Polecane posty

Gość   
Gość

12,4 obawiam się ze będą zawaskie bo mam szerokie felgi, zamienniki 380/70 to jest 13,6/24. A opony FARM King, słyszał ktoś coś? Znalazłem nowe za 695 zł za szt. Ciekawe czy to całkowite gowno ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25581

Podał tylko email, więc już może mnie całować gdzie światło nie dochodzi. Albo zbiera bazę danych kontaktowych za free, albo chce kogoś naciągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris94    23

 

Byłem tam jakieś 3-4 miesiące temu za ciągnikiem i przez telefon wszystko sprawne i zadbane a na miejscu okazało się inaczej. Widziałem wtedy chyba Case MX 100 gdzie jakoś dziwnie, nienaturalnie chodziła skrzynia a po 5 minutach jazdy po placu zaczął pod nim kapać olej, w innym silnik, skrzynia i cały tył z podnośnikiem malowany a wnętrza dość zaniedbane moim zdaniem choć aktualnie ceny miał nienajgorsze więc nie oczekiwałem igły, to i tak trochę słabo. Nie wiem jak z innym sprzętem ale ciągniki u niego jakoś mnie nie przekonały.

Edytowano przez Kris94

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4255

https://www.olx.pl/oferta/plug-fraugde-3-zagonowy-na-sprezynach-raty-transport-CID757-IDgKxuD.html

 

Wczoraj jezdzilem pare plugów zobaczyć i min u tego handlarza. Porażka. 3ka frauge spawana, niechlujnie spawana.

4ka malowana i tez tragicznie pospawana. Ja się na spawaniu nie znam za mocno, ale az odrzucalo jak się na to patrzyłem. Reszty sprzętu za specjalnie nie ogladalem, ale tez nie wyglądala zachęcająco. Już w kiwitach ma lepszy sprzet dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Dobra cena za krajowy ciągnik w tym wieku i z tym przebiegiem...

 

https://www.olx.pl/i2/oferta/steyr-6115-profi-case-new-holland-john-deere-CID757-IDjsNs8.html#:dd68a355de

Czy jak wiem, cena normalna 100tys brutto za 10 letni ciągnik średniej klasy.... Za tą kasę kupisz JD XX20 czy zetora 3320  :lol: (zmienił właściciela? ) http://images1.bibsy.pl/1BjlmfXH/bibsy-pl.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

po podpisaniu umowy wstepnej i wplaci 30% wartosc cignik jest transportowany z hiszpanni ;P ceny brutto plus 5tys transport. Niby nip i regon firmy podaja. 

 

 Znasz kogoś komu już przywieźli ? To może też wpłać zaliczkę ? :D :lol:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojcik1989    2

 Znasz kogoś komu już przywieźli ? To może też wpłać zaliczkę ? :D :lol:

 

 

To bylo zartem mowie jak to wyglada, po prostu co raz to inne sposoby maja na te zaliczki, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Do wiosny mam czas wiec na spokojnie jeżdże i oglądam. Narazie nie znalazłem nic ciekawego wiec szukam dalej, tego w Jedrzejowie nie ogladalem bo autem ciężarowym w ostatnim czasie tam nie jechałem kurs ma dopiero w następnym tygodniu..
O tego z linku chyba nie pytałem dlatego wklejam..
Im dłużej jezdze i oglądam te ciągniki tym bardziej myślę żeby dać sobie spokój do następnego sezonu

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FROG1979    11

Do wiosny mam czas wiec na spokojnie jeżdże i oglądam. Narazie nie znalazłem nic ciekawego wiec szukam dalej, tego w Jedrzejowie nie ogladalem bo autem ciężarowym w ostatnim czasie tam nie jechałem kurs ma dopiero w następnym tygodniu..

O tego z linku chyba nie pytałem dlatego wklejam..

Im dłużej jezdze i oglądam te ciągniki tym bardziej myślę żeby dać sobie spokój do następnego sezonu

 

to zależy jak masz zaplanowane prace w gopodarstwie w stosunku do pracy jako kierowca. Możesz kupić teraz coś do remontu - przeglądnięcia przed sezonem i bedziesz miał czym robić po żniwach. Możesz dozbierać i kupić coś młodszego/mocniejszego z napędem, ale to będzie znów w sezonie. Coś czuje, że powoli rozglądasz się za nowym :)  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj