Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
NOWY
szymon09875    113

Są różni handlarze i różne "tryśnięcie farbą". Trzeba zobaczyć na własne oczy, zweryfikowac stan techniczny, ale warto też znać opinię o handlarzu. Są tacy, co tylko malują, a są i tacy, co malują po doprowadzeniu do dobrego stanu mechanicznie, albo wcale nie malują. Każdy ma jakąś swoją politykę i kupców też znajduje.

Widział ktoś rozsiewacz na 2 talerze w dobrej cenie ?

Brzeg N041/2 interesuje?

stuart    37

Ludzie dają takie ceny bo myślą że trafią na debili którzy nie mają porównania. Mamy kapitalizm i firm transportowych pełno które z chęcią przyciągną nam maszynę z drugiego końca kraju jak nie kontynentu, kwestia czy się to opłaca. Tak samo jak podawanie cen na priv. Raz napisałem do kogoś na af ile chce za maszynę to powiedział mi cenę jak za nową. :D 

izydor6280    483

odwaliło ludziom z cenami używek

osobiście wolę się przemęczyć jeszcze rok czy dwa starymi gratami bądź kupić nowe, może cebulaki zmądrzeją  <_<

Ursusc385    519

Jeszcze jak gościowi powiedziałem ile to jest wartę (max 15 tys według mnie) to jak z pretensjami wyskoczył :D

szymon09875    113

@LuckyLuck12345 nic więcej nie trzeba dodawać do twojego komentarza... Najgorsze będzie jak ktoś tu kupi :o

robi57362    56

Poczytajcie sobie temat ceny bydla 2017tam jest wielu takich co pisza rakie zeczy

andrzej78    14
Napisano (edytowany)

Jak zwykle brakowało kasy na wersje prototypowe ursusów.

Edytowano przez andrzej78

PRIMO    191

Puszka farby i ;)  nówka sztuka funkiel nie śmigana

KlimekPL    123

Cena zdecydowanie za duża to swoją drogą, aczkolwiek uważam że ta laweta byłaby zdecydowanie za ciężka do wożenia bel.

Dołożysz wielokrotność ceny ;)

A jakby był pomalowany to byś napisał, że jeszcze coś z tego będzie? By trzeba było zajrzeć w bebechy i to oceniać. Stan wizualny to może poprawić odrobiną farby.

master20002    157
Napisano (edytowany)

Jak silnik się kręci jako tako to powymieniać łożyska i będzie jeszcze jeździł chwile. Farbą się nie pracuje.

Panowie, mam takie pytanie. Pojawił się w okolicy ciągnik w dobrych pieniądzach, ale jest podejrzenie że on jest zastawiony, a właciciel sprzedaje go przez znajomego bo do niego komornik zagląda. Idzie to jakos sprawdzić? Znalazłem niby taką stronkę co można to sprawdzić, ale czy jest wiarygodna? Korzystał ktos?   http://www.rejestryonline.pl/KRZ/

No i gdybym go kupił, a był zastawiony to co dalej? Grozi mi cos więcej?

Edytowano przez master20002

mariuszd93    489

Jesli naprawde  jest  zastawiony , w dowodzie rejestracyjnym  musi być  wpis .

Kupować  to tylko od  własciciela, albo niech właściciel napisze umowe  ze  znajomym  , a  ty później od  znajomego 

master20002    157

Dowiadywałem się w wydziale komunikacji, czy musi być wpis i powiedzieli że może być, ale nie musi. Nie ma obowiazku tego zgłaszać. Jest to dobrowolne.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez oszukana
      Poszukuję osób poszkodowanych w sprawie sprzedaży traktorów sprowadzonych z Hiszpanii przez firmę gospodarstwo rolne Katarzyna Cupał a także ich wspólników podajacych się za allegro sabinusia127@wp.pl
    • Przez silver95
      jestem szczesliwym posiadaczem simsona s51b z 1984r. i chicalbym wiedziec czym inni jezdza ???
    • Przez Adrianos
      szukam samochodu, najlepiej jakiś suv i wtedy 7osób ewentualnie jakiś duży sedan, nie chce kombi,
      kryteria to:
      -silnik między 2a3 litra pojemności
      -diesel
      -skrzynia manual 6biegowa
      -cena max 100tyś im taniej ty lepiej:D
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
    • Przez GroszekCukrowy
      Cześć.
      Podczas spokojnej jazdy na pole nagle silnik w moim Ursusie zaczął głośno stukać. Ciągnik zaczął mocno dymić. Wystraszyłem się i zgasiłem go. Nie chciał już odpalić. Rozrusznik nie mógł okręcić. Zapalił dopiero na zapych. Stukot zelżał trochę ale nadal był słyszalny.
      Zagrałem się za remont. Stopniowo zacząłem odkręcać silnik. W misce olejowej znalazłem takie części? Co to może być? Pokazywał w sklepie z częściami i zaprzyjaźnionemu mechanikowi od Ursusów ale nie mieli pojęcia co to.
      Nie chciałbym rozkręcać całego silnika aby znaleźć miejsce ubytku? Może kojarzycie skąd te fragmenty pochodzą. Są aluminiowe lub z jakiegoś podobnego stopu, bo zdecydowanie lżejsze od żelaza.