Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
NOWY
stuart    37

Ja za samo prasowanie 15zł i bele zostawiam. Pakiet prasowanie i owijanie na podwórku, Ja tylko prasuje, załadunek na przyczepę, później na owijarkę i na stos to 30zł a jak dalej od domu to + 100zł na paliwo...

mariuszd93    489

Prasa stary welger z MTZ 82, a owijarka oddzielnie zwykła spięta z 60tka.

Myslales, że prasa od razu z owijarka i 12zl?

To  bez  znaczenia  czy prasa  z owijarką  , czy owijarka  osobno .

Prasowanie i owiniecie sianokiszonki  za  12  zł  szt - to nie  wiem  czy  sie koszta  zwrócą 

lukbold    413

Hehe za tyle to otwieram piwo i kibicuje w basenie pełnym wody... niech robi ;)

daron64    111

To chyba pozostaje mi się cieszyc, że sąsiada mam takiego jak mam, a nie Was :)
Nie wiem czy u nas bierze mniej niż normalnie na zarobek, ale tak to wygląda. W tym roku napewno w plecy na tym interesie będzie bo jakas os przy podbieraku mu pękła, a domyślam się, że nowe tanie nie jest.

PRIMO    194

To ja robię dzisiaj znajomemu baloty czyli prasowanie i owijanie folią bez załadunku i liczę mu po 30 zeta za szt. i nie narzeka.

pawel885    380

Foli 750 300-350zł wystarczty na 33-35 bel średnio. 

PRIMO    194

Folia moja. A reszta jak pisze pawel885

stuart    37

Może to tylko sąsiedzka pomoc. Straci sąsiada to i starci to kasę nie ma kija, trzeba brać kasę i co się zarobi inwestować. 

AdeXZet    41

Ja za zwinięcie, owinięcie i zwózkę biorę po 44zł od sztuki i klienta nic nie obchodzi musi tylko pograbić, a robię jak dla siebie nie jak niektórzy na sztuki

PRIMO    194

To taniocha bo ja za full opcję biorę po 55-60 zeta za szt.

PRIMO    194
Napisano (edytowany)

Nie wiem czy się śmiać czy płakać :huh: . Boże miej litość dla sprzedającego jak i kupującego.

Edytowano przez PRIMO

cyprian1219    364
Napisano (edytowany)

Panowie to ja jeszcze na koniec dorzuce coś od siebie. Nie wiem kto tak drogo bierze.
Ja wczoraj robiłem u siebie kiszonke to gościu zestawem zetor 7011 i sipma farma II za za zrobienie balota z jego sznurkiem bierze 8 zł a z jego siatką 10zł i pierwsze sie zdecydowałem na fole i chyba warto.
Kładłem w worki ale jeśli dobrze pamiętam z zeszłego roku to za owijanie z moją folią brał 5zł

Edytowano przez cyprian1219

cyprian1219    364

k**wa siatką nie folią, już poprawione.
Co tu rozumieć?
Jego sznurek 8 zł za balota, jego siatka 10 zł za balota.
A w zeszłym roku brał 5 zł za owijanie moją folią.

damo    26

he  są  takie  przypadki  u mojej ciotki  stoi pod lewarowany  przykryty kocem i kołdrami    U 902 który ma 16,7 mth przebiegu .. A nieodpalany od ok 15  lat ciotka ma 82 lata  i  nadal sprzedać nie chce  ....

stuart    37

k**wa siatką nie folią, już poprawione.

Co tu rozumieć?

Jego sznurek 8 zł za balota, jego siatka 10 zł za balota.

A w zeszłym roku brał 5 zł za owijanie moją folią.

toć to w cenie kosztów. Chyba że miałeś z 500bel to się opyla. daj mi namiary na takich ludzi to pi***e, sprzedaje swoją prasę niech ludzie mi prasują... 

miszczu90    1

Daj znać o co chodziło i co to za maszyna... :)

Wstępne oględziny zrobione. Z tym bez sprzęgła to chodziło o to że rewers nie potrzebuje sprzęgła. Stan wizualny jak na ten przebieg to taki średni :/ . Dużo rdzy na ładowaczu i felgach, ai jak się gazu dało to puszczał taki białawy dym (co może być tego skutkiem ?).

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez oszukana
      Poszukuję osób poszkodowanych w sprawie sprzedaży traktorów sprowadzonych z Hiszpanii przez firmę gospodarstwo rolne Katarzyna Cupał a także ich wspólników podajacych się za allegro sabinusia127@wp.pl
    • Przez silver95
      jestem szczesliwym posiadaczem simsona s51b z 1984r. i chicalbym wiedziec czym inni jezdza ???
    • Przez Adrianos
      szukam samochodu, najlepiej jakiś suv i wtedy 7osób ewentualnie jakiś duży sedan, nie chce kombi,
      kryteria to:
      -silnik między 2a3 litra pojemności
      -diesel
      -skrzynia manual 6biegowa
      -cena max 100tyś im taniej ty lepiej:D
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
    • Przez GroszekCukrowy
      Cześć.
      Podczas spokojnej jazdy na pole nagle silnik w moim Ursusie zaczął głośno stukać. Ciągnik zaczął mocno dymić. Wystraszyłem się i zgasiłem go. Nie chciał już odpalić. Rozrusznik nie mógł okręcić. Zapalił dopiero na zapych. Stukot zelżał trochę ale nadal był słyszalny.
      Zagrałem się za remont. Stopniowo zacząłem odkręcać silnik. W misce olejowej znalazłem takie części? Co to może być? Pokazywał w sklepie z częściami i zaprzyjaźnionemu mechanikowi od Ursusów ale nie mieli pojęcia co to.
      Nie chciałbym rozkręcać całego silnika aby znaleźć miejsce ubytku? Może kojarzycie skąd te fragmenty pochodzą. Są aluminiowe lub z jakiegoś podobnego stopu, bo zdecydowanie lżejsze od żelaza.