Skocz do zawartości

Polecane posty

stempos1980    37

W tym huardzie wszystkie elementy robocze do wymiany.a może jakaś sprężyna ukryta w słupicy jest

konteno    1064

spodziewałem się jakiegoś finezyjnego i lekkiego non-stop

no i trochę dziwne że śruba nie jest ścinana poprzecznie tylko rozciągana/ zrywana wzdłużnie.  w słupicę też by nic nie wsadził bo krzywa 

stuart    37

Nie sprężyna tylko moim zdaniem urywa łep w śrubie z przodu i przechyla się na tył cała słupica, Na przedostatnim zdjęciu przez okienko widać to śrubę. 

pawel885    376

Dokładnie, z tyłu jest "zawias" a z przodu śruba pionowo

stuart    37

Żadna szwabska maszyna nie jest warta polskiej zł :) 

E_M_KESEK    1

Witam szukam pracownika/pomocnika przy produkcji drewna kominkowego. Myślenice/Osieczany mysllenicki Małopolskie. Jeśli byłby ktoś zainteresowany proszę o pw lub 783-809-732

szymon09875    95

Te brony wyglądają mi na plaskownik 5mm czyli żaden ciężar ale za te pieniądze to na slabsze ziemie moze i dobre. Mam taka jedna jak nowa zab 16mm na plaskowniku grubym 5mm za 100 zlotych polskich :)
Te brony wyglądają mi na plaskownik 5mm czyli żaden ciężar ale za te pieniądze to na slabsze ziemie moze i dobre. Mam taka jedna jak nowa zab 16mm na plaskowniku grubym 5mm za 100 zlotych polskich :)

stuart    37

Witam szukam pracownika/pomocnika przy produkcji drewna kominkowego. Myślenice/Osieczany mysllenicki Małopolskie. Jeśli byłby ktoś zainteresowany proszę o pw lub 783-809-732

Bo na OLX trzeba płacić to szkoda kilku zł? :) 

MasterRoj    81

Co się tak krzywita na malowane, nie wszyscy się lubią pyprać w farbie potem :D

daron64    106

https://www.olx.pl/oferta/rabe-werk-3m-jak-fiona-nordsten-amazone-fiona-CID757-IDkz9rE.html#dc4588c4cc co powiecie na temat tego siewnika jestem zainteresowany kupnem cos w tym stylu do c360 szerokosc max 3 metry . Jakies wasze sygestje opinie co kupic czekam na propozycje =D

Zdjecia wnetrza skrzyni juz nie raczyli wstawic, choc pewnie wymalowana tak samo jak reszta.

E_M_KESEK    1

Bo na OLX trzeba płacić to szkoda kilku zł? :)

Nie wiem boli cię to że to tutaj dodałem?

pawel885    376

https://www.olx.pl/oferta/rabe-werk-3m-jak-fiona-nordsten-amazone-fiona-CID757-IDkz9rE.html#dc4588c4cc co powiecie na temat tego siewnika jestem zainteresowany kupnem cos w tym stylu do c360 szerokosc max 3 metry . Jakies wasze sygestje opinie co kupic czekam na propozycje =D

Było o nim już w tym temacie - odmalowany, niekompletny jednym słowem reanimowany 

KlimekPL    122

I w dodatku handlarz nie należy raczej do tych najsympatyczniejszych.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się