Skocz do zawartości

Polecane posty

Tygrysek    21

i idioci się trafią że kupią i będą jeszcze zadowoleni heee

Thomas2135    1194

Śmiej się jak u mnie w okolicy nawet wyższe ceny są. 100 zł za kostkę 200 kg co daje 500 zł za tonę i wiezione z Węgorzewa. Kupujesz, albo patrzysz jak bydło w gó... stoi. W wielkopolsce też ceny nie mniejsze.

Od początku roku kupiłem 30 belek 160×120 po 40zł.
42 belki 120×120 po 43zł
I 18 belek 160×120 po 50zł.
U mnie 90% ozimin w 2016r wymarzło i słomy jest b.mało ale ceny proponowane przez handlarzy to czysta spekulacja.

pawel885    376

Tomasz jaki problem? W war-maz jest pełno tuz-ów ciętych tylko dla dopłat, dogadać się, zbierać i słać sianem. 500zł za tonę słomy - za 450 tonę pelletu kupi 

Thomas2135    1194

Tylko do takich tuzów pod dopłaty do ja mam kilkadziesiąt kilometrów. W sumie nawet nie wiem, gdzie szukać a sianem słać nie zamierzam. Wywalić tego się potem nie da z kojców. Dużo nie zużywam to nie zbiednieję. Latem można było kupić po 60 zł za belę z dowozem, ale miałem a teraz zabrakło to wziąłem 10 kostek.

migacz    2

Mam pytanie czy ktoś z was jest posiadaczem kombajnu Hemas Farmer? Wczoraj mi ktoś sprzątnął okazję jego kupna sprzed nosa.

nic dziwnego ja kupiłem kombajn z francji i właściciel miał firme usługową i odchodził na emeryture i wyprzedawał kombajny a jego syn miał przejąć biznes i kupić sobie swoje nowe

jahooo    254

1. To nie D47, tylko D46, tylny wózek na to wskazuje

2. Cena dość wysoka, a mam zastrzeżenia, czy rama wytrzyma kiprowanie pełnej do tyłu. Na boki na 2 siłowniki byłoby ok przy tym profilu, który wyglada na orginalny z D46.

Agrest    357

Nie w temacie ale może ktoś powie jaką wysokość mx może mieć ciągnik ok 120KM 6 cyl.? Planuję bramy wjazdowe i nie chciałbym na przyszłość wykuwać belki progowej. 3,2m obleci czy mało?

PRIMO    179

Nic tylko brać puki jeszcze jest OKAZJA :o  drugiej nie będzie ;)

Agrest    357

I trampolina za dach robi. :D  Ale przynajmniej rocznikowo młody

hopper5    19

Ostatnio szwagier zabierał z gospodarstwa zetora 7745 z licytacji i poszedł za 19 tysi. Brak obciążników i kapeć na tyle a tak to na chodzie z tego co mówili pracownicy z gosp. Ciekawe ile zarobi handlarz na nim.

Thomas2135    1194

Widziałem go już jakiś czas temu. Pomijając opony to wydaje się ciekawy i kompletny.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się