Skocz do zawartości

Polecane posty

akowicz111    125

Tak ale obie kosiarki miały klin chyba mniejszy. A te koło większe w Osie, to właśnie otwór wewnętrzny ma taki jak potrzebuje. Tylko średnicę ma około 300mm.

jahooo    244

Kiedyś zgłębiałem temat do ciągniczka SAM i tyle pamiętam. Dorobienie koła na 3 paski HB o tej średnicy wyniesie pewnie około 250-300zł

Jan94    6

Witam po nieobecności. Mam pytanie czy ktoś wie coś o tym handlarzu link (poniżej) jak to u niego z tymi maszynami faktycznie jest czy rzeczywiście są remontowane? i jak z targowaniem się. Pytam bo zastanawiam się nad zakupem drugiego ciągnika z turem. Proszę o odpowiedź link: https://www.olx.pl/oferta/ursus-4514-z-turem-jak-nowy-5314-zetor-mf-CID757-IDlEJhq.html#c7bfa9331b

Jarecki88    182

Witam po nieobecności. Mam pytanie czy ktoś wie coś o tym handlarzu link (poniżej) jak to u niego z tymi maszynami faktycznie jest czy rzeczywiście są remontowane? i jak z targowaniem się. Pytam bo zastanawiam się nad zakupem drugiego ciągnika z turem. Proszę o odpowiedź link: https://www.olx.pl/oferta/ursus-4514-z-turem-jak-nowy-5314-zetor-mf-CID757-IDlEJhq.html#c7bfa9331b

Fachowo to one są malowane. Na paczkę fajek Ci nie opuści. Naprawdę chcesz dać 70k za 70 konnego, 20 letniego Ursusa?  :blink:

lukbold    397

Niestety ale dużo ludzi ma nie pokolei w głowie... Chłopie szukaj mfa serii 300 z tych roczników
Przynajmniej kilka biegów więcej i rewers, silnik ten sam

jahooo    244

Wszystkie ciągniki tego gościa omijać szerokim łukiem.

bratrolnika    1861

A żeby było śmiesznie ten sam gość ma w ogłoszeniach lamborghini, młodsze, mocniejsze, i tansze

AdeXZet    40

Potwierdzam tego gościa z zamościa omijać szeroko, byłem rok temu w tamtej okolicy to i tam zajechałem i oglądałem 7211, podobno był tylko silnik po remoncie ale podczas gadki wyszło że do skrzyni było zaglądane, a podczas jazdy próbnej nie można było w kabinie wysiedzieć tak most wył. Więc jedyne co ten gość ma dobre to ceny.

bratrolnika    1861

Dobre ceny, chyba dla niego dobre, nawet u nas w okolicy ceny mniejsze, a w centralnej Polsce to zawsze wszystko było i jest droższe niż gdzie indziej

Jan94    6

Jak zainteresowałem się i dzwoniłem powiedział ,że on nikomu prezentu robił nie będzie 5 stów puści na całości. Jak bym miał czas zajrzał bym co to jest. A szukać coś przymierzam się nie wiem jak to będzie 82SA robi na co dzień a też przydało by się coś mniejszego z ładowaczem.

mariuszd93    489

Już nieraz była mowa że  np przyczepy  i różne  drobne sprzety  , najdroższe na Lubelszczyźnie  

daron64    103

Wszystkie ciągniki tego gościa omijać szerokim łukiem.

46500 zl za zetora 7711. Za tyle kasy to chyba pozlacany by musial byc zeby nie omijac go szerokim lukiem

Mikruss    55

Za 65 tys zl znajomy miał mf 4255 z ladowaczem 2002 rok na rewersie eh. W stanie ori jedyne co bylo slabe to przednie opony i byl o niebo lepszy niż ten ursus 4514 mimo ze mechanicznie cos tam podobne.

bratrolnika    1861

Już nieraz była mowa że np przyczepy i różne drobne sprzety , najdroższe na Lubelszczyźnie

prawda, pamiętam ze przy żeby to u was najdroższe, może źle się wyraziłem, na zachodzie i południu PL jest taniej niż u nas w centrum, i to dużo taniej

stempos1980    37

jak by nawet ten ursus ale cena kosmiczna bo za tą kase to coś zachodniego kupisza co do cen to w centrum ceny też niektóre są z kosmosu

Jan94    6

To za ile on to kupi? przy okazji zapytałem o 5314 powiedział ,że silnik i pompa wom robiona była. A co jest naprawdę to wychodzi w robocie.

stempos1980    37
Napisano (edytowany)

handlarz to jedzie i kupuje jak najtaniej a przecież sa ludzie puszcza handlażowi za marne grosze byle się tego pozbyć bo normalnie nie chce mu się sprzedawać bo długo by stał

Edytowano przez stempos1980

jarecki7745    19

To za ile on to kupi? przy okazji zapytałem o 5314 powiedział ,że silnik i pompa wom robiona była. A co jest naprawdę to wychodzi w robocie.

kilka lat wstecz kupiłem zetora 7745 i ten handlarz dawał gościowi kilka dni wcześniej 30 dychy max ale był troche zaniedbany ale przy -10 palił od strzała i go wziołem za 35 koła tak więc jak coś opyli to z 10 zarobi

piotrek538    5

https://www.olx.pl/oferta/zetor-7048-wspomaganie-CID757-IDjrkJY.html#dc6f9caa69 spotkał się ktoś z takim modelem i jak z częściami, czy warto go brać za 18,5 tyś. ?

https://www.olx.pl/oferta/zetor-7048a-perkins-CID757-IDmKsGk.html#79aa24c411

Podobno silnik perkinsa w tym zetorze siedzi więc części powinny być tył zetorowski więc części też będą ale pewnie ostro jest zajechany  ;)

damo    26

ten zetor to już z rok stoi na placu i jakoś nikt  nie łyknął jedno jest  pewne oni nic w nim nie naprawiali...bo poszli na ilość .....często tam bywam...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się