Skocz do zawartości

Polecane posty

Belaruss820    7

Kilka lat temu na allegro był Zetor 7341,cena jak za ten ciągnik to była dość niska coś około 40tys. Aukcja z Gdańska,ciągnik na zdjęciach na jakichś skałach. Myślimy z bratem żeby napisać do handlarza. Wysłaliśmy e-mail a on odpisuje łamanym językiem że ciągnik stoi w Chorwacji i cena za niego jest taka jaka jest na allegro. Wypytywalismy o wszystko w ciągniku to gość się tak napalił że myślał że go kupimy. I chciał żeby zapłacić część zaliczki chyba 400euro. Ale żeby ogłaszać że jest w Gdańsku? No chyba że drogą morską by go przywieźli

pawel885    376

Też kiedyś pisałem do takiego, zaliczka, ciągnik przywiozą a jak się nie spodoba to zabiorą i zwrócą zaliczkę  :) No i na drugi dzień mail z niby windykacji że 2 lata temu o godz 14:23 sciągałem z jakiejś tam płatnej strony pliki i mam do zapłaty 350zł.... 

simson2812    356

Trafia mi się mieszalnik z wagą szalkową 1t ile to jest warte? Bo taka waga z klatką jako inwentarska to blisko 3 tyś.

stuart    37

Znajomy kupił niedawno c-360 w identycznym stanie tylko bez przeglądu za 9 tyś 

stuart    37
Napisano (edytowany)

Wszytko sprawne kilka mankamentów było trzeba było nowe lampy pozakładać, ogarnąć elektryki i odciągi w podnośniku. Wiadomo że niedawno był dół silnika robiony a skrzynia wsio cacy. ok 1,5 tyś trzeba było wsadzić z robocizną majstra. A i miała kabinę ale została sprzedana bo w planach mają nową a był chętny kupiec na używkę za tysiąc z kawałkiem :)  

Kuzyn nie mógł swojej po kapitalnym remoncie sprzedać za ok 20tyś a była zrobiona jak nowa z salonu, włącznie z kabiną, remontem skrzyni, silnika i nową kompletną elektryką. 

Edytowano przez stuart

soltys48    315

pisałem już wielokrotnie damasławek/wągrowiec radziłbym omijać tam tylko farba ładna

Napisano (edytowany)

Napisz w miarę cenzuralnych słowach . Innym kazda opinia może się przydać.

Edytowano przez MarcinZetor8011

Thomas2135    1190

Po co powtarzazć sto razy. I tak za jakś czas wróci ten temat. Wystarczy wpisać w szukajkę u góry strony i wyświetli wszystkie opinie jakie tu się pojawiły.

benio1967    22

to pług wąski 30 cm na skibę i ma 2 odkładnie do wymiany i trzeba za niego dać 2500-sam szukam pługa tylko na odkładniach 40,

soltys48    315

Czy ten pług jest sztywny bez żadnych zabezpieczeń ścinających? myślę że cena dobra https://www.otomoto.pl/oferta/rabe-plugi-rabe-czteroskibowe-ID6yYW6z.html

Tak sztywny , cena ok , wymiana dwóch odkładni ok 1000 za Franki, kryje super i lekko idzie

to pług wąski 30 cm na skibę i ma 2 odkładnie do wymiany i trzeba za niego dać 2500-sam szukam pługa tylko na odkładniach 40,

niekoniecznie ze zdjęć nie widać czy ma kliny, jeśli są to można ustawić w zakresie 30-35-40 na skibę

mam taki ale zamiast łamaczy skiby jest na przedpłużkach

KlimekPL    122

Bardzo chętnie bym się taką zainteresował aby tylko miała wywrot do tyłu.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się