Skocz do zawartości

Polecane posty

Piotr0224    6

no to Ci powiem, że w tych pieniądzach kupiłem N 228 (4,5t) z nową podłogą i łańcuchami, burty jeszcze ok, koła 16" balonowe, wszystko reszta w dobrym stanie, nawet wszystkie smarowniczki były aktywne :) i to żadna okazja, po prostu normalnie kupiony

Ceną sugerowałem się jak stoją ceny w mojej okolicy, jak nie będzie chętnych to troszkę spuszczę :)

damo    26

Panowie są jakieś klipsy na tłoczyska siłownika hydraulicznego ograniczające ich skok ?

jeśli  masz główkę  w  siłowniku odkręcaną  to  do  znajomego  tokarza    ci zrobi z  rury  grubościennej   blokadę   ogranicznika zrobiłem wkrętem imbusowym w  miejscu  gdzie  siłownik ma  miejsce  do przytrzymania  kluczem....żeby  nie zniszczyć  gładzi.....

daron64    106

Ceną sugerowałem się jak stoją ceny w mojej okolicy, jak nie będzie chętnych to troszkę spuszczę :)

Ja ze 3lata temu za taki, tylko nie odmalowany, blach ok, kola ok, łańcuch na adapterze nowy, listwy wszystkie ok, do wymiany jedno kolo zębate i parę łożysk, to dalem 2,5tys, ale kupowalem od wujka, bo zmieniał na większy.

Thomas2135    1194

Stan bardzo dobry!! :D Ciekawe co ma na myśli. Ma ktoś z was taką oponę goodyera 360/70-R24?

jacus    95

handlarz ktory ma ciagnik na drugich czy trzecich oponach z tego rocznika, zalozy i juz bedzie -maly przebieg na oryginalnych oponach. B)

lub ktos potrzebuje awaryjnie opony zeby na chwile pojezdzic .

Thomas2135    1194

Takie mam właśnie Pirelli z przodu i bieżnika tyle co w tej aukcji wyżej. Mam dobrą 360/70 i takiej szukam.

PRIMO    179

A myślałem że ja mam taki wynalazek a tu proszę jeszcze lepszy hehe

bratrolnika    1864

Nowa maska do majora bez lamp to koszt 6500zl,także cena jest mniejsza jak w serwisie. A fakt ze nikt tyle nie da to inna sprawa.

pawel885    376

To jest pomyłka, jedna liczba za dużo. Za 12 tys kupi ciężarową 7 metrów bez burt

soltys48    315

przecież to do zetora-zetor musi kosztować :P

przed ostatnią cyfrą przecinka nie napisał i już ^^

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się