Skocz do zawartości

Polecane posty

Belaruss820    7

Mam dorobiony,ale gdyby to był mój prywatny agregat to bym się tym nie przejmował, niestety, niby zwyczajna rzecz a musi być oryginał

Baks00    37

Panowie wiem ze to nie ten dzial ale moze ktos pomoze potrzebuje noze do glebogryzarki grudziadz i pytanie ode mnie co kupić aby bylo ok inwestować w oryginalne czy lekka podrobke dodam ze orig koszt kolo 20zl a rzemioslo 10 a widzialem akpila za 9 mozr ktos zakladal i by mi podpowiedzial cos. Wdzieczny za wszelka pomoc

Znajomemu noże dorabiał nasz taki znajomy,,Gepetto"I kolega powiedział że w życiu teraz nie kupi innych tylko rzemiosło.Kwestia kto jak robi....I ile ta twoja glebogryzarka pracuje.

daron64    106

?

12145 tyle, ze bez przodu i z dziwna kabina(jak z malej serii).Nic ciekawego.

kalin84    0

Mi potrzebny taki do paszowozu.  Ale ta kabina jakas inna jest niz byly w tych seriach. 

Luke16    144

Szczerze to Polak potrafi :D takiego z taką kabiną to jeszcze nie widziałem

rafix255    17

Gdzie ten Fendt stał i co on robił?? chyba sol woził....... Kupa złomu jedynie na części...

Luke16    144
Napisano (edytowany)

Jak tam można ciągnik zniszczyć?? I to wcale nie stary?? I to nie ważne jaki!!! :blink:

Edytowano przez Luke16

Taurus83    84

Jak widzisz można. Traktor pewnie chodził w oborze przy wozie. Każdy inny też tak by wyglądał. Traktor przez te 20 lat zrobił co miał zrobić i nara. Następny. Przed takimi warunkami jak wysokie stężenie gazów z gnojowki/ obornika nic nie uchroni. Biznes is biznes

Baks00    37

Poprostu ,,matka korozja''robi swoje,ale czasami opakowanie nie ukazuje tego co jest w środku.....

Luke16    144

https://www.olx.pl/i2/oferta/ciagnik-rolniczy-massey-ferguson-699-CID757-IDmxSn4.html#:4d6737bedb

Przed chwilą z bratem go oglądaliśmy. Tak tak wiem tani jest i cudów się nie spodziewaliśmy. Ostateczna cena to 21 tyś zł i jest jeszcze stanowczo za wysoka. Aku dno, opon zarówno przednich jak i tylnych nie ma, podnośnik nie działa, skrzyni biegów nie idzie sprawdzić bo wpadł w podłogę pedał sprzęgła, rdza wszędzie kabina i błotniki praktycznie całe do wyspawania lub wymiany. Ciągnik warty max 15 tyś zł...

bratrolnika    1863

a ja się zastanawiałem czy jakbym ulepił ładną wywrotkę jednoosiową to czy wezmę za nią z 6tys.zł, widzę że trzeba ją do lubelskiego wywieźć, to i za 8 pójdzie :D

daron64    106

Za 6stke spokojnie by poszło. Mi trzeba jednoosiowej i jak patrzę po cenach jaki złom sprzedają to za te 6 bez problemu

bratrolnika    1863

muszę materiał zebrać i coś się ulepi wolną chwilą, ta którą zrobiłem dla brata jest w mojej galerii, myślę że kolejną identyczną można zrobić

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się