Skocz do zawartości

Polecane posty

Niszczu    0

1. co sądzicie o tym ciągniku? https://www.otomoto.pl/oferta/massey-ferguson-4355-massey-ferguson-4355-rok-prod-2003-uzywany-ID6yN3nL.html#xtor=SEC-8

2. czy ktoś używa takiej pompki https://www.olx.pl/oferta/pompa-do-paliwa-oleju-opalowego-uniwersalna-12v-pompka-zanurzeniowa-CID628-IDjTOvh.html#afcf65c5d9;promoted ? mam starą nieużywaną beczkę 200L i chciałem pompować z niej paliwo do ciągnika, tylko jak pompka się sprawuje w praktyce

jahooo    244

Nic o nim nie napisał - jaki silnik ? ma czujniki strat ? ile MTH ? Na zdjęciach  nic nie widac

aro1975    113

1. co sądzicie o tym ciągniku? https://www.otomoto.pl/oferta/massey-ferguson-4355-massey-ferguson-4355-rok-prod-2003-uzywany-ID6yN3nL.html#xtor=SEC-8

2. czy ktoś używa takiej pompki https://www.olx.pl/oferta/pompa-do-paliwa-oleju-opalowego-uniwersalna-12v-pompka-zanurzeniowa-CID628-IDjTOvh.html#afcf65c5d9;promoted ? mam starą nieużywaną beczkę 200L i chciałem pompować z niej paliwo do ciągnika, tylko jak pompka się sprawuje w praktyce

mam taka pompkę - leci z niej jak krew z nosa - miało być 35l/min jak dobrze pamiętam - na pewno nie ma takiej wydajosci

lukbold    397

no dyć pod kocem trzymany i zapewne przez 30 lat tylko młockarnie w stodole napędzał... temu niedraśnięty ;)

damo    26

w porównaniu z używanym ciągnikiem siodłowym to drogo se cenią za taki zestaw ale nie potrzeba wtedy kierowcy z C+E tylko T wystarczy

Wózek  muszę kupić bo   oleje    się  mieszają i  czasami  nie  ma  czym  naczep  przestawić jak pełne  stoją..... a  kierowców  z CE to u  mnie  dostatek....

Gramgro    2

Wózek  muszę kupić bo   oleje    się  mieszają i  czasami  nie  ma  czym  naczep  przestawić jak pełne  stoją..... a  kierowców  z CE to u  mnie  dostatek....

Jeśli głównie do przestawiania na placu to nie polecałbym na tandemie, lepiej jednoosiowy- łatwiej manewrować. Nie taniej by było znaleźć jakąś samoróbkę z tylnej osi? robią takie za dużo mniejsze pieniądze, no chyba że zależy Ci na homologacji.

BENNY82    34

Nic o nim nie napisał - jaki silnik ? ma czujniki strat ? ile MTH ? Na zdjęciach  nic nie widac

silnik 150 km turbo perkins  to jest to samo co mdw serii 52*te same bebechy róznica kolorów i drobiazgów.

RasPutin    0

W ubiegłym roku kupiłem wózek za 9000 zł na poduszkach, bardzo estetycznie wykonany. Udało mi się zdobyć lekko używaną hydraulikę za 3 tys z olejem. Jestem bardzo zadowolony. Ciągnę na wywrotce po 30t i nic się nie dzieje

damo    26

gramgo   tak  zależy  mi  na  homologacji ..a  tandem  bo  jak już  będzie  to   w pole  pójdzie  też  a  na jednej  osi  to  od kuzyna pożyczał  i  manewrować lepiej ale  w polu straszne siadał i niedawno przekładał  koła na bliźniaki      

jahooo    244

Tak, możesz, tylko zrób sobie szablon do ustawienia skosu, bo przy każdym odkręceniu nakrętki przestawi się rozpylacz, a powinien mieć z tego co pamiętam 15 stopni odchyłki od linii lancy. Miałem tak w poprzednim opryskiwaczu, troche upierdliwe w czyszczeniu i regulacji, ale działa. I zainwestuj w filterki na każdej końcówce, bo ci nogi w d... wejdą od skakania z ciągnika i przepychania

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się