Skocz do zawartości

Polecane posty

zydor    7

... bo chyba takich nie było, może radosna twórczość jakiegoś Fina, aczkolwiek wersje exportowe bywały różne na przykład ;C385 też nie występowały na kraj nigdy z turbo dopiero po modernizacji; zaś u tego sprzedającego masz 385A turbo, stary typ silnika i 100kM. może jakieś dokłądki tylko na export, lub przez dilera już za granicą.

pozdr

bratrolnika    1863

Na północy lubili ładować turbo do czego się da, stad właśnie wiele Ursusow, Zetorow, czy Belarusow z turbodoładowaniem

Rod01    0
Agrest    347

Żeby zaraz jakiś obrońca zwierząt się nie czepił tatuaży  :D

rafix255    17

https://www.olx.pl/oferta/rozrzutnik-tandem-CID757-IDjlSiw.html#19e6e4e0e9

Byłem go ogladać 6 grudnia, zastanawiam sie czy go nie kupić. Łozysko na adapterze do wymainy, łancuchy i burty ok, tryby ok, nie ma tabliczki a twierdzi ze 2006 rok. To nie jest warfama oryginalna tylko rzemiasło- jakie?? nie powiedział. Mam mieszane uczucia. Ojciec sie napalił. za opinie bede wdzięczny

Napisano (edytowany)

https://www.olx.pl/oferta/rozrzutnik-tandem-CID757-IDjlSiw.html#19e6e4e0e9

Byłem go ogladać 6 grudnia, zastanawiam sie czy go nie kupić. Łozysko na adapterze do wymainy, łancuchy i burty ok, tryby ok, nie ma tabliczki a twierdzi ze 2006 rok. To nie jest warfama oryginalna tylko rzemiasło- jakie?? nie powiedział. Mam mieszane uczucia. Ojciec sie napalił. za opinie bede wdzięczny

A jak tam podwozie? Wózki proste? Jeśli jest w dobrym stanie to raczej kupił bym. A z rocznikami to każdy kantuje jak może; )

Popracuj jedynie nas ceną.

Edytowano przez MarcinZetor8011

lukbold    397

A co komu po roczniku starego rozrzutnika? to rocznik czy stan maszyny wpływa na to czy w ogóle nadaje się do użytku??

robert1226    42

To jest rozrzutnik od prywaciarza z Makowa Mazowieckiego poznaje po burtach i wykonaniu
Mam od niego 4tonowy, porządnie gościu je robi mam go juz 6lat i tylko łożyska na walkach wymienialem.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się