Skocz do zawartości

Polecane posty

daron64    106

Rok, dwa jeszcze by obleciał. Jakieś płaskowniki naspawane, ale to nic. U handlarza widziałem poetingera z naspawanymi na odkładnice zużytymi lemieszami.

Jak ogladalem plugi, to u handlarza w ostrodzie w jednym piersi byly przyspawane, a cena oczywiscie za niska nie byla.

pawel885    376

Większość niskobudżetowych ciągników jest made in Pakistan, India itp z naszymi kabinami i maskami . Podoba mi się ich tok myślenia jako krajów silnie rozwijających się - kupują licencje na sprawdzone konstrukcje i tłuką tanią masówkę nie koniecznie bardziej awaryjną od super nowoczesnych niemieckich ciągników za setki tysięcy zł. 

migacz    2

Jak pewnie się wywraca we wszystkie strony to może i warto

bochniak    10
Napisano (edytowany)

i jeszcze ten przebieg ... jak na farmera przecież tam wszystko do remontu już jest

Edytowano przez bochniak

kizak    65

Pod warunkiem że jeszcze minus 200 i c 360 jest warta 4000,laski na to ,,nie wyrwiesz'' ;) 

mariuszd93    489

Przesadzasz izydor . cena  przesadzona  , ale nie aż tak

obejrzeć warto , jesli  ogledziny  wypadną pozytywnie , kwity  w porzadku - to  z  8 tys warta 

izydor6280    464

obejrzeć warto , jesli  ogledziny  wypadną pozytywnie , kwity  w porzadku - to  z  8 tys warta 

ceny używek są chore, nie wiem czym ludzie się kierują, może chcą wystawić w większej cenie niż sąsiad  :huh:

jak dla mnie w 47 na start do włożenie około 5tys. aby to jakoś użytkować, kogoś innego może zadowalać to że przyczepa jedzie, świeci i hamuje

mariuszd93    489

Ja  wcale  nie  chwale  tych przyczep , nie mam  takich widze  jednak  ze  kilku znajomych  ma i jakoś  to  jeżdzi . a ceny są  jakie  są 

Ja  mam 2 szt d 55 i nie  zamieniłbym ich  na 4szt  d  47 

bratrolnika    1864

Tragiczna ta d47nie jest, rama widać zamknięta, nadstawki jakieś są. Oczywiście 9tys. nie warta, ale za 7-7,500 można by się zastanowic

soltys48    315

może u Was tyle warta u mnie za takie pieniądze kupuje się znośną hl'ke

wczoraj kupiłem thk 5 w dst stanie bez kwita z działającymi światłami i hamulcami (ma na 1 ośkę)za1500

jan34533    16

Tragiczna ta d47nie jest, rama widać zamknięta, nadstawki jakieś są. Oczywiście 9tys. nie warta, ale za 7-7,500 można by się zastanowic

nie było zamkniętych ram, rama jest zaspawana bo było pewno próchno i pomalował dla niepoznaki

mariuszd93    489

może u Was tyle warta u mnie za takie pieniądze kupuje się znośną hl'ke

wczoraj kupiłem thk 5 w dst stanie bez kwita z działającymi światłami i hamulcami (ma na 1 ośkę)za1500

Takie  ceny  są  w regionie i  tyle .

Buraki  ze  wschodu  płaczą i płacą  :D

Nadać  to  sie  nada  , ale żeby  to pociągnąć-  to  trzeba  sporo koni 

bratrolnika    1864

nie było zamkniętych ram, rama jest zaspawana bo było pewno próchno i pomalował dla niepoznaki

ze nie bylo fabrycznie zamkniętych ram wiem, że wzmocniona to na plus, tylko tak jak piszesz, nikt by jej bez powodu nie wzmacnial, albo jest po prostowaniu i naciaganiu, albo tak jak piszesz, dziury na wylot

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się