Skocz do zawartości

Polecane posty

LordFift    3
soltys48

Ja mam od tego sprzedawcy co podałeś Prasę Krone round pack 1550

Zakupiłem ją 3lata temu i jestem w 100% zadowolony z niej

W tym roku byłem u niego oglądać prasę Krone Vario Pack 1500 dla kolegi. Kolega zakupił u niego prasę powiedział ze jest 100% przygotowana do sezonu. Wyjechaliśmy z nią w sianokiszonkę i na 1 balocie się główny łańcuch zerwał. Kolega odrazu bierze telefon i dzwoni do sprzedawcy i mówi ze go okłamał ze jest 100% przygotowana a on mu na to ze następnego dnia przyjedzie zobaczyć co się dokładnie stało , przyjechał i stwierdził ze nie dopatrzył się ze był uszkodzony i bardzo przepraszał mówi ze ma poczekać 2-3 dni to mu przywiezie łańcuch sprawny i na jego koszt zostanie on wymieniony . Po wymianie łańcucha prasa zrobiła 200 balotów siano kiszonki i jak narazie nic się nie dzieje .

Wiec mogę go polecić bo to porządny sprzedawca

W następnym tygodniu będę do niego jechał oglądać ciągnik bo ma przyjechać

jahooo    251

Na oko wygląda zdrowo, nie malowany żeby ukryć spawy i szpachlę. Wolę takie maszyny oglądać niż malowane cuda

benio1967    22

Moim zdaniem góra malowana,opony łyse więc już on swoje widział ,a za 8 ton to cena nie jest wcale atrakcyjna.

soltys48    315

dolicz nadstawki i już jest znośnie, tym bardziej że gość przynajmniej z gadki chce coś spuszczać, z tego co obserwuje to dość długo stoi

pawel885    376

Takie rozrzutniki po 7-8 tys chodzą. On jest mniejszy niż sobie wyobrażasz 

soltys48    315

Takie rozrzutniki po 7-8 tys chodzą. On jest mniejszy niż sobie wyobrażasz 

włąśnie z powodu braku pojęcia chcę zobaczyć na żywo i ocenić

Luke16    144

Luke16, zaraz Ci powiedzą że cofasz się w rozwoju, skoro kostki szukasz :P Jest to pewnie fahr HD20:

https://sprzedajemy.pl/prasa-kostkujaca-fahr-hd20-lukow--nr10985567

A już myślałem że to jakiś limited editon sipmy :D co do cofania się... u nas okrągłe nie zdały egzaminu kompletnie... wieczny burdel na podwórku narobić się trzeba, za każdym razem ciagnik trzeba odpalić. Nie mam warunków oborowych do tego... dlatego powrót do kostki... ewentualnie za rok kupi się przyczepę do zbioru kostek. Jakby ktoś miał prasę na sprzedaż w realnych pieniądzach to niech pisze tylko nie tak jak dzisiaj... dostałem od klienta cynk że jego sąsiad ma na sprzedaż sipme to pojechałem... rocznik 88 a na blachach z224/1 mówię gościowi że to nie realne a on że jest pierwszym właścicielem... mówię że malowana pokrywa itd. A on że oryginał... stan twierdzi że ideał tylko że palce podbieraka nie istniały... cena 8500zł. Wysmialem gościa i pojechałem. Zadzwonił później klient i pytał jak tam. Powiedziałem co i jak a on że tamten kupił tą prasę z skru za 2 tyś zł, trochę odmalowal itd... jak ja nie lubię takich kłamców i rolnik rolnika :/

PRIMO    179

Moim zdaniem góra malowana,opony łyse więc już on swoje widział ,a za 8 ton to cena nie jest wcale atrakcyjna.

Malowana cała paka bo to nie jest oryginalny kolor a co do ceny to też nie wygórowana zawsze można stargować coś

jahooo    251

U mnie prasa z SKR-u po w sumie 3 sezonach pracy i 25 latach stania poszła za 3 tys

stuart    37

1 osiowy to będzie ci się na mokrym polu zapadał w ziemie.

Luke16    144

Bo za kostke 224 realna cena to 4-5 tyś zł za ładną 224/1 max 7 tyś zł z drabinka... z zieloną się spoznilem 3 dni a poszla za 2700zł z uszkodzonym jednym aparatem :/ jeżeli ktoś chce za prase ponad 10 tyś zł to raczej będzie sprzedawał a nie sprzeda... dziwi mnie tylko jeden fakt kto to im kupuje za te pieniądze
https://sklep.sipma.pl/index.php/product/list/id_category/1437/producer_id

KlimekPL    122

Czy ja dobrze widze kostkująca za 55 koła? Mimo że nowa to bez kitu ktoś to kupuje?

stuart    37

Jak nazywa się maszyna do nawijania drutu na wirnik?

Luke16    144

Klimek dobrze widzisz nowa kostkujaca sipma 55 tyś zł xD

izydor6280    464

nowa kostka z Lublina około 45-50tys. i to w standardzie, doliczcie sobie hydraulikę i robi się ładna suma

zetorki12    1933

Za granicę idą , tylko wyleciało Mi z głowy do jakiego kraju i to właśnie z supłaczem na drut , a nie sznurek .

URSUS16    245

@soltys48 czy on taki chętny do negocjacji to bym nie powiedział

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się