Skocz do zawartości

Polecane posty

jahooo    251

D46 dość łatwo przerobic na dwustronną wywrotkę.

rafix255    17

Chłopaki z innej beczki... Mam sytuacje kupic przyczepę d50 i d 47 obie bez papierów i do ogólnego remontu, d47 rama chociaz oryginał [prosta nie kombinowana i powiedział mi facet cene za obie 7 tysi do jakiegos urwania.. co o tym myslicie warto w to isc czy sobie odpuscic. papiery az tak nie potrzebne a mam d 46 i d 50 z papierami swoje a wywrotka by mi sie przydała i jakas do słomy np. Głownie byłyby do zwozenia bel sianokiszonki i zboża do gosp lub na 3km od domu na skup zbóz. Liczę na sugestie ale chyba mysle je wziąc..

szymon09875    95

Za te pieniądze warto bo jak ta d47 jest w porządku rama itp to cena b.dobra nawet bez dokumentu. Ja w zeszlym roku zima kupilem d50 z papierami za 3 tyś ale burty przy zawiasach zaczynają juz po malu pękać no ale za te pieniądze to co sie więcej spodziewać :)

E_M_KESEK    1

Pracujesz tym w lesie ?

głównie zwózka metrówek i tartaczki z placu

Thomas2135    1194

Na źretorach się pewnie nie znam, ale z 7211 to on ma chyba tylko naklejkę.

zetorki12    1933
Napisano (edytowany)

No i papiery pewnie , bo ani rocznik , ani symbol się nie zgadza . Dlatego cena niska jak na 7211 B) .

Edytowano przez zetorki12

jahooo    251

Jak chcesz D-47 do cięższych ładunków, to sobie odpuść, bo po roku rozlazie się tylny wózek i rama zacznie się poddawać. Chyba, że popracujesz nad nią i wzmocnisz i ramę i wózki. Już lepiej kupić D-50 czy D-46 i zrobić wywrot.

izydor6280    464

Chłopaki z innej beczki... Mam sytuacje kupic przyczepę d50 i d 47 obie bez papierów i do ogólnego remontu, d47 rama chociaz oryginał [prosta nie kombinowana i powiedział mi facet cene za obie 7 tysi do jakiegos urwania.. co o tym myslicie warto w to isc czy sobie odpuscic. papiery az tak nie potrzebne a mam d 46 i d 50 z papierami swoje a wywrotka by mi sie przydała i jakas do słomy np. Głownie byłyby do zwozenia bel sianokiszonki i zboża do gosp lub na 3km od domu na skup zbóz. Liczę na sugestie ale chyba mysle je wziąc..

jak ładne, sprawne i kompletne to 3tys. za sztukę możesz zaproponować, więcej raczej średnio się opłaca brać

rafix255    17

No własnie zeby nie wpakować w te przyczepy masy pieniedzy i jeszcze wiecej roboty. Cięzko by u mnie nie miały a szkoda mi teooche wydawać na hl 6 czy 8ton te srednio 15tys a i są piekne za 24-26tysi wiec do słomy zwozenia i zboza z pól to mi styknie a jak postawi sie dom i ogarnie obejscie moza sie bawic w lepsze sprzety... tym bardzij ze z uni jednak na mlodego nici u mnie juz na pewniaka wiec działam w uzywanych

rafix255    17

pawel885    376

Sranie w banie, sąsiad sprzedawał wymęczonego 7211 i jeszcze z tyłu miał oryginalne barumy, a tu ciągnik stał pod urzędem miasta i opony nowe...

szymon09875    95

Poprostu taka mentalność nadal jest bo kiedyś jak ktoś mial takiego zetorka to byl gościem większym niż teraz posiadacze fendta na full wypasie :) i niestety cenę caly czas trzymają przez to...

stempos1980    37

Żeby to chociaż był rocznik 95 coś kolotego tego zetorka to może jeszcze by pomyślał ale w tej sytuacji to wolał  bym to same lub tego dojcza

pawel885    376

Jak tam co drugi handlarz to Polak, dzwonisz na numer z RPA a tam "słucham"  :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się