Skocz do zawartości

Polecane posty

KlimekPL    122

Haha i może jeszcze przyjadą rolniki się bić o niego i wygra ten co da na końcu 50.000....

zetorki12    1938

No i w dodatku to nie 6245 , tylko co najwyżej 6045 i może być co najwyżej z 85r. Należało by parę jobów posłać , a nie propozycję ceny . :ph34r:

soltys48    315

Daron decyduj co wybrać. Sołtys niedługo będzie na Mazurach. :D

No podobno, może koszta paliwa by się zwróciły ;)

I po co żem się rwał na nowy opryskiwacz...

Nowy budżetowy to porażka, lepszy starszy firmowy

Mój 4 letni Biardzki 600l/12m z nową pompą sprzedałem za bodajże 1300 w ubiegłym roku, i w zamian przywiozłem sobie Holdera 650/12,5 za 400 jerło z wałkiem wom dołożyłem iżektory  lechlera(miał płaskostrumieniówki kwasowe  lechlera)i zrobiłem przegląd wszystko zmieściło się w 3 tysiach i mam nówkę z zajebiaszczą pompą.......

Newbee    0

No i w dodatku to nie 6245 , tylko co najwyżej 6045 i może być co najwyżej z 85r. Należało by parę jobów posłać , a nie propozycję ceny . :ph34r:

Po czym poznałeś?  Tylna szyba kabiny?

KlimekPL    122
Napisano (edytowany)

Nowy budżetowy to porażka, lepszy starszy firmowy

Mój 4 letni Biardzki 600l/12m z nową pompą sprzedałem za bodajże 1300 w ubiegłym roku, i w zamian przywiozłem sobie Holdera 650/12,5 za 400 jerło z wałkiem wom dołożyłem iżektory  lechlera(miał płaskostrumieniówki kwasowe  lechlera)i zrobiłem przegląd wszystko zmieściło się w 3 tysiach i mam nówkę z zajebiaszczą pompą.......

Ja mam Burego 400/12, żałuję tylko, że nie wziąłem z hydraulicznym poziomowaniem a tak to spoko belka bardzo ładnie pracuje ale trzeba wyskakiwać z ciągnika jak się pole zacznie chylić w inną stronę i regulować. Mam zamiar tylko dysze wymienić na antyznoszeniowe, które dam w miejsce RSM-ek. Chodzi o to, że po prostu trochę sporo kosztował w porównaniu do używek, ale kupowałem go z myślą o intensywnym użytkowaniu, bo w każde pole wjeżdżam po 4-6 razy. Mnie wyniósł 4 tysie razem z 5-letnim atestem, stałociśnieniowym rozdzielaczem i wałkiem.

Z innej beczki:

Gdyby ktoś potrzebował C360 z turem to mogę polecić sprzęt znajomego, przez kilka ostatnich lat wstawiał jedynie bele do obory bo w polu robiły JD 5090 i Zetor 7745  ale odkąd pojawił się na podwórku DF Agroplus 85 to Ursus już tylko jest praktycznie przestawiany z kąta w kąt i dlatego idzie na sprzedaż. Abstrahując od aspektów wizualnych i komfortowych to ciągnik w dobrym stanie technicznym i świetnym turem.

https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-ciagnik-rolniczy-ursus-c-360-tur-z-osprzetem-wspomaganie-CID757-IDmxGjg.html#a46723ad77

Edytowano przez KlimekPL

KlimekPL    122

Cena do negocjacji, wiadomo jakby nie miała tura to sam bym za nią tyle nie dał a ile według ciebie jest warta?

daron64    106
Napisano (edytowany)

Do Ciebie na podwórko za 1000,-z wałkiem i aktualnym prezglądem kiedy tylko chcesz

https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-opryskiwacz-polowy-CID757-IDmSvuQ.html#71fcf7ec0c

No i po co proponujesz jak juz nieaktualne :/

Ty to bys lepiej jakies ciekawe siedzenie skombinowal :)

W ogole po o ja sobie glowe zawracam, jak i tak pieniedzy nie mam teraz :)

Sprawdzałeś ciśnienie w "powietrzniku" ? Powinno wynisić połowę ciśnienia roboczego (jak pryskasz zazwyczaj na 2 bary, to tam  powinno być 1). Jak za wysokie źle na wysokich obrotach, jak za małe źle na wolnych, z tego co pamiętam.

Sprawdzalem sprawdzalem.  Pompa zawsze zimowala w domu, olej zmieniony, powietrze dobite, filtry wszystkie wyczyszczone.

Edytowano przez daron64

soltys48    315

NO dziś już nie aktualne reklama AF robi robotę :D

Siedzenie ostatnie ciekawe i dobrych pieniądzach wziął @jahooo jak po urlopach dojadą to wyślę zdjęcia ;)

soltys48    315
Napisano (edytowany)

pamiętom,

po urlopach może dopłaty będą :D

Edytowano przez soltys48

Sadek    446

Na smarach łt miałem bardzo duże problemy w nowej sieczkarni John Deere 7300 podczas pracy na 3 zmiany dopiero prof który naucza tribologię doradził i nagle problem znikł...

Ja problemów nie miałem ale były takie punkty gdzie podczas smarowania wychodził nowy smar, a teraz wychodzi stary.

damo    26

To zależy od użytkowania   moja  nie stygła..u pepików w biogazowi... .....i  ja  już swoją w  tamtym  roku przed sezonem sprzedał do  sanatorium... jaką przystawkę masz bo my  mełliśmy 445  a późnej 360..

Y635    2

Bo Im blachy zostało to dawaj na prase zeby sie nie zmarnowało

jahooo    254

Ciągnik dla mnie jak znalazł, niestety, finansowo na razie poza zasięgiem

jahooo    254

Nawet tak nie pisz, bo cię chłopcy zetorowcy zjedzą

zetorki12    1938

Po czym poznałeś?  Tylna szyba kabiny?

Kabina i maska - to starszy typ .

soltys48    315

niech jedzą ale taka jest prawda, ciągnik podobnej mocy a technologicznie o wiele lepszy i cena porównywalna a nawet niższa

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się