierdzi

Xawier    32

Orientuje się ktoś ile może kosztować transport takiego rozrzutnika? Jaka stawka za km? Chyba jakaś większa laweta wchodzi w grę bo na taką 'zwykłą' od aut to się nie zmieści raczej

jacus    94

miałem już kilka  solidów , żaden mnie  nie  przeżył...

ja mam solida juz kilka ladnych lat i obawiam sie ze moze mnie przezyc  :D  :D  :D

jahooo    244

clicktrans.pl - wrzuć ofertę, będziesz wiedział

Thomas2135    1188

Xawier linku nie dodałeś. Normalna stawka to ok 3 zł za każdy kilometr. Czasem handlarz ma np znajomego to zawiezie i za 2,4. Mowa o samochodzie ciężarowym. Możesz też wrzucić na jakąś giełdę to ktoś się znajdzie i Ci dowiezie rozrzutnik w drodze powrotnej.

zetorki12    1932

Kuźwa , ale spece .Po paru zdjęciach widzą o i jak , a jeszcze i zapach do niektórych docierają . :P:D :lol:

lukbold    397

no spece... ale tu akurat starczy włączyć myślenie a widać nie każdy se z tym radzi

uglibugli    74

Mam do was szybkie pytanie szukam pilnie przyczepy i tak nastawiłem się na hl 6011 tylko przeglądając ogłoszenia spotkałem się z dwoma typami takich przyczep i mam pytanie co sądzicie o tych przyczepach i który model jest lepszy ? 

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-rolnicza-wywrotka-hl6-hw6011-hl60-nie-thk5-hl8-d47-d50-CID757-IDnMpqQ.html#ef11d896e3

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-rolnicza-hw6011-hl6-ifa-ddr-nie-hw80-d47-thk-brandys-CID757-IDnXTn0.html#ef11d896e3

Ogólnie nie chodzi mi akurat o te przyczepy konkretnie tylko o to która jest lepsza czy ta z uszami od wywrotu pod ramą czy z tymi mocowanymi czołowo do ramy ? 

daron64    103

daron max 67 jak nie 57...

U nas jeden takiego zabytkami miał to chyba 2lata kosił bez awarii, a teraz coś mu padło i po kombajnie. Do czegoś takiego można części w ogóle dostać? Czy wszystko dorabiać już trzeba?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się