Skocz do zawartości

Polecane posty

Agrest    343

No niby okazja bo w cenie papierów. Ale takie okazje raczej się nie zdarzają. 

Zważywszy, że wschodnia i południowa Polska bardziej ceni małe sprzęty z uwagi na rozdrobnienie gospodarstw. Na zachodzie Polski ta cena jest bardziej prawdopodobna, bo to jest zbędny sprzęt zajmujący plac.

soltys48    314

Koledzy ma ktoś taką łyżkę https://www.olx.pl/oferta/lyzka-materialow-sypkich-big-1-4m-2-2m-metal-fach-CID757-IDhGgDL.html#0581adaffe bo się zastanawiam nad taką jaka jest grubość blachy .  

Mam taką 1,8m od prawie roku dość sporo pracowała i nawet farba nie zeszła, blacha też wydaje się dość mocna,ale to za krótko żeby coś więcej napisać

edit:

jednak moja inna ma jeszce wzmocnienia w środku-ta dość droga względem mojej bo mnie kosztowała 1800

Edytowano przez soltys48

Bo mi właśnie chodzi zęby nie miała wzmocnień w środku bo się ziemia będzie lepić jak są te wzmocnienia   ta łyżka jest objętościowa dzwoniłem do fabryki to ma podobno 4 mm blachę jakąś twardszą      

soltys48    314

nie zauważyłem żeby się przyklejała do tych wzmocnień-prędzej  do spodu a właściwie to arby na spodzie ale ja zawsze przed pracą z takim materiałem smaruje olejem spalonym i jest ok

kiko80    1

Wieczorek okolice Przasnysza.kolega kupił  kombajn od niego kosi  5 sezon  ok trafił teraz wszystko malują co maja.Pilnuj się u niego aby wszystko do tej prasy było. bo  nie wszystko ma kompletne.

grzegorzk4    60

przyczepę wymaluje i cena + 10 tys :(

i wstawi tu ktoś z szydą że za tyle:)

a tak na poważnie to jakie koszty mogą być malowania takiej ? ?

jahooo    244
Turek    0

Gdzie ten admin albo i ktoś inny co mi wyłaczy te powiadomienia

KUR.. M..

izydor6280    464

Już nie aktualne ogłoszenie chyba

a tu przyczepa w okazyjnej cenie

https://www.olx.pl/oferta/zarejestrowana-przyczepa-autosan-d-47a-CID757-IDiKkeW.html#0e45dae4ae

to jest rozsądna cena za d46 w takim stanie, a nie 5-8tys.

powariowali ludzie z tymi cenami na wschodzie, kolejny rok się rozglądam za takim małym wagonem a cena cały czas ta sama default_fool.gif

szymon09875    94

https://www.olx.pl/oferta/ursus-1224-CID757-IDhJx4n.html#9beaa75595

Panowie, co sądzicie o tym handlarzu, widzę,że dużo ciagników się u niego przewinęło, chyba,że jest jeszcze jakis handlarz z tej miejscowości

Byłem u niego 1224 oglądac w zeszłym roku... Odmalowany był ładnie ale silnik sapał naped nie ciagnał to mowił ze szóstka tak musi chodzic a naped to sie dotrze... Gadke ma dobra trzeba uważac :) 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się