Polecane posty

simson2812    423

może być wciskana na prasie


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolniku360    225

rolnik2517 do wyciągnięcia najlepiej użyć jakąś starą szpilkę od ursusa i wspawać ją w tą tulejkę od góry na szpilkę dobrać jakąś rurkę żeby była większa niż ta tulejka na to jakieś podkładki i nakrętką ją powinieneś wyciągnąć ja mam do tego specjalny ściągacz ale tak też powinieneś dać radę a do wkładania to dół tej nowej tulejki zeszlifuj sporo bo inaczej ci nie wejdzie do końca ja zrobiłem taki błąd w jednej głowicy i wbijasz ją narmalnie i powinno trzymać bez niczego ale lepiej wbiją ja na silikon 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Do pracy tyłem ciągnika .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Można założyc maszyny czołowe i pracować bez łamania karku. Zyskujesz wtedy bardzo dobrą zwrotność niczym kombajn jadąc tyłem. W agromachinie robili pokaz Valtry z 3 kosiarkami jadąc właśnie tyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

120 kucy bez przodu to ewentualnie do transportu o ile te 40km/h jedzie w co wątpię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

na moje oko zetor

na plus opony radial

minus malowany

 

wygląda na eksportówkę, więc swoje przeszedł


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423
Napisano (edytowany)

Jednak lejek to jest coś :D

Edytowano przez simson2812

W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

ile trzeba flaszek wypić żeby coś takiego ulepić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uglibugli    75

osobiście uważam ze nie warto bo mam mtz i do niedawna zawsze uważałem ze na mniejsze gospodarstwo jest to dobry wybór ale jednak prawdą jest ze po przekroczeniu 2 tyś mtg ten ciągnik nadaje się tylko na skup złomu :( Naprawdę polecałbym jednak coś z innych marek :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9235

@uglibugli, jak dbasz, tak masz. Mój MTZ ma już ze 40 lat i nadal pracuje, wycieków większych nie ma, leję paliwo i jadę w pole. Trzeba w porę dojrzeć i naprawić, to nie ma problemów. Za cenę malucha nie oczekuj jakości mercedesa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uglibugli    75

Po pierwsze nie porównuj ciągników z dwóch różnych epok czasowych bo miałem w gospodarstwie 3 mtz i znam te ciągniki dość dobrze i uważałem tak samo jak Ty dopóki nie przesiadłem się na nawet starsze a lepszej marki. A co do dbania to nie mi oceniać czy dbam czy nie bynajmniej kto nie spojrzy na ten ciągnik to mówi ze jest mega zadbany i fakt ze pracuję na 15 ha mówi sam za siebie. Tylko ze ten sam fakt i moja opinia pokazuję co się dzieje z tymi maszynami kiedy są naprawdę wykorzystywane. A co najgorsze to ze ten ciągnik jest praktycznie nie do naprawienia ze względu na jakość części zamiennych i dopiero kiedy przychodzi czas napraw i remontów zaczynają się schody. 

 

P.S. 

Kończymy temat bo nie jest on o Mtz ale przed zakupem takiego ciągnika naprawdę radzę się dobrze zastanowić bo każdy wie ze są one tanie mocne i robote zrobią ale kosztem zdrowia i nerwów. Oczywiście każdy może mieć swoją opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlimekPL    793

No średnia cena za tą serię Zetorów powoli zaczyna się obniżać, co mnie cieszy bo sam chciałem w przyszłym roku kupić takiego z przodkiem. Ciekawe jakie będą ceny w 2016.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matingus    107

w ilu tematach zadasz to samo pytanie.poczekaj trochę ktoś odpowie.

 

 


Kliknij zieloną strzałkę jeśli pomogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

bo ważne a jeżeli są rozpoczęte to można pytać przecież potem sam się podzielę


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzeski    5

mial ktos doczynienia z tym sprzedawca http://olx.pl/oferty/uzytkownik/t9bD/

jest to handlarz twierdzi ze wszystko jest od pierwszych wlascicieli i jest w super stanie.

sprzedaje na umowach od pierwszych wlascicieli. warto sie tym interesowac? bo wrazie cos by sie dzialo z ciagnikiem po zakupie zadnej rekojmy nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj