Skocz do zawartości

Polecane posty

Zbyszkos    3

Pomysł niby niezły, ale ktoś mi powie jak to działa i czy w ogóle ma szansę zdawać egzamin?

Wydaje mi się że raczej kiepsko się to sprawdza ile się obsypie z przyczepy to poleci resztę pewnie trzeba łopata nagarniać

izydor6280    464
Napisano (edytowany)

https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-przyczepe-wywrotke-d47-CID757-IDntdzS.html#34b24a9300;promoted

8 tys za taką odnowioną wywrotkę chyba nie jest jakąś wygórowaną ceną. Co sądzicie? Nie widziałem na zywo.

odmalowany złom, zapewne przegięta i pęknięta w niejednym miejscu, co widać po samym przednim wózku

Edytowano przez izydor6280

daron64    105

odmalowany złom, zapewne przegięta i pęknięta w niejednym miejscu, co widać po samym przednim wózku

Kuzyn kupił z papierami(bez świeżej rejestracji) wywrotke na 2 siłownikach. 3.5tys+materiał na skrzynie(ponad 4m x ponad 2m x 70cm) 2.5 tys + robocizna spawacza i jeszcze koła przerabia, ale to już chyba felgi i opony ma. Z 8k zł wyjdzie napewno całość.

Pytanie ekstra

Opryskiwacz promar - 800L, belka zwykła 12m, zawór zwykły, głowice 3pozycyjne, pompa włoska -4200zl. Cena ok?

Miran    1

Sprzedam silos wewnętrzny 14t za 1700 zł.Gmina Obsza

mariuszd93    489

co  do zgrabiarki  to  sie  nie  orientuję za  bardzo , ale  przewracarkę  to moim  zdaniem  zdecydowanie  za dużo 

luisaifer    4

Moim zdaniem przewracarka powinna zostać wystawiona gdzieś za  5500 i za te 5000 powinna pójść 

Cezar81    6

Opony mu się kończą

zapewne dla tego cena atrakcyjna , ciekawe jak się skrzynie biegów w nich spisują

tobago    6
Napisano (edytowany)

bez przedniego :/ Do tej pory robiłem na 2.1m ale już mnie denerwuje bo ciągle coś... no i wąsko, choc nie powiem, zasuwał ;)

Edytowano przez tobago

cyprian1219    364

To brałbym węższą bo może braknąć przyczepności, ale to już różnie bywa. Może tak, może nie.

BENNY82    34

Myślicie ze 80tka niby z turbo pociągnie na lekkiej glebie talerzówkę 3,2m?

https://www.olx.pl/oferta/brona-talerzowa-talerzowka-kverneland-3m-uklad-v-nowe-lozyska-talerz-CID757-IDntfIc.html#5ff5a65cab

mam agregat uprawowy talerzowy 3m z agromaszu i mtz 82 lepiej w ty chodzi niż case 5140 26 latek - jeżeli silnik zdrowy i nie masz za mokro to czemu nie chociaż c-385 do mtz daleko pod względem uciągu.

Y635    2

zależy też ile ta talerzówka warzy

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się