Skocz do zawartości

Polecane posty

grzegorzk4    60

czy ta czerwona jest na łożyskach ? bo tak to wygląda.

Ta zielona to chyba nie bardzo, wygląda na ślizgowe

Thomas2135    1188
Napisano (edytowany)

Piszą, że komplet więc z łożyskami. Nie myślałem, że w zielonej mogą być ślizgowe. Trzeba się lepiej zorientować.

Właśnie się przyjrzałem i po wymiarach oraz zdjęciu widać, że siedzi zwykłe łożysko toczne a właściwie powinny być dwa.

Edytowano przez Thomas2135

izydor6280    464

powinno być to samo, choć znając życie i jakość oraz wykonanie części do polskich maszyn to różnie z tym bywa

arkady12    2

zadzwoń na sklep i zapytaj, jak brałem części za 500 zł to dali mi rabatu gdzieś koło 50 zł, kod podali mi indywidualny przez telefon :) 

lukbold    397

tosz to lepiej wygląda niż najnowszy łursus wprost z fabryki... przynajmniej tandety brak

KlimekPL    121

Podpowiedzcie panowie do czego służy ten pedał między sprzęgłem a hamulcem?

izydor6280    464

gumy przód diagonalne BKT, więc typowo pod sprzedaż, byle tanio byle dużo mięsa

pedał od blokady mostu

PRIMO    174

No niektórym bozia rozumu nie dała tylko talent do handlu hehe

KlimekPL    121

Spoko, niektórzy, jeszcze szukają 60-tek, zwłaszcza tacy co całe życie tylko c-330 robili, starguje do 22 tysiecy i bedzie zadowolony jaki interes zrobil, a handlarz pewnie zarobi wtedy na nim x2 :)

Piotr0224    6

Spoko, niektórzy, jeszcze szukają 60-tek, zwłaszcza tacy co całe życie tylko c-330 robili, starguje do 22 tysiecy i bedzie zadowolony jaki interes zrobil, a handlarz pewnie zarobi wtedy na nim x2 :)

60 to dobry ciągnik jako najmniejszy na gospodarstwie żeby co nie co poprzestawiała no i nie szkoda go wstawić na parę dni w obornik jak jest robota i nic jej się nie stanie :D

pawel885    376

Ta, tanie wino jest dobre bo jest tanie... Jak ktoś ma z ojca na syna zadbaną 60-tkę i ma dla niej robotę to ok, ale jak ktoś kupuje ją z myślą o "rozwoju" gospodarstwa to jest desperat i tyle. 

arkady12    2

tak ale prawdą jest że najczęstszą grupą kupujących c 360 są osoby które dotąd miały władymirce tudzież trzydziestki konstrukcja może i dobra, ale raczej nie rozwojowa i nie ekonomiczna niestety. znowu co się dziwić, jeśli ktoś miał 5 ha i c 330 to ile musiał by odkładać na młodszą  lub lepszą konstrukcję  na ten przykład c 360 a mf 255 różnica koni około 6 mniej w fergusonie. masa mniejsza czego są plusy i minusy i biorąc ten sam rok produkcji różnica między nimi nawet do 10 tysi  ....

bratrolnika    1861

z gospodarki 5ha i c-330+maszyny od konia kokosów nie da się zrobić, więc jak ktoś uzbierał 10tys.zł to za dużego wyboru nie ma, może kupić c-360, albo białoruśkę, ale ta z maszynami od konia będzie ani ekonomiczna, a co najwyżej komiczna

pawel885    376

A kto żyje z 5ha? Chodzi do roboty, żona też ale ziemię obrabia, obsieje żytem i owsem i zadowolony. Płacą krus, robią na czarno i żyją. Więc jak ktoś nie chce po robocie tłuc się godzinami w polu a w zimę siedzieć w garażu i rozjeżdżać ciągnik po raz 5 bo znowu coś tam to niech dołoży parę zł i kupi coś zachodniego bez przodu. U nas kilka osób tak zrobiło, sprzedało P-ki czy zwykłe 60-tki, dołożyli 5 tys i teraz tylko paliwo leją i oleje zmieniają, wcześniej nie było roku żeby z pola nie byli holowani, jednemu w 60-tce za 14tys w ciągu 2 lat padł silnik i skrzynia, założył nową kabinę i nowe opony - interes życia a obrabia 11ha - same zboża

izydor6280    464

już lepiej kupić tą 385, przynajmniej zepniesz to do jakiegoś agregatu ścierniskowego czy siewnego

arkady12    2

nooo, ceny coraz ciekawsze ... ale to dlatego że: "panie bo dobra maszyna" to jest nic bo on ma 7 lat a jak traktor jest z 78 i wołają 28 tysięcy " zadbany egzemplarz"  jeden z tych co Niemka pod spódnica trzymała. Oczywiście ja nie mowie, że za darmo ale relatywną cenę. Jakiś czas temu wklejałem link do ltz 2001 rok 900 mtg czyli że co był kupiony dla ozdoby?  jak napisałem  do gościa to powiedział że on jest pierwszym właścicielem kupił go nowego a traktor pracował na 3 ha :) kto kupuje taki traktor na 3 ha i to nowy ? 

suma wypocin moich jest taka - bez takich ogłoszeń było by zwyczajnie nudno ;) 

lukbold    397

postoi z 2 lata i pójdzie za 40 o ile znajdzie się jakiś jeleń

stuart    37

Kiedyś ursusa produkowali to polska cebula zachodnich pragnęła a teraz się po przeżerali to technologią i pragną z powrotem  prostych jednostek tanich w utrzymaniu.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się