Skocz do zawartości

Polecane posty

soltys48    314

od pochyłu jest dwustronnego działania ja potrzebuję do rozsiewacza piast  jednostronnego

jahooo    244
Napisano (edytowany)

Jak nie ma sprężyny w środku, to dwustronny z powodzeniem może zastąpić jednostronny, bardziej mi chodzi o wymiary.

Ja w ciągniku SAM mam siłownik z MTZ jako jednostronny do podnośnika i działa, drugie wejscie jest po prostu otwarte

https://sprzedajemy.pl/silownik-starego-typu-rozsiewacz-czekanow-e30984-nr32822667

O to ci chodzi ?

Edytowano przez jahooo

daron64    103

https://www.olx.pl/i2/oferta/zetor-9540-turbo-CID757-IDnG7vG.html#:b958a337ae

Panowie to jest ogłoszenie tego handlarza z Szołtajn czy jakoś tak o którym tu często wspominacie? Warto się tam wybraćz bo znajomy chce jednak zetora. Chce wydać ok 40 tyś. Ten z linku go zaciekawił. Ktoś mu proponuje 7045 z 85 r podobno za 33 tyś. Amatorem zetora nie jestem, ale cena chyba przesadzona.

Ten sam. Większość ma wysoką cenę(jak 7211 za 35tys, 385 za 25 czy 914 za 50..) plus, że nie maluje z tego co widać po ogłoszeniach. Minus - z tego co ludzie tu pisali nie idzie się potargować, bardzo sztywno traktuje te ceny.

Akurat ta seria x540 jeszcze w miarę cenowo, jak na jego ogłoszenia :) kiedyś miał chyba 9540 z zajechalem silnikiem to też ponad 40tys chciał.

bratrolnika    1861

tak się zastanawiam co ludźmi kieruje gdy spawają coś takiego, naprawdę liczą że ktoś to za tyle kupi???? za tyle można mieć 3szt. przyczep D-44 w jako takim stanie, lub dwie w całkiem niezłym, a one ładownością, pojemnością, i wszystkim innym biją tą "bryczkę" na głowę

rozumiem zrobić małą wywrotkę na 1 osi, małe gospodarstwo kupi, bo ciągnik mają mały, małe budynki, to im taka przyczepka robotę ułatwi, ale takie coś??? ani na to za wiele nie załadujesz, ani tym jakoś super się nie wywiniesz, a i słomy w kostkach więcej jak 3 warstwy ponad burty strach kłaść, bo osie szerokości wózka dziecięcego...

Jarek1893    7

To jest pewnie na osiach od wozu. Można było poszerzyć je i dopiero coś klecić. Ale to mija się z celem skoro tak czy inaczej, to się tego nie zarejestruje. Lepiej kupić przyczepę "drewnianke" i odremontować

bratrolnika    1861

Uderz do kolegi ursus16,on jest tutaj chyba największym znawcą plusów lemkena. Ja tam się nie znam, ale coś tak mi się wydaje ze ten z aukcji to z lemkena tylko kolor ma, i to słabo dopasowany w dodatku

stuart    37

https://www.otomoto.pl/oferta/ford-mustang-samochod-popka-ID6yW7Tx.html?utm_source=facebook&utm_medium=cpc&utm_campaign=post&utm_content=Mustang
Coś dla leszczy/fanów popka :) 

Widać że przedsiębiorca i może ma kilka ha na prusach koszonych dla dopłat a ciągnik kupił na zwroty. Znajmy tak nabrał maszyn na PROW postały 5 lat w garażu i posprzedawał oczywiście troszkę zarobił. Ale to tylko spekulacje. :) 

https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-sliwki-odmiana-top-CID757-IDolAEG.html#b7765a977b po pierwszym zdjęciu stwierdzam że ktoś nas z tymi śliwkami w h... chce zrobić :D

Domyślam się że import, Ukraina

Ursusc385    514

Widać że przedsiębiorca i może ma kilka ha na prusach koszonych dla dopłat a ciągnik kupił na zwroty. Znajmy tak nabrał maszyn na PROW postały 5 lat w garażu i posprzedawał oczywiście troszkę zarobił. Ale to tylko spekulacje. :)

Bardziej chodzi mi o to, że wisi ogłoszenie grubo ponad rok czasu i jeszcze nie znalazł się żaden amator chętny na kupno jego ;)

stuart    37
Napisano (edytowany)

A nie zrozumiałem... Może dużo chce, a ile taki nowy ? 

Edytowano przez stuart

Thomas2135    1188

A ta cena to nie przesadzona za tego smerfa,albo to jeszcze cena netto? Wspomniany znajomy sprzedawał Axosa 2 lata młodszego niż ten nh, cenił 120 tyś i kilkanaście tyg wisiał na olx.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się