Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
NOWY
pawel885    432

Co sądzimy? Moim zdaniem wydawanie prawie 100tys na ciężkiego ursusa to strata czasu pieniędzy i nerwów. Lepiej choćby kupić za 40 czy 50 tys zachodni nawet dać drugie tyle na remont i mieć komfortowy, solidny i przede wszystkim dobry ciągnik np z 3 półbiegami bez sprzęgła niż jakiś szajs z lat 70 nowym opakowaniu za kosmiczną cenę.

Święte słowa, to tak jak by za Poloneza z 2000r ktoś chciał 20 czy 30 tys zł  ;)

soltys48    476

o kwitach zapomniałeś???? Już 1500 do przodu

KOLOR POTĘGI JEST TYLKO JEDEN............................NIEBIESKI!!!!!!!!!!!!!!

3000 postów

mam nadzieję, że  chociaż w części z nich pomogłem

masiew    22

miał na kompie take zdjęcie silnika, to wrzucił. a co się bedzie marnować :)

wiem co czynię i moje czyny określają to, kim jestem

simson2812    356

Jeżeli masz nie daleko rama prosta to warto

W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

stg    21

68km w jedną, mam samochód z przyczepką więc sam go przywiozę. O ramie pisze że nie spawana, a nie pokrzywiona, da się na oko sprawdzić czy rama jest prosta? Lemiesze widać że jak nowe. Co sprawdzić przy zakupie pługa oprócz elementów roboczych, luzach i czy rama jest prosta? Coś jeszcze sprawdzać? Jak ma piętki, to tylko zamontować ścinacze, krój i będzie już cały i kompletny(oprócz brony lub kolczatki).

simson2812    356

Jeżeli nowe lemiesze to czubki powinny być w lini

W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Baartus
      Witam posiadam silnik ifa el 150 stacjonarny benzyna potrzebuje wartosc z jaka powinien byc ustawiony zaplon.
    • Przez kellyq
      Cześć, przymierzam się do zakupu ciągnika tylko że z drugiego końca Polski, jak technicznie rozwiązać kwestię transportu? Tak żeby nie było za drogo i żeby mnie nikt nie oszukał. Słyszałem o pustych przejazdach, że czasami tak jest że ktoś gdzieś jedzie z jakimś transportem i potem wraca na pusto. Dzięki temu można trochę przyoszczędzić.''
      Dobrze by było gdybym pojechał obejrzeć ciągnik, kupił go ale pozostawił u gospodarza aż załatwię transport? Można to jakoś tak zrobić żeby ten ciągnik był potem w miarę bezpieczny?
      Jestem w tym temacie zielony, pomóżcie
    • Przez oszukana
      Poszukuję osób poszkodowanych w sprawie sprzedaży traktorów sprowadzonych z Hiszpanii przez firmę gospodarstwo rolne Katarzyna Cupał a także ich wspólników podajacych się za allegro sabinusia127@wp.pl
    • Przez silver95
      jestem szczesliwym posiadaczem simsona s51b z 1984r. i chicalbym wiedziec czym inni jezdza ???
    • Przez Adrianos
      szukam samochodu, najlepiej jakiś suv i wtedy 7osób ewentualnie jakiś duży sedan, nie chce kombi,
      kryteria to:
      -silnik między 2a3 litra pojemności
      -diesel
      -skrzynia manual 6biegowa
      -cena max 100tyś im taniej ty lepiej:D