Skocz do zawartości

Polecane posty

stuart    37

U znajomego stoi rozsiewacz do wapna ale z łańcuchem na podłodze i wiem właśnie że ładowali full tak aż się zapychał przy talerzach i kij strzelił taśmę... 

BENNY82    34

co do tych RCW rozsiewałem krede 1 i ostatnim ze zdjęć. pierwszy naprawdę fajny sprzęt na łańcuchy tu uwagę trzeba zwrócić na zębatki napędowe łańcucha bo jeśli był przeładowywany zwłaszcza wapnem sypanym typu kreda to łańcuch scierał te zębatki i stoi i przeskakuje no i oczywiście silniki hydrauliczne  czy robią robote- ogólnie dobrze rozsiewai szeroko. ostatni naped tarcz z womu i tasma też.  ten rozsiewa trochę gorzej jeżeli gumowetarcze są już zbyt miękkie. ten ze zdjęcia toskrzynia już się konczy przy tasmie wiecnapewno do remontu. mam takiego na części przekładnie napędu tarcz i tasmy i same tarcze tylko że zamarzły do uruchomienia w cenie złomu.

Luke16    144

4 lata temu sprzedałem swoją za 3 tyś zł. Sąsiad swoją nie dawno na złom wywiózł bo nikt mu nawet 1000zl nie chciał dać

bratrolnika    1864

Dwa lata temu kupiliśmy kopaczke za 1400zl,w cenie był worek części, przystawka do cebuli, i jeszcze transport do domu praktycznie

Luke16    144

Ogólnie tak właśnie 4 lata temu po tamten rok masę takich rzeczy kupowali na dobre pieniądze na Ukrainę i Białoruś, teraz to jakoś wszystko ucichło

konteno    1065
Napisano (edytowany)

tym wszystkim którzy dra koty przez ostatnie kilka stron  (szczególnie cypek) radzę dajcie se siana , "łonke" na nie już wam znalazłem https://www.olx.pl/oferta/odam-za-darmo-lonke-2ha-CID757-IDnAN40.html#b11e489bf4

Mam ponad 2 lata Renowke z 84 roku co do niej włożyłem? Rozrusznik regeneracja za 200zl, akumulator za 360zl, pasek klinowy za 50zl, dwa gniazda hydrauliczne za 90zl, lampy przednie za 150zl oryginalne, końcówka antenowa bo się złamała 5zl. Nie liczę eksploatacji czyli olejów i filtrów

czyli eksploatacja ponad drugie tyle co części bo jak wymieniać to lepiej dla świętego spokoju wszędzie (olej w moście i w zwolnicach ,  filtr powietrza silnika i kabinowy ,olej i filtr wspomagania) a nie tylko oleje i filtry przy silniku i skrzyni bo nigdy nie jesteś pewny ile ma na prawdę nabite godzin , w jakiej kondycji są mechanizmy i jak poszanowany był u poprzednich właścicieli 

Edytowano przez konteno

Luke16    144
Napisano (edytowany)

konteno akurat kumpel sprowadza ciągniki i wie który jest lepszy itd. Oleju w skrzyni czy mostach nie wymieniałem bo jak bierze ciągniki z serwisu MFa (bardzo fajna miejscówka) to wie co gdzie i kiedy - renowka jak kupowałem miała 11500mth ale przebieg 100% oryginał, filtr powietrza jest olejowy, wspomaganie bierze olej ze skrzyni, zwolnic nie ma. MF 675 5 tyś mth jeszcze z fakturami z serwisu MFa.

Edytowano przez Luke16

robert812    51

http://allegro.pl/wilgotnosciomierz-do-zboza-unimeter-super-digital-i5578114154.html?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Aquery&bi_c=Y2FtcGFpZ24AMTMwNTM3OTAANDA3NzMA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=4620edbd-6589-4c2e-b5c5-23c8938e7a71

Bardzo prosze o opinie użytkowników, cena przystępna ale czy dobrze się sprawuje to urządzenie i czy nie oszukuje? Widzę, że bardzo popularny model.

PRIMO    179

Oj żebyś się nie ździwił, znając myślenie Polaków to jeszcze nie wszystko.

PRIMO    179

Zawsze to lepiej wygląda niż sąsiadów ;)

Luke16    144

https://www.olx.pl/oferta/same-explorer-ii-80-top-deutz-fahr-lamborghini-renault-case-zetor-mf-CID757-IDmBr5E.html#854bc518e5

bardzo ładny cały w oryginale ciągnik, suchy, nie ściuchrany. Akurat byłem u kumpla i go oglądałem. Opony oryginalne jeszcze, gumy na pedałach w bardzo ładnym stanie, na zegarze widnieje przebieg 1450mth, na filtrach z 2016 roku jest zapisany przebieg 1200mth - ile w tym przebiegu prawdy tego nie wiadomo. 

izydor6280    464

Panowie potrzebuję na wczoraj oponę 10.5x18, ale nie pogardzę 12.00 czy 12.5, tylko lubelskie, ewentualnie dajcie namiar gdzie tego szukać ?

damianos95    52

https://www.olx.pl/oferta/same-explorer-ii-80-top-deutz-fahr-lamborghini-renault-case-zetor-mf-CID757-IDmBr5E.html#854bc518e5

bardzo ładny cały w oryginale ciągnik, suchy, nie ściuchrany. Akurat byłem u kumpla i go oglądałem. Opony oryginalne jeszcze, gumy na pedałach w bardzo ładnym stanie, na zegarze widnieje przebieg 1450mth, na filtrach z 2016 roku jest zapisany przebieg 1200mth - ile w tym przebiegu prawdy tego nie wiadomo. 

Szkoda ze nie ma tych 20KM wiecej bo inaczej bym juz dzwonił i sie umawiał na obejrzenie

PRIMO    179

Panowie potrzebuję na wczoraj oponę 10.5x18, ale nie pogardzę 12.00 czy 12.5, tylko lubelskie, ewentualnie dajcie namiar gdzie tego szukać ?

Poszukaj u nich :Euromaster AG MAR Janowiec 217

mariuszd93    489
Napisano (edytowany)

tu  zapytaj 

https://www.olx.pl/oferta/opona-rolnicza-10-75-15-3-10-5-80-18-CID757-IDkJogk.html#be7a4a0a02

https://www.olx.pl/oferta/12-5-80r18-12-5-80-18-continental-mitas-bkt-CID757-ID75Vy9.html#c8d4992975

Edytowano przez mariuszd93

stuart    37

Pewnie jakiś pierwszy model, jak ursus 1204 a potem wprowadzili 1224...

Thomas2135    1194

Poszukałem na szybko i w tej 203 jest inaczej rozwiązane podawanie materiału. Są łapy zamiast ślimaka a aparaty są prawdopodobnie takie same.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się