Skocz do zawartości

Polecane posty

Miran    1

w jakiej cenie cię interesuje-ma być całkowicie sprawna czy tylko potrzebne samo podwozie.

Cena to do 4000 zł.Moze być i całkowicie sprawna może być też samo podwozie bo bym ją i tak przerabiał na platformę jednoosiową.

bratrolnika    1863

Nie no skąd. Zachodnia dwuletnia prasa w cenie polskiej 15-letniej, co w tym dziwnego? Pewnie się komuś cyferki zamieniły, i powinno być 62,5tys.zl zamiast 26,500, albo ogłoszenie w stylu "ty wpłacić zaliczka, a mój wielbłąd juz ciągnie prasę do ciebie"

Steyerek8100    13

Ma może ktos na zbyciu wałeķ wraz z zębatką w stanie dobrym bez luzow 4 , 5 biegu do deutz dx 85,90,.....

Jarek1893    7
Napisano (edytowany)

Może zapomniał że ma podniesionego tura jak wjeżdżał do garażu. No zdarza się

Edytowano przez Jarek1893

solek01    30

Ile wart jest siewnik Agromet Kraj SO 43 chyba łamane na 3 z 88r. szerokość 2,5m?

Oraz czy da się tym wysiać rzepak?

stan ok, siewnik stał około 15 lat.

Na każdej redlicy jest sprężyna, czy to jest docisk?

stempos1980    37

Ile wart jest siewnik Agromet Kraj SO 43 chyba łamane na 3 z 88r. szerokość 2,5m?

kolego masz racje ta sprężyna to docisk a co do wartości to sobie zrób rozeznanie bo nie kurzy wystawiają cenę za zardzewiały siewnik to normalnie z butów wyrywa.ja też się rozglądam za siewnikiem i powiem ci że sprowadzonego w dobrym stanie niepordzewiałego można taniej kupić jak naszego

solek01    30

Ten mam zardzwiały ale nie pognity, napewno trzeba odmalować. 1200zł chyba będzie wart?

Jarek1893    7

Rzepak się da z tego co wiem, ale musisz zmienić rolki na te płaskie bez ząbków.

izydor6280    464

zależy od części kraju, na wschodzie możesz i cenić bliżej 4 za ładnego poznaniaka

jahooo    246

Jeśli chcesz posiać rzepak, to szukaj  jakiegoś zachodniego siewnika z większą ilością przełożeń w skrzyni i fabrycznymi uniwersalnymi rolkami do drobnonasiennych albo możliwością wstawienia przekładek (fabrycznych). To gwarantuje równomierny wysiew z właściwą obsadą. Niestety, eksperymenty znajomych z wysiewem poznaniakiem dowiodły, że się on do rzepaku , który ma przynieść dobry plon, nie nadaje. Wysiew jest nierównomierny, ciężko osiągnąć zakładaną normę wysiewu w stosunku do próby kręconej, czesto pojedyńcze lejki sieją zupełnie inaczej niż reszta, są problemy z utrzymaniem zakładanej głębokości wysiewu, latające na boki lejki powodują niepotrzebne zagęszczenie międzyrzędzi.

Do okazjonalnego wysiewu rzepaku jeszcze to ujdzie, przy większych areałach dałby sobie spokój. Chyba, że kupujesz siewnik, który chcesz na stałe przerobić do rzepaku, wymienić denka na nowe, rolki, porobić ścieżki, doprowadzić do ładu redlice - wtedy może mieć to sens 

Tomek7G    1

Nie chcę kupić. Interesuje mnie tylko to czy to są  realne ceny, czy z kosmosu.

bratrolnika    1863

Nie chcę kupić. Interesuje mnie tylko to czy to są realne ceny, czy z kosmosu.

na telefonie jak otworzyłem twój link to pisalo ze oferta nieaktualna, a niżej były inne ogłoszenia, dopiero na samym dole był opis aukcji, wcześniej tego nie zauważyłem, myślałem ze dałeś link do aukcji której już nie da się otworzyć, tzn zobaczyć czego dotyczyla

szymek    0

Może i ładny, ale więcej niż 15 to nie dostanie za niego, i to byłby cena rewelacja,  jeszcze bez kabiny, takie są realia na Bizony.

wiem wiem, mowiłem wujkowi że cena za wysoka ale się uparł :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się