Skocz do zawartości

Polecane posty

Agrest    347

Nie wiem co warty bo już sprzedany. Powinieneś upomnieć się o jakiś % za promocję ogłoszenia. Jak będę miał coś do sprzedania to poproszę Cię o podanie linka. Cenę zawyżę o 10%, które odpalę Tobie. Pasi?

daron64    105

na teraz poniżej 27 i to sporo by zeszło.....

A rocznik? Z początku 80tych, czy z końca?

jahooo    246

Drogo i sam złom. Ewentualnie zakup części u niego i mówię od razu, tanio nie będzie. Poza tym nie warto tam zaglądać. 90% tych sprzętów nadaje się prosto z placu do huty.

lukbold    399

to się nadaje do gwiezdnych wojen.... gościu pewno ze wstydu sprzedaje i sprzedawać będzie.. długo oj długo

jahooo    246

Ten ciągnik był już kilka razy na forum, cena trochę spadła. Podobno faktycznie jest dobrze zrobiony i z głową, tyle że jednak cena zaporowa.

Agrest    347

Mam taki pług i jak na moje potrzeby to jest bardzo dobry. Tylko tu liczy się kto z czego się przesiada. Ja przesiadłem się z naszych UG więc różnica kolosalna i to jest rewelacja. Nie wiem jak określił by go ktoś kto przesiada się np z Kvernelanda.

Tylko mogę mieć zastrzeżenia do zaoranych 60 ha, bo gość pisze, że ma nowe lemiesze. To mój zaorał około 120 ha i mam przełożone dłuta, a na lemieszach liczę jeszcze rok oblecieć. Ale to pewnie zależy od rodzaju gleb.

Konrad_Duda    2

arkady12

Lemken to jedna najlepszych firm projektujących/produkujących pługi. Liczy się stan, wyposażenie dodatkowe i cena. Mam, jestem zadowolony, polecam.

Istnieją też tańsze odpowiedniki.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się