Skocz do zawartości

Polecane posty

wojtal24    167

a po co sztywna przyczepa chyba że do wożenia bel nie lepiej dołożyć i kupić jakąś wywrotę

Czemu twierdzisz że 6045 ? Ze względu na rocznik ?

No tak 62 szły od 84-85roku

cyprian1219    364

A co za różnica x045 a X245. Rok produkcji, kabina, sprzęgło, i jakieś drobne pierdoły. Jakbym miał brsć to stsrsze 7045 bo to samo co nowsze a tsńsze...

adamson330    4

@ KlimekPL

To zamiast podkupywać, ocen stan techniczny po koleżeńsku :) Swiat jest mały :) Serio, jak ja oceniasz?

@ wojtal24

Fajna by była wywrotka, ale pieniadze za dobra tez fajne. Przyczepa do zboża w żniwa, BB i itp. Na razie musi być sztywna.

PRIMO    179

adamson330 jeśli na poważnie myślisz o tej z pierwszego linku to mogę cyknąć parę fotek i ocenić stan bo stoi jakieś 4-5 km ode mnie.

adamson330    4
Napisano (edytowany)

Jak byś był tak miły Kolego, to z chęcią skorzystam :) Ogólnie czy warto jechać 200 km, bo koło mnie narazie nic ciekawego nie ma.

Dobrą flachę byś miał u mnie :)

Edytowano przez adamson330

izydor6280    464

przyczepy dobre, mocna rama, bez problemu można zakładać +50cm, jedyna bolączka to obrotnica na rolkach, warto wymienić na śrutową z d55/633

ceny jak dla mnie nieco przesadzone, za niewiele więcej możesz trafić HL'kę czy inną 2W

adamson330    4
@ izydor6280

O D50 dobre opinie tez słyszałem dlatego takiej szukam. Jeżdżę juz trochę za nia i tez trudno trafić rarytas w tych pieniądzach.

Fakt wywrotkę można trafić w podobnej cenie, ale raczej do grubego remontu. Przynajmniej z tego co widze po ogłoszeniach na OLX. Zazwyczaj w HL albo Brandyskach cała skrzynia do roboty, wymiany. Pewnie jeszcze rózne kwiatki by wyszły przy oględzinach. Fajne tak powyzej 10-12 tys mozna  trafic. W sztywnej wytnę szaberki w podłodze i zanim żmijka odbierze na dole, druga osoba da rade podrzucać na przyczepie. Narazie taki pólsrodek.

A o tych z linków co sadzisz?

izydor6280    464

pawel885    376

Ponad 8 tys za sztywną 6-ton  :wacko: Znajomy kupił za 3 tys na tych nowszych osiach tyle że bez papierów ale stan dobry.... Za 8-10 tys to kupujesz towarówkę 6-7m z lat 90-tych 

izydor6280    464

Ponad 8 tys za sztywną 6-ton  :wacko: Znajomy kupił za 3 tys na tych nowszych osiach tyle że bez papierów ale stan dobry.... Za 8-10 tys to kupujesz towarówkę 6-7m z lat 90-tych 

bez kwitu nawet i te 3tys. nie warta, przynajmniej dla mnie kupa bezużytecznego złomu tylko do jazdy wokół domu

corrado    217

Niektórym to wystarcza. Po co za kwit płacić skoro i tak tylko w szafie będzie leżał. 

pawel885    376

Sztywną raczej na skup ze zbożem nikt nie jeździ, a jak ma pola za stodołą jak 80% rolników u nas to na co papier, oc i przeglądy płacić no i 2x tyle za zakup? 

jahooo    251

U mnie skupy mają wywrotnice, a i policja cięta

pudło    1

Za 8-10 tys to kupujesz towarówkę 6-7m z lat 90-tych, albo d47 do remontu :D

Wiem że nie ten dział , ale ja swoją do remontu oddam za 4 tys. i drugą bez wywrotu szczelną jak by Ktoś potrzebował też w tych pieniądzach

PS. - brak papierów

BENNY82    34

za taką kase to brałbym już d-83 sztywną bo są już za tyle zresztą ta ostatnia długośc 6.3m to skrzynia od d-83 ale reszta mi nie pasuje chyba ktoś pod bele przerobił. no chyba że niema czym tego targać

rafix255    17

jak myślicie?? następca AGROLUXA?? Podoba mi się na najmniejszy ciagnik w gospodarstwie ale deutz w Polsce nie ma nic o premierze nastepcy agroluxa?? jak myslicie?? Ju ż kabina nawet ok

stuart    37

@Up nie wiem co ludźmi kieruje kupując takie gówna.
Ten pług na filmie to mniejszy od polskiego Grudziądza, ciekawe jak poradził by sobie z 4X18cali

daron64    106
Napisano (edytowany)

Kazdy ma inne potrzeby w gospodarstwie. U niektórych i takie, dla Ciebie, gowno znajdzie zastosowanie. A powiedz, jakie bezmozgie yetti czepialoby do ciągnika ~80km plug 4x18"? Jak widzisz tym cel?
Edit

Edytowano przez daron64

stuart    37

@daron64
Maiłem na myśli że na filmie chcą pokazać jaki ten ciągnik jest mocny że pociągnie 4 skiby.

bratrolnika    1864

To był ciągnik na licencji, czyli renault w barwach JD. Zetor tez swojego czasu robił ciągniki dla JD w ich barwach i z ich nazwą

MF675ursus    70

jak myślicie?? następca AGROLUXA?? Podoba mi się na najmniejszy ciagnik w gospodarstwie ale deutz w Polsce nie ma nic o premierze nastepcy agroluxa?? jak myslicie?? Ju ż kabina nawet ok

Silnik spełnia normy Stage 3A- więc następcą agroluxa być nie może

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się