Skocz do zawartości

Polecane posty

ACoCieTo    9

Znowu kolejnego złoma szukasz?  Mf'a i majora sprzedałeś to brakuje pierdzika?

Luke16    144
Napisano (edytowany)

Twój nick chyba wszystko o Tobie mówi  :D Majora sprzedałem z przyczyn wiadomych, Masseya mam i nie zamierzam się z nim rozstawać. Potrzebuje czegoś większego do ubijania kiszonki, sieczkarni ququ i agregatu uprawowo-siewnego, niestety u nas coś pożyczyć czy kogoś się o coś doprosić to jest jakaś masakra. Wole mieć złoma ale swojego... Nie chcę zbyt dużo inwestować w to gospodarstwo.

Edytowano przez Luke16

daron64    103

muszę materiał zebrać i coś się ulepi wolną chwilą, ta którą zrobiłem dla brata jest w mojej galerii, myślę że kolejną identyczną można zrobić

Ja mam ramę od rozrzutnika jednoosiowego z osią, mam tez druga od dwuosiowego na resorach. Nie mam tylko chętnego, który by mi do tego pakę dorobił no i poprawiał ramy. Mam jedną wywrotke ale dwuosiowa a mam wąskie wjazdy do magazynów i trzeba się czasem sporo namęczyć a taka jednoosiowa rozwiązałaby mój problem.

bratrolnika    1861

gdyby nie fakt że mieszkasz ode mnie ponad 300km to moglibyśmy zrobić deal, ja bym parę groszy zarobił, ty byś miał ładną solidną wywrotkę

a tak jak piszesz, brat chciał kupić, szukał, to zawsze coś nie tak, albo za szeroka, i w połowę drzwi się nie zmieści, albo tak ulepiona że wstyd tym na pole jechać, albo cena kosmos, aż w końcu uzgodniliśmy co i jak i mu ulepiłem taką jaką chciał

ACoCieTo    9
Napisano (edytowany)

A to z tym mf'em cie chyba z kimś pomyliłem... Ktoś tu miał fergaja serii 500 chyba 575? i potem go sprzedał, ale kto to...

A ta renatka twoja ma przecież chyba 90 pare kucy to powinna dać rade.

@up "A może sie wyklepie, mój szwagier warsztat ma"...

Edytowano przez ACoCieTo

rafal4610    54

https://www.olx.pl/oferta/renault-1181-4s-CID757-IDo884i.html#b940c35053

Co o niej sądzicie i ile ewnetualnie warto stargować? Warto się w taką renówkę bawić? 

sąsiad ma podobną(taka tylko starsza bo "czerwona"). Z silnikiem nie ma najmniejszych problemów, mało pali. Niestety gorzej ze skrzynią. Wiem, że coś tam naprawiał i miał problem z częściami i jeździł po nie przez pół Polski. Jeszcze z hydrauliką miał jakąś przygode, ale teraz jest ok. Czepia jej 3m zestaw do siewu, brona wahadłowa Amazone + siewnik Nodet i bez składania daje rade

Luke16    144

565 miałem ale był na chwilę bo kolega mi go wstawił by pompę hydrauliki naprawić. Jak przywiózł 675 tamtego zabrał i ponad rok go mam i nie zamierzam zmieniać.
Brakuje mi jednego ciągnika właśnie. Renata daje radę ale co 3 ciągniki to 3.

Rafał właśnie obawiam się o dostępność niestety części do MFa się dostanie a do takiej babci może być ciężko.

BENNY82    34

nawet z turem za drogo. conajmniej 7 tys wdół a ze robił w turze to kwiatek na kwiatku  skrzynia pompa tulejowanie osi oszczędnie licząc  10tys jak sam zrobisz o sprzęgle nie wspomniałem....pisze  z własnego doswiadczenia

bratrolnika    1861

Kolo mnie gość wystawia juz 3 czy 4 rok d44, ceni 4350,zdjecia od tyłu lat te same, cena też. Widać chce sprzedawać a nie sprzedac

PRIMO    174
Napisano (edytowany)

Poprostu chwali się co ma.
Coś dla małych obszarników :)

Edytowano przez PRIMO

darekmei    0

Widze ze orientujecie sie gdzie mozna kupic dobre maszyny to zarejestrowalem sie i przychodze po porade. Chcemy kupic kombajn, wczesniej mielismy bizona ale wiecej go naprawialismy niz kosilismy. Poszedl na handel i teraz szukamy claasa mercatora. Widzielismy kilka u handlarzy i to jest dramat. Same zlomy a ceny z kosmosu. Gdzie w okolicach Opolskiego tak do 200 km mogę kupic ladny kombajn? Nie chcemy znowu siedziec pod kombajnem przez pol sezonu

dami9908    10

https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-massey-ferguson-699-CID757-IDmxSn4.html#605c130bde
Nie opłaca się jechać, żeby obejrzeć ciągnik. Kabina ma dziury, że pięść się mieści. Sprzęgło nie działa, pompa też, opon wcale niema.
Cena też za duża na taki stan jedyny plus że silnik w miarę chodzi. A skrzyni nie można było sprawdzić.
Z ceny nie chciał spuścić a jak się powiedziało że za 18 tyś to z obrażeniem że za tyle to można kupić 360... 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się