Skocz do zawartości

Polecane posty

stuart    37

A dziwisz mu sie? Szkoda gościa... Ktoś może powiedzieć "a skąd wiadomo że to prawda?" ale ja w to wierze całkowicie biorąc pod uwagę jakość dzisiejszych polskich ulepow... A na filmiku pier***nięcie jak w dobrym klubie :D

P.s. Udało mi sie znaleść wpis tego gościa na ***.

Dobry pomysł na biznes. tzn wynajęcie 1 niezadowolonego rolnika konkurencyjnym produktem by informował o tym w mediach.

cyprian1219    364

Dobry pomysł na biznes. tzn wynajęcie 1 niezadowolonego rolnika konkurencyjnym produktem by informował o tym w mediach.

No dobry. Na pewno sie przyjmie, bo nie ma tu w co nie wierzyć, bo wszystko możliwe. Pytanie jak odróżnić prawdziwy wpis od kłamstwa? Ale nie sądze żeby komuś sie chciało tak dokładnie opisywać coś co nie miało miejsca, nawet za kase... A już z nie jednym takim przypadkiem sie spotkałem i to nie w necie tylko na żywo u znajomych i znajomych znajomych... A firma może nic za szkode nie dała (a może i dała) to na pewno zrobiła poprawki w nowszych modelach żeby podobne usterki nie występowały, albo żeby było ich mniej, bo jak wiadomo, wdzisiejszych czasach projektuje sie tak żeby gotowy produkt miał od razu wady które wyjdą potem żeby dodatkowo zarobić na serwisie i tsk jest nie tylko w polsce.

stuart    37

@up miałem na myśli niezadowolonego rolnika, że w razie czego pokazuje że nie są to oszczerstwa. Po drugie niektóre firmy mają gdzieś bo tak jest w projekcie i to nie ich wina że dany element jest za słaby tylko firmy która projektowała a za zmiany trzeba dopłacić..

pawel885    376

Jest takie coś jak kontrola jakości, każda szanująca się firma wyrzuca bubel na złom. Za co dopłacać? Skoro element nie wytrzymuje to został źle obliczony więc firma dała d*py

zetorki12    1932

Kolego , ale co w tym śmiesznego ? To taki typ osi właśnie :huh: .

pawel885    376

Kolego , ale co w tym śmiesznego ? To taki typ osi właśnie :huh: .

Oś skrętna stosowana jest w ciężkich podwoziach typu tandem/tridem a belka skrętna to oś z zawieszeniem skrętnym 

A dziwisz mu sie? Szkoda gościa... Ktoś może powiedzieć "a skąd wiadomo że to prawda?" ale ja w to wierze całkowicie biorąc pod uwagę jakość dzisiejszych polskich ulepow... A na filmiku pier***nięcie jak w dobrym klubie :D

P.s. Udało mi sie znaleść wpis tego gościa na ***.

Właśnie mu się nie dziwię. Musi być ostro wkurzony żeby np na olx dodawać takie ogłoszenie. Myślę ze gdyby kłamał bał by się procesu o zniesławienie itp. Nikt nie jest dziś anonimowy,łatwo było by gościa odszukać.

mat22889    11

ciekawe jak wyglada w środku?? jak bym miał kasy jak lodu to takie coś własnie bym sobie kupił i mieszkał w spokoju zdala od wszystkiego :)

jahooo    246

Ale oferta nie dityczy sprzedaży ciągnika, tylko pośrednictwa. Piszą wyraźnie, że są od wielu lat pośrednikiem w handlu.

adamson330    4
Napisano (edytowany)

KlimekPL    122

A już się chciałem poderwać i jechać ci tą pierwszą sprzed nosa podwędzić bo blisko mam ale po chwili zobaczyłem, że sztywna... :P

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się