Skocz do zawartości

Polecane posty

jahooo    246

Nigdzie nie napisałem, że ściągam łyżką (samą) - mam do tego ścągacz hydrauliczny. A maszynę do opon to u mnie wulkanizacje mają chyba jedną i to maks od 5-6 lat, więc trzeba było sobie jakoś radzić

Coś w tym stylu, tylko samoróbka http://sklep.tiptopol.pl/media/catalog/product/cache/1/small_image/220x/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/5/1/519-1574_1407491698.jpg

daron64    105

Od kiedy w okolicy chłopak otworzył wulkanizacje, to żadnej opony, poza jakimś zgrabiaczem itp, nawet nie ruszałem. Jak ja mam sie męczyć z odbijanim opony nieruszanej paręnaście lat, to wole zdjac koło, podrzucić do niego, ja mam zrobione szybko, on parę groszy w kieszeni. Wszyscy zadowoleni.

robi57362    53

Od kiedy w okolicy chłopak otworzył wulkanizacje, to żadnej opony, poza jakimś zgrabiaczem itp, nawet nie ruszałem. Jak ja mam sie męczyć z odbijanim opony nieruszanej paręnaście lat, to wole zdjac koło, podrzucić do niego, ja mam zrobione szybko, on parę groszy w kieszeni. Wszyscy zadowoleni.

A mozna wiedziec ile tak mniej wiecej bierze od sztuki załóżmy r 38 . Sciagania opon jest wiele sposobow kiedys ojciec ciagnikiem najezdzal blisko felgi.

PRIMO    177

Dałoby rade siać tym soję ??

Wystarczy dorobić tarcze wysiewające z odpowiednią wielkością otworów 

jahooo    246

Pytam, bo w niektórych siewnikach nie da się przerobić na wysiew innych ziaren, niż burak, bo tak jest skonstruowany mechanizm

stuart    37

Warto kupić  taka  spawarke  do użytku  w  gospodarstwie? 

https://www.olx.pl/o...html#2217d178d5

pisze: "Nie jest przeznaczona do pracy ciągłej w trybie przemysłowym." Czasami, coś haftnąć i to elektrodami max 2-3mm myślę że się nada. A jak przy spawaniu grubszych profili to bym poszukał większej używanej. Szczerze to swojego czasu sam myślałem o takiej, by stanowisko naprawić czy jakąś mało pierdołę zrobić. 

zetorki12    1932

W jakim celu ten link ? Sprzedajesz , kupujesz , polecasz , czy jak ? Może byś napisał o co chodzi ?

stuart    37
Napisano (edytowany)

Mnie to zainteresowało bez opisu i dla mnie jest zbędny. Lepsze to jak ludzie co reklamują swoje maszyny i myślą że ze śląska na Pomorze po c-360 za 20k będzie ktoś jechał. 

Edytowano przez stuart

konteno    1063

W jakim celu ten link ? Sprzedajesz , kupujesz , polecasz , czy jak ? Może byś napisał o co chodzi ?

sprzedaję

daron64    105

A mozna wiedziec ile tak mniej wiecej bierze od sztuki załóżmy r 38 . Sciagania opon jest wiele sposobow kiedys ojciec ciagnikiem najezdzal blisko felgi.

Nie chcę skłamać, bo tak dużych jeszcze nie wozilem. Tylko jak kupowałem nowe u niego, ale wtedy w cenie wymiana. Coś koło stówki mi się kojarzy za duże, ale naprawdę nie chce skłamać. Jak Ci to potrzebne do czegoś to się dowiem dokładnie.

robi57362    53

Nie chcę skłamać, bo tak dużych jeszcze nie wozilem. Tylko jak kupowałem nowe u niego, ale wtedy w cenie wymiana. Coś koło stówki mi się kojarzy za duże, ale naprawdę nie chce skłamać. Jak Ci to potrzebne do czegoś to się dowiem dokładnie.

Nie zalezy mi jakos szczegolnie pytam sie czy warto samemu robic czy nie i jesli kolo stowki za sztuke to wole sam zdjac

mikcom20    22

Co do dyskusji na temat kół: za odkrecenie koła, zdjęcie opony bezdętkowej, zaklejenie dziury i montaż zpowrotem, firma wzięła 60 PLN netto.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się