Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
NOWY
PRIMO    188

Mocowanie wytrzyma bo już ładowarkę zajeździl i dlatego sprzedaje;-)

corrado    217

Ładowarki Matbro to dość solidne sprzęty 

Mocowanie wytrzyma bo już ładowarkę zajeździl i dlatego sprzedaje;-)

Ładowarki Matbro to dość solidne sprzęty więc raczej to nie tędy droga. Raczej nie miał dla niej pracy albo kupił z nią i próbuje zarobić, widząc co wystawia obstawiał bym drobny handel. Taniej kupi drooooożej   sprzeda :)

Chcesz tanio - proszę bardzo, nawet nie daleko  :lol: https://www.olx.pl/oferta/krokodyl-okazja-CID757-ID5iGrN.html#fde1d1dc46

Mają ludzie fantazję co jeden to lepszy :)

Do znawców Renówek. Który lepszy/mniej awaryjny ? Szukam czegoś do 100tys okolo 200KM

https://www.olx.pl/i2/oferta/renault-ares-836-CID757-ID9qht5.html#:69b02b48d2

https://www.otomoto.pl/oferta/claas-ares-826-rz-ID6y7Aet.html

Nie mówię że musi to być francuz ale rozeznaję rynek...

Edytowano przez alvaroalvaro78

corrado    217

Leje się też z przekładni od czoła jak też może i od spodu żeby różnie ale max do 50 zł w tym przypadku.

jahooo    259

Kolego byłem ostatnio u gościa z zakupem i miał taką bronę na stanie. Kilka chwil rozmowy - ma ją 3 lata, ogólnie zadowolony. Brona 3m szerokości ciąga osiołkiem 125KM.

soltys48    345

mam sipme i dwa sezony pracy za sobą. Kosi prawie 10 ha na pokos x3 wiem że dużo to nie jest ale problemu żadnego nie był Wymiana noży raz na rok, nie tak jak kiedyś przy bębnowej. Kosze nią na 540E i prędkością 10-12 km/h Jechałem też 15 na h ale warunki polowe i powierzchniowe nie pozwalają na dłuższą metę tak jeździć Na wiosce jest też samasz - 2 boczne i czołowa ale nic o niej od właściciela nie słyszałem a różnicy na łące między nim a moja nie widzę

jaka szerokość i jaki koń?

Agrest    399

Tyle hajsu za D47? Za tyle to naprawdę ładna D55 kupi

Przejrzałem OLX i żadnej ładnej w podobnych pieniądzach nie znalazłem. Zaczynają się od 18-20 tys. zł (podwójne burty, plandeka, zsypy do zboża)

Czy taka D 47jaką jak zamieściłem w poprzednim poście  naprawdę jest takim szrotem, czy ewentualnie  w samym zbożu się sprawdzi? Mam jedną  d732 i jednak przydałby się wywrot do tyłu.

koczas    54

Panowie odpowiedzcie mi na jedno pytanie. Tutaj największy ruch a poniekąd pasuje do tematu.

Siewnik do kukurydzy Kongskilde Demeter Variosem BEZ PODSIEWACZA, 4 rzędowy, redlice talerzowe, komputer, rok 2014. Żadna lipa, ładny tylko nie wiadomo ile zasiał. Cena 16 tys. zł. Warto to brać?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez silver95
      jestem szczesliwym posiadaczem simsona s51b z 1984r. i chicalbym wiedziec czym inni jezdza ???
    • Przez Adrianos
      szukam samochodu, najlepiej jakiś suv i wtedy 7osób ewentualnie jakiś duży sedan, nie chce kombi,
      kryteria to:
      -silnik między 2a3 litra pojemności
      -diesel
      -skrzynia manual 6biegowa
      -cena max 100tyś im taniej ty lepiej:D
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
    • Przez GroszekCukrowy
      Cześć.
      Podczas spokojnej jazdy na pole nagle silnik w moim Ursusie zaczął głośno stukać. Ciągnik zaczął mocno dymić. Wystraszyłem się i zgasiłem go. Nie chciał już odpalić. Rozrusznik nie mógł okręcić. Zapalił dopiero na zapych. Stukot zelżał trochę ale nadal był słyszalny.
      Zagrałem się za remont. Stopniowo zacząłem odkręcać silnik. W misce olejowej znalazłem takie części? Co to może być? Pokazywał w sklepie z częściami i zaprzyjaźnionemu mechanikowi od Ursusów ale nie mieli pojęcia co to.
      Nie chciałbym rozkręcać całego silnika aby znaleźć miejsce ubytku? Może kojarzycie skąd te fragmenty pochodzą. Są aluminiowe lub z jakiegoś podobnego stopu, bo zdecydowanie lżejsze od żelaza.
    • Przez magik503
      Hej
      Chciałbym poznać waszą opinie na temat tego samochodu: http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/showDetails.html?id=152997173
      Potrzebuję kupić jakiś samochód do jeżdżenia na uczelnie , mam troszkę daleko o pociągi nie jeżdżą już tak jaki kiedyś..
      Jakie są wasze opinie na temat tego Opla?