Skocz do zawartości
News

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
NOWY
Agrest    1216

Nie wiem co warty bo już sprzedany. Powinieneś upomnieć się o jakiś % za promocję ogłoszenia. Jak będę miał coś do sprzedania to poproszę Cię o podanie linka. Cenę zawyżę o 10%, które odpalę Tobie. Pasi?

daron64    408

na teraz poniżej 27 i to sporo by zeszło.....

A rocznik? Z początku 80tych, czy z końca?

jahooo    527

Drogo i sam złom. Ewentualnie zakup części u niego i mówię od razu, tanio nie będzie. Poza tym nie warto tam zaglądać. 90% tych sprzętów nadaje się prosto z placu do huty.

lukbold    523

to się nadaje do gwiezdnych wojen.... gościu pewno ze wstydu sprzedaje i sprzedawać będzie.. długo oj długo

jahooo    527

Ten ciągnik był już kilka razy na forum, cena trochę spadła. Podobno faktycznie jest dobrze zrobiony i z głową, tyle że jednak cena zaporowa.

Agrest    1216

Mam taki pług i jak na moje potrzeby to jest bardzo dobry. Tylko tu liczy się kto z czego się przesiada. Ja przesiadłem się z naszych UG więc różnica kolosalna i to jest rewelacja. Nie wiem jak określił by go ktoś kto przesiada się np z Kvernelanda.

Tylko mogę mieć zastrzeżenia do zaoranych 60 ha, bo gość pisze, że ma nowe lemiesze. To mój zaorał około 120 ha i mam przełożone dłuta, a na lemieszach liczę jeszcze rok oblecieć. Ale to pewnie zależy od rodzaju gleb.

Konrad_Duda    4

arkady12

Lemken to jedna najlepszych firm projektujących/produkujących pługi. Liczy się stan, wyposażenie dodatkowe i cena. Mam, jestem zadowolony, polecam.

Istnieją też tańsze odpowiedniki.

soltys48    1058

A rocznik? Z początku 80tych, czy z końca?

coś z połowy dokładnie nie wiem

KOLOR POTĘGI JEST TYLKO JEDEN............................NIEBIESKI!!!!!!!!!!!!!!

3000 postów

mam nadzieję, że  chociaż w części z nich pomogłem

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      To jest temat specjalnie założony, ażeby nie zaśmiecać tymi ogłoszeniami pachnącymi z daleka oszustwem, tematu - "Z cyklu znalezione na allegro".
      Tu można pytać, co koledzy sądzą o takowych "okazjach".
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
    • Przez damianTDD
      tak jak w temacie (jeśli taki temat byl proszę go usunąć)
    • Przez 3039023
      Witam 
      Posiadam od nie dawna Case 956 z 85r  i mam problem z podnosnikiem.
      Podnosi ramiona ale nie opuszcza , chyba że przez cały dzien.filtry hydrauliki nowe , olej nowy . Pokrętłem na blotniku kręciłem nic to nie daje chyba że zakręcę maksymalnie w lewo to wtedy nie podnosi wgl. Drożność przewodów sprawdzałem . 
      Ramiona podniesione do góry olej wypuściłem ze zbiornika i podnosnika, nic to nie dało nie opuścił ramion.

Może ktoś miał podobny problem 
      Prosze o pomoc, z góry dziękuję.
      Pozdrawiam 
      Ps.wrazie potrzeby wstawię zdjęcie.
    • Przez michal009
      Witam. Planuję zakup przyczepki lekkiej. Zazwyczaj będę woził malinę i inne i inne lekkie rzeczy. (50-100kg) Parę razy do roku coś cięższego jak kukurydzę, nawozy, itp. Z wymogów top trwałość i plandeka. Jakie firmy lub modele polecacie? Może macie jakieś konkretne modele i sprawują się super? Czy hamulec jest konieczny (trochę droga opcja)? Z przyczepką robię niewiele kilometrów i w większości "koło domu".

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.