Skocz do zawartości

Polecane posty

romek6340    203

Simson, te nzetor stał na więckowie w remoncie widziałem skrzynie koła zębate były wygolone z zębów, ten handlarz z ogłoszenia wstawia ostrą lipę radzę uważać

Skąd kolega jest dokładniej? Więcków to prawie po sąsiedzku mam :D

simson2812    356

Nie powiem że nie bo okazy sie trafiają i po mało mtg ale raczej są za drogie dla handlarza i kupi gorszy podszykuje i więcej zarobi. To na twoje oko ile on ma mtg? Nie kupuję ciągnika tylko przeglądam oferty.

Landfarmer    3542

Skąd kolega jest dokładniej? Więcków to prawie po sąsiedzku mam :D

Życzyn tak dokładniej byłem u Sa..... ze znajomym i ten Zetor stał no nie powiem bo wyglada dosyć obiecująco nawet z bliska ale ta maskara w skrzyni to nie wiem jakim cudem sie wydarzyła ;)

PiotrBenet    0

Szukam opon letnich w rozmiarze Audi A4 B4 w rozmiarze 195/60R15. Szukam całego kompletu opon w cenie nieprzekraczającej 900-1000 zł. Na Allegro jest tego strasznie dużo. Czy Dębica to dobre rozwiazanie na lato?

tom1989    16

Simson, te nzetor stał na więckowie w remoncie widziałem skrzynie koła zębate były wygolone z zębów, ten handlarz z ogłoszenia wstawia ostrą lipę radzę uważać

Ja swojego 7245 nabyłem od tego handlarza z Korytnicy i jestem zadowolony, jak go kupowałem miał teoretycznie 1480mh, nie widać by cokolwiek było przy nim grzebane.

rusto    1

Szukam opon letnich w rozmiarze Audi A4 B4 w rozmiarze 195/60R15. Szukam całego kompletu opon w cenie nieprzekraczającej 900-1000 zł. Na Allegro jest tego strasznie dużo. Czy Dębica to dobre rozwiazanie na lato?

Ten rozmiar o który pytasz, jest jednym z popularniejszych. Nie powinno więc być problemu z wyborem odpowiedniego ogumienia. W tej cenie spokojnie uda Ci się nawet kupić opony klasy premum. Celowałbym na Twoim miejscu w Micheliny, Continentale, Dunlopy lub Goodyear, Vredestein, Uniroyal. One od lat są wysoko w rankingach pod względem cena/jakość.

Tutaj masz np Vredestein Sportrac 5 klasy premum w cenie cenie około 225 zł/sztukę: https://www.motointegrator.pl/produkty/1180008-vredestein-sportrac-5-19560r15-88h

Indeks prekości do 210 km/h - ale gdzie w PL szybciej pojedziesz :) ?

Jacy1975    3

panowie handlarz też nie wie co siedzi w środku dla niego ważny jest zarobek a jak przekręt wyjdzie przy okazji 

ja też nieraz sprzedaje na olx i na allegro bo mam kuzyna i kolegę na zachodzie przywożą agregaty ; siewniki ,rozsiewacze,kombajny ,rozrzutniki itp i bawi mnie jak przyjedzie cała rodzina albo ze 3 specjalistów a ogólnie nie mają pojęcia 

ja chcę zarobić 10 -15 % ale sprzęt jest sprawdzony  czasami malowany w końcu maszyny mają10-20 lat a ludzie by chcieli tanio a wygląd jak nowy

bo mówią -co sąsiad powie .pozdrawiam wszystkich kupujących

lukbold    400

zdaje się to system z koparko ładowarki w wersji plastelina.... na moje oko jedna przeszkoda i te poziomowanie łącznie z siłownikami pójdzie na złom

knox777    4

http://allegro.pl/195-60r15-88h-goodyear-efficientgrip-nowe-komplet-i5276122159.html U mnie w domu mamy trzy komplety tych opon w różnych rozmiarach i są ciche i oszczędne tak jak podane w testach i na naklejce. Ja te polecam.

Maniaczko    0
Landfarmer    3542

Ja swojego 7245 nabyłem od tego handlarza z Korytnicy i jestem zadowolony, jak go kupowałem miał teoretycznie 1480mh, nie widać by cokolwiek było przy nim grzebane.

wujek ma 7045 z ładowaczem od niego i ladnie się sprawuje ale wiem z pewnego źródła że on wstawia lipę nie w każdym przypadku bo przecież nie każdy tego wymaga więc pewnie dlatego dobrze trafiłeś kolego ;)

stg    21

http://olx.pl/oferta/kosiarka-rotacyjna-1-65-m-CID757-ID61OXd.html?requestFromAd=1&track[message_sent]=1&id_at=1104019301

Na pewno ją sprzeda, za 3100 to można iść do agromy po nową, nie będę musiał po nią do niego jechać, tylko się przejadę 3 km do agromy i  będę miał kosiarkę na gwarancji. Jak on chce 3100 to ja taniej kupię nową i jeszcze na grilla z kolegami w weekend wystarczy.

Nie rozumiem takich co chcą za używane kilkuletnie sprzęt więcej niż za nowe.

corrado    217

Wycenił tyle ile dał, stwierdził że tak mało używał że sprzeda za ile kupił. Dobrze że nie napisał że oryginalne nożyki jeszcze nie odwracane. 

lukbold    400

kurna a ja i tak wolał starą Felle kupić za 5tys po przeczytaniu kilku postów na temat tych rzemiosł :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się