Skocz do zawartości

Polecane posty

jahooo    246

2 tys to trochę drogo. Ten sprzęt jest dość solidny, lance lepsze niż w tych nowych, ale bez przesady. Ja do swojego szukam porządnych lanc na 12m to ciężko coś znaleźć. Te nowe rzemieślnicze to plastelina

lukaschels    56

Za taka kase kupisz nówkę,

Fakt zrobiona perfekcyjnie, jak ma rachunki lub faktury na te rzeczy które zrobił a obledziny potwierdzą stan warto wziąść pod uwagę. U mnie w okolicy marka BRANDYS ma dobra opinie, zazwyczaj są w dobrym stanie.

Zależy tez co bedziesz robił jak tylko na żniwa ciagana z pola na podwórko to spoko, jak w w dłuższe trasy nie koniecznie.

Tu masz fabrycznie nową

http://olx.pl/oferta/przyczepa-rolnicza-metal-fach-t710-2-8t-10t-12t-CID757-ID823YR.html#1f6cacc995;promoted

Mikruss    55

To ja wole starego bbs'a bo większy i mocniejszy. Nowa dóbr przyczepa zaczyna sie od ponad 40 tys zl

lukaschels    56

Kolega ma, ogólnie jest bardzo zadowolony, duży ciężki ciągnik, który zna się na robocie, sporo wypala ale wydajnością nadrabia. Musisz mieć odpowiednie zaplecze wydajnych maszyn bez nich bak paliwa zbyt szybko sie osusza.   Sporo kosztuje początkowy serwis (oleje i filtry) ale jeśli zadbany egzemplarz to odwdzięczy się bez awaryjnością.

W imieniu kolegi polecam

songo    870

ja się tam nie dziwię sam bym nie kupił zachodniego ciągnika, przy moim areale 22ha na częsci bym nie zarobił :D a tak do ursusów czy mtz które de fakto się u mnie nie psują (może poza 30tką której wiecznie coś dolega) częsci kupuje się za grosze, a wymienić idzie samemu za pomocą kilku narzędzi :D

romek6340    203

Może w zimę zdecydował o sprzedaży, wystawił z raz i nikt nie kupił. Wiosna przyszła roboty, ciągnik potrzebny więc odpuścił sprzedaż i teraz odświeżył ogłoszenie.

lukaschels    56

Mysle że to sprawa przepełnienia rynku, wiekszość osób szuka ciągnika do 100 km. Czesto jest tak jak potrzebują 140 km to biora dofinansowanie na nowy, bo tak naprawdę dokładając jeszcze 70 tys mają nowy. 140 KM moim zdaniem jest mniej chodliwe bo trzeba mieć areał i sprzet do niego

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się