Skocz do zawartości

Polecane posty

witejus    111

to przestań ciągać rozrzutnika i innych maszyn ciąganych na kołach typu agregaty talerzówki nawet wózek do hedera bo przecież nie są zarejestrowane a nie przekraczasz nimi 25 km /h 

to są maszyny rolnicze  a nie pojazdy wolnobieżne

jacus    95

ten bedzie tanszy

http://www.agroklub.com/poljoprivredni-oglasnik/oglas/traktor-zetor-u-odlicnom-stanju/30065/

ale niestety nie aktualne- w chorwacji kosztowal 4,133 euro a u nas 68 tys -odliczajac koszty to euro strasznie ostatnio podrozalo. :lol:  :lol:  :lol: .

nawet zdjec nie chcialo im sie zmienic, a moze to u nich chca zrobic przekret i tam wziasc zaliczke....

Thomas2135    1190

Rozrzutnika nie trzeba rejestrować a może być przyczepą. Widziałem jednego żółty Lebough czy jakoś tak z wywrotem na tył. Przepisy od któregoś roku mają się zmienić i nowe trzeba już rejestrować.

soltys48    315

zamieść ogłoszenie na niemieckim Agrofoto- pójdzie od ręki :lol:

a jest takie cóś??

Kozami tez handlujesz ? :D

Brat ma dziewczynę to kozę trza sprzedać ;)

Gumiaków w komplecie brak i temu nie idzie sprzedac :P

LEMIGO dokłądamy gratis oczywiście czerwone ^^

Chętny??

romek6340    203

ten bedzie tanszy

http://www.agroklub.com/poljoprivredni-oglasnik/oglas/traktor-zetor-u-odlicnom-stanju/30065/

ale niestety nie aktualne- w chorwacji kosztowal 4,133 euro a u nas 68 tys -odliczajac koszty to euro strasznie ostatnio podrozalo. :lol:  :lol:  :lol: .

nawet zdjec nie chcialo im sie zmienic, a moze to u nich chca zrobic przekret i tam wziasc zaliczke....

Raczej fałszywe ogłoszenie na wyłudzenie zaliczki. Tak samo jak pojawiają się u nas z kopiowanymi zdjęciami z innego kraju...

toorano    12

ten bedzie tanszy

chyba jednak jest w Polsce ! jest tu zarejestrowany i polska gaśnica ! a tam tablica zamazana

aro1975    114

Przyczepa tandem sprawuje sie dobrze, ale trzeba w ciagniku miec zaczep typu hitch. Na normalnych fabrycznych zaczepach ursus czy zetor jest problem z jazda. Zaczepy wyginaja sie potrafia nawet sie zlamac, a przod podnosi do gory.

akurat ja mam hitch - fabryczny

romek6340    203

Czytać ogłoszenie... Tytuł wprowadza w błąd i tyle. W opisie już jest inaczej

Piotr6991z    3

Romek ja właśnie napisałem kup ciągniki za 6tys. zl a pługi za 1100zl dostaniesz gratis.

stuart    37
Napisano (edytowany)

Tak mi się wydaje.

Ta jest ładna ale chyba bez papierów https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-tandem-8-ton-3-strony-lub-zamiana-na-dwu-osiowa-CID757-IDeoILB.html#515b7fc1d5

A w ogóle to jak się tym pracuje? Wygoda czy kłopot względem klasycznej dwuosiówki?

Tu z papierami ale drogo https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-wywrotka-tandem-warfama-dobre-miasto-t-042-CID757-ID2yt5T.html#e5b8d9c506

Mam rozrzutnik z warfamy na takim zawieszeniu jak ta 2 i częściej robi za przyczepę niż za rozrzutnik i powiem ci że za mtz prowadzi się doskonale :) a ta 1 to chyba sztywna, każda nierówność bd odczuwana  x2

Edytowano przez stuart

Napisano (edytowany)

Zdecydowanie nie, o wiele za drogo...

to zadzwoń i porozmawiaj z sprzedajacym spytaj czy opuści cenę  do 65 000. Życzę powodzenia. Na koniec sam się rozłączył jak zaczął mówić ile to włożył w niego ,że najwyżej 500 zł.

Jest trochę o tym handlarzu . Dla jednych warto , dla innych nie . Ja jestem ciekaw skąd on wytrzasnął taki przedni gril plastikowy .

Chodzi o Zetora gdzie coś jest więcej napisane?

chyba zart prawie 70 tys za pomalowany ciagnik remont z naciskiem na lakier

Pytam czy opuści do 65 000 jak sie wściekł.

ten bedzie tanszy

no to kupno wyniosło go około 16 000 zł plus niby 18 000 wkładu co na daje wynik 37 000.

Edytowano przez stefan8244c2

romek6340    203

to zadzwoń i porozmawiaj z sprzedajacym spytaj czy opuści cenę  do 65 000. Życzę powodzenia. Na koniec sam się rozłączył jak zaczął mówić ile to włożył w niego ,że najwyżej 500 zł.

Nie mówiłem, że ten handlarz opuści tylko, że ciągnik nie jest tyle wart ;) Nawet jakbym miał kupować to nie widzę sensu dzwonić i się pytać. Nie ta klasa ciągnika za taką cenę.

Agrest    347

Mam rozrzutnik z warfamy na takim zawieszeniu jak ta 2 i częściej robi za przyczepę niż za rozrzutnik i powiem ci że za mtz prowadzi się doskonale :) a ta 1 to chyba sztywna, każda nierówność bd odczuwana  x2

Dzwoniłem wczoraj do gościa. Ten pierwszy to tandem na wózku z jakiegoś Mercedesa. W ciągu kilku dni mają być papiery na przyczepę. Wszystko pięknie bo i nadstawki, trójkąty, plandeka, światła, i zaczep z tyłu są, ale nie ma instalacji hamulcowej. Więc odpuszczam.

Luke16    144

Nic nie malowane kilka dni temu przyjechał. Albo w czwartek albo w piątek. Chyba że na zachodzie. Jeżeli komuś by się chciało.

Thomas2135    1190

Masz jakiegoś pewnego handlarza, który nie picuje ciągników i sprowadza w stanie podobnym do tego mf?

Luke16    144

Tomas kolege mam. W 95% nie picuje. Z reguły nie zdąży wystawić i sprzedaje. Kilka osób z af od niego kupiło ciągników.

Thomas2135    1190

A licznik zdąży skrygować? Wszystkie marki sprowadza czy tylko Renault i MF?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się