Skocz do zawartości

Polecane posty

lukaschels    56

mam wrażenie że kiedyś była połamana , na zdjęciach trochę widać że pokrzywiona i spawana. Albo napęd niesprawny. Coś musi być nie tak bo inaczej to okazja

FINN    988

http://olx.pl/oferta/ciagnik-ursus-c-360-CID757-IDad3Y9.html#1019927b89 I pomyśleć że zaledwie 3 m-ce temu śmigał po polskich drogach :D .

ale się napinacie... ;) nie martwicie się na pewno znajdzie się jakiś "fanatyk 360" i włozy w nia jeszcze 15 tyś ... ;)

a widzieliście prasę i anne , które gościu sprzedaje...?? ;) Prasa nawet nie pordzewiała tylko "brudna" :D a Anna już w połowie juz pod ziemia... ;)

grzesiek88    68

no panowie pewnie w środku złote tłoki, platynowe tuleje, wał wysadzany diamentami i klimatyzowane komory spalania :lol:  a że farba taka zwyczajna? to dla niepoznaki żeby go jubilerzy nie zajumali :D

Luke16    144

Afgan za tą kase to z 3-4 takie internationale można kupić :D :D To tak jak kupić C-360 za 35 tys zł :P

P.S. Moja C-362 sprzedana za takie pieniądze jak chciałem bez targowania w miłej atmosferze :) 

lukbold    397

jak sprawna to faktycznie coś nie tak z tą cena, bo ja drzazgi z kosiarki drożej sprzedał

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się