Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
NOWY
PRIMO    191

Ten Zetor powyżej to nie pojawia się tu przypadkiem któryś raz z rzędu? Kiedyś miał chyba cenę z kosmosu

Panowie zajrzyjcie do galerii AF

mariuszd93    489

cenę  to  dalej ma  niemałą,  jak  na  prawie  40  letni traktor . 

Kolega który  wstawił link  sprzedaje  , jest u niego  w galerii 

kedziorek    79

Właśnie o to mi chodzi, że gość wszystkie sprzęty ma odmalowane i ceny wg mnie z kosmosu.

Tylko tak sobie pomyślałem, że może ktoś ma z nim jakieś doświadczenia.

Kolego @Ursusc385 dzięki za opis i zdjęcie.

A może ktoś coś o tym panu?

https://www.olx.pl/oferta/ursus-914-dl-finn-CID757-IDjgwbt.html#e633226468

Ceny równie wysokie co u pierwszego ale widzę, że trochę ruchu w interesie jest.

Edytowano przez kedziorek

kotwczapce    26

mercedes ładnu a gazu może mieć ze 120 liter bo widziałem 2 butle po 60 litrów.kolega w Jeep grangcheroki 5.7 hemi miał 250 lit wykonany własnorencznie tak jak całą instalacje zrobił sami nawet ją opatentował

w jakim języku przekaz?

Thomas2135    1218

Ja też od niego kupiłem swojego 904 o którym pisałem kilka tyg temu. 9 lat temu to jeszcze miał co kupować i nie robił takich składaków. Trochę w swojego włożyłem kasy, ale wolałem zrobić coś zanim padnie. Wtedy było w czym wybierać i dlatego tam kupiliśmy. FINN też od niego kupił.

damo    26

za 80 tysi to bym się  nie zastanawiał tylko brał tą g klasse  bo mi się podoba .. troszkę funduszy mało  a raz  że ładniejszy 2 iszczędniejsz  był by  od c klassy

pawel885    380

Ludzie wolą nowego hyundaia albo kię za tą kasę, pojeżdżą kilka lat i sprzedają za 15 tys a mesiek trzyma cenę co niweluje większe koszty utrzymania jak nie wychodzi na plus.....

daron64    110

A może ktoś coś o tym panu?

https://www.olx.pl/oferta/ursus-914-dl-finn-CID757-IDjgwbt.html#e633226468

Ceny równie wysokie co u pierwszego ale widzę, że trochę ruchu w interesie jest.

Rownie dlugo jego ogloszenia ogladam :) Ceny moim zdaniem w wiekszosci bardzo wysokie. Zetory z serii 6xxx 7xxx stoja tam tez po sporo czasu. Ale fakt, ze nie widzialem tam nic odwalonego na sprzedaz, wiekszosc wyglada jakby faktycznie bylo w ori stanie, co najwyzej w niektorych chyba opony wymieniane. Ktos wczesniej pisal, ze ciezko sie z tym panem rozmawia .

Steyerek8100    14

Dobre to malowanie , nawet swiatła nie zostały oszczędzone i gumy .

Ja jak swojego odnawiałem to zliczyć z 1,5 tygodnia do 2 zeszło .Siewnik w drobny mak , każdy element wypielęgnowany i podkład na każdym elemencie ).

AdeXZet    41

co do tego handlarza z suwałk to byłem u niego 2 razy, ciągniki ma niegłupie ale wydają się jakby wyciągał je z pokrzyw, no i według mnie ceny trochę zawyżone, nie potargujesz się z nim wypuszcza tyś i tyle, i dokładnie to jest miejscowość szołtany za szypliszkami 

daron64    110

Malo ktory ma normalna cene. Np 8045 za chyba 39tys, czy 6340 za 71tys, no troszku przeginka. W ogole ta ciezka seria finn jakie to moga byc roczniki?

tom1989    16

Też byłem kiedyś u tego handlarza  za Suwałkami to faktycznie ciężko z nim się rozmawia i ceny wysokie.

mickas092    325

Też byłem u tego handlarza z Suwałk/Szołtan - sprzęt nie picowany, nie modzone/przerabiane - tak jak przyjechał tak go sprzedaje. Ceny  - fakt czasem z kosmosu, potargować się idzie ale za dużo z ceny nie urwiesz, na małych ursusach/zetorach bez napędu tysiak to pewnie max co utarguje się. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez oszukana
      Poszukuję osób poszkodowanych w sprawie sprzedaży traktorów sprowadzonych z Hiszpanii przez firmę gospodarstwo rolne Katarzyna Cupał a także ich wspólników podajacych się za allegro sabinusia127@wp.pl
    • Przez silver95
      jestem szczesliwym posiadaczem simsona s51b z 1984r. i chicalbym wiedziec czym inni jezdza ???
    • Przez Adrianos
      szukam samochodu, najlepiej jakiś suv i wtedy 7osób ewentualnie jakiś duży sedan, nie chce kombi,
      kryteria to:
      -silnik między 2a3 litra pojemności
      -diesel
      -skrzynia manual 6biegowa
      -cena max 100tyś im taniej ty lepiej:D
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
    • Przez GroszekCukrowy
      Cześć.
      Podczas spokojnej jazdy na pole nagle silnik w moim Ursusie zaczął głośno stukać. Ciągnik zaczął mocno dymić. Wystraszyłem się i zgasiłem go. Nie chciał już odpalić. Rozrusznik nie mógł okręcić. Zapalił dopiero na zapych. Stukot zelżał trochę ale nadal był słyszalny.
      Zagrałem się za remont. Stopniowo zacząłem odkręcać silnik. W misce olejowej znalazłem takie części? Co to może być? Pokazywał w sklepie z częściami i zaprzyjaźnionemu mechanikowi od Ursusów ale nie mieli pojęcia co to.
      Nie chciałbym rozkręcać całego silnika aby znaleźć miejsce ubytku? Może kojarzycie skąd te fragmenty pochodzą. Są aluminiowe lub z jakiegoś podobnego stopu, bo zdecydowanie lżejsze od żelaza.