Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
NOWY
pawel885    432

Oba warte max 15 tys i to je łączy. Jak by 30-tka miała fabryczny przedni napęd to dopiero by ją cenili 

PRIMO    227

Wcale się nie dziwię że taka cena w końcu tapicerka robi swoje :o

zetorki12    2341

W stanie fabrycznym - akurat , nawet wizualnie nie jest . Ostatnio oglądałem 3p z opisem oryginał  , tylko na miejscu okazało się że silnik nie dawno robiony :ph34r: .

ZETOR TEAM

hubi24    1

Poszukuje Blachy T-18 na Wiatę a dokładniej na dach około 500m2 , oraz 370m2 na ściany T-7. woj.Lubelskie moze ktoś wie gdzie najtaniej znajdę taką ilość?

benio1967    29

ciężko pomyśleć,ma 3 ciągniki na sprzedaż,typy wymienił w tytule i dał w jednym ogłoszeniu ,żeby nie płacić za 3-cała filozofia.

Xawier    34

25 ton to nie wejdzie w niego przynajmniej jeśli chodzi o zboże.

bochniak    10

Przede wszystkim  cena za wysoka za ten silos nie dawno znajomy identyczny sprzedał za 2 tysie 

stuart    40

Ciemny lud to ten co kupi za takie pieniądze i pójdzie do kościoła się modlić, tam rama to 10 razy gorsza jak w nowej cynkomet... 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Baartus
      Witam posiadam silnik ifa el 150 stacjonarny benzyna potrzebuje wartosc z jaka powinien byc ustawiony zaplon.
    • Przez kellyq
      Cześć, przymierzam się do zakupu ciągnika tylko że z drugiego końca Polski, jak technicznie rozwiązać kwestię transportu? Tak żeby nie było za drogo i żeby mnie nikt nie oszukał. Słyszałem o pustych przejazdach, że czasami tak jest że ktoś gdzieś jedzie z jakimś transportem i potem wraca na pusto. Dzięki temu można trochę przyoszczędzić.''
      Dobrze by było gdybym pojechał obejrzeć ciągnik, kupił go ale pozostawił u gospodarza aż załatwię transport? Można to jakoś tak zrobić żeby ten ciągnik był potem w miarę bezpieczny?
      Jestem w tym temacie zielony, pomóżcie
    • Przez oszukana
      Poszukuję osób poszkodowanych w sprawie sprzedaży traktorów sprowadzonych z Hiszpanii przez firmę gospodarstwo rolne Katarzyna Cupał a także ich wspólników podajacych się za allegro sabinusia127@wp.pl
    • Przez silver95
      jestem szczesliwym posiadaczem simsona s51b z 1984r. i chicalbym wiedziec czym inni jezdza ???
    • Przez Adrianos
      szukam samochodu, najlepiej jakiś suv i wtedy 7osób ewentualnie jakiś duży sedan, nie chce kombi,
      kryteria to:
      -silnik między 2a3 litra pojemności
      -diesel
      -skrzynia manual 6biegowa
      -cena max 100tyś im taniej ty lepiej:D