Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
NOWY
bratrolnika    1889

Opis nie pełny

Brakuje -

pierwszy właściciel

nie palący.

I jeszcze ze pracował tylko sporadycznie, tylko w niedziele przy ładnej pogodzie jako pomocniczy na 5ha gospodarstwie

S-Piotr    48

Ten sprzedawca specjalizuje się w antykach

https://www.olx.pl/oferta/ford-7840-naped-4x4-new-holland-z-turem-maleux-3-sekcyjnym-po-spaleniu-CID757-IDfjdjF.html#0eab8ffda9

I jeszcze ze pracował tylko sporadycznie, tylko w niedziele przy ładnej pogodzie jako pomocniczy na 5ha gospodarstwie

Cena nie podlega negocjacji 

+ komplet opon zimowych na stalowych felgach.

fezoi    47

Nie ma w tym nic podejrzanego , jest to tania oferta skierowana do określonej grupy klientów .

pawel885    380

Ja pier, kolejny.... Ile trzeba mieć klas podstawówki żeby nauczyć się używania litery Ą ? Chcomc być szychom biznesowom na olx pasowało by wykazywać się podstawowom wiedzom językowom po mojemu 

pawel885    380

Ale kiedyś tego nie było, czyżby młode pokolenie pokazuje czego ich uczą? :unsure:  Każdemu trafi się błąd z ż czy u z kreską bo tak samo brzmią w wyrazie ale zamieniać ą na om to przesada. 

zetorki12    2007

Co zrobisz ? Kiedyś nawet dostałem ostrzeżenie od moderatora za naśmiewanie się z błędów  B) . Sam czasami walnę byka , ale najlepsi są tacy co jeszcze się oburzają jak im zwrócić uwagę (no czasami ironicznie) ;) .

Agrest    401

Ja pier, kolejny.... Ile trzeba mieć klas podstawówki żeby nauczyć się używania litery Ą ? Chcomc być szychom biznesowom na olx pasowało by wykazywać się podstawowom wiedzom językowom po mojemu 

Jeśli absolwent podstawowej klasy do 1990 to wystarczy pięć klas. Jeśli po 1990r to wymagana minimum matura, a czasem i licencjat. Niestety takie realia!!!

I wiem, że jeśli można by było dodawać minusy to teraz dostałbym ich co najmniej ze cztery mendle lub 5 tuzinów. Tylko nie wiem czy Ci minusujący wiedzieli by do ilu mają klikać aby osiągnąć tę że właśnie liczbę. :D Bez u razy -ale tak nam zaprogramowano system edukacji, z czego wcale się nie cieszę bo mam właśnie dzieci w szkole.

pawel885    380

Komuś na tym zależy, przy łopacie nie potrzebna polszczyzna, do banków i spółek mają swoich wykształciuchów nie koniecznie polskiego pochodzenia.... 

zetorki12    2007

Taki pozom osiągają dzięki nauczycielom . Przykład - Mój dzieciak został wyśmiany przez nauczycielkę , bo na pytanie : Co pomaga zapylać rośliny? Odpowiedział : Zwierzęta . Miałem pójść ją "uświadomić" , ale żona niestety mnie powstrzymała ;[ . To tylko taki mały przykład , ale ...

Agrest    401

Raczej atrakcyjna cena.

Jedną bym przygarnął, tylko lokum na nią brak. Raczej długo nie postoją.

Agrest    401

No faktycznie sprzedane. Ale co się dziwić jak za d 47 niektórzy taką cenę wołają.

Thomas2135    1216

W tych czasach nawet ortografii nie trzeba znać. Przeglądarki, serwisy mają wbudowane słowniki.Wystarczy kliknąć prawym przyciskiem myszy i zobaczyć podpowiedzi, ale dla wielu to i tak zbyt skomplikowane.

damo    26

przebieg chyba  autentyczny.....

post-27172-0-90950500-1480288474_thumb.png

Edytowano przez damo

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez silver95
      jestem szczesliwym posiadaczem simsona s51b z 1984r. i chicalbym wiedziec czym inni jezdza ???
    • Przez Adrianos
      szukam samochodu, najlepiej jakiś suv i wtedy 7osób ewentualnie jakiś duży sedan, nie chce kombi,
      kryteria to:
      -silnik między 2a3 litra pojemności
      -diesel
      -skrzynia manual 6biegowa
      -cena max 100tyś im taniej ty lepiej:D
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
    • Przez GroszekCukrowy
      Cześć.
      Podczas spokojnej jazdy na pole nagle silnik w moim Ursusie zaczął głośno stukać. Ciągnik zaczął mocno dymić. Wystraszyłem się i zgasiłem go. Nie chciał już odpalić. Rozrusznik nie mógł okręcić. Zapalił dopiero na zapych. Stukot zelżał trochę ale nadal był słyszalny.
      Zagrałem się za remont. Stopniowo zacząłem odkręcać silnik. W misce olejowej znalazłem takie części? Co to może być? Pokazywał w sklepie z częściami i zaprzyjaźnionemu mechanikowi od Ursusów ale nie mieli pojęcia co to.
      Nie chciałbym rozkręcać całego silnika aby znaleźć miejsce ubytku? Może kojarzycie skąd te fragmenty pochodzą. Są aluminiowe lub z jakiegoś podobnego stopu, bo zdecydowanie lżejsze od żelaza.
    • Przez magik503
      Hej
      Chciałbym poznać waszą opinie na temat tego samochodu: http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/showDetails.html?id=152997173
      Potrzebuję kupić jakiś samochód do jeżdżenia na uczelnie , mam troszkę daleko o pociągi nie jeżdżą już tak jaki kiedyś..
      Jakie są wasze opinie na temat tego Opla?